KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Temperatuur paabulindudel?

Go down 
+3
ulaturo
fosse
kalkun
7 posters
AutorTeade
kalkun
Tibu



Postituste arv : 20
Registration date : 27/03/2008

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty03.01.09 21:29

Milline temperatuur peab paabude ruumis olema,kas tahab soojemat kui kana?
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: temperatuur paabulindudele   Temperatuur paabulindudel? Empty03.01.09 23:27

Minul on +5 - +9, aga ameeriklaste andmetel võib täiskasvanud lindudel ka kerge miinus olla. Õrs peaks sel juhul olema selline, et lind saaks varbad üleni sulgedega katta. Seega kindlasti mitte peenike ümmargune, vaid pigem lai ja lapik.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty29.01.09 7:41

Sosistan hästi vaikselt, mul nüüd 2paabulindu olemas, diil tehtud,koju vaja tuua.
Mängin seda mängu, et paabud, paabud tulge koju. Ei saa tulla hunt on ees, Tulge ikkkkkkkaaaaaa..... Smile
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty29.01.09 7:53

ulaturo kirjutas:
Sosistan hästi vaikselt, mul nüüd 2paabulindu olemas, diil tehtud,koju vaja tuua.
Mängin seda mängu, et paabud, paabud tulge koju. Ei saa tulla hunt on ees, Tulge ikkkkkkkaaaaaa..... Smile

Ei noh,sa asja ikka päris tõsiselt kätte võtnud Very Happy Vaat,mis mõju meie pisikesel foorumil on Exclamation
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty29.01.09 8:00

Kiti kirjutas:
ulaturo kirjutas:
Sosistan hästi vaikselt, mul nüüd 2paabulindu olemas, diil tehtud,koju vaja tuua.
Mängin seda mängu, et paabud, paabud tulge koju. Ei saa tulla hunt on ees, Tulge ikkkkkkkaaaaaa..... Smile

Ei noh,sa asja ikka päris tõsiselt kätte võtnud Very Happy Vaat,mis mõju meie pisikesel foorumil on Exclamation



Algaja õnn või õnnetus, saa sa nüüd aru. Embarassed Eks ma ürita ikka kõigest väest, kuna sa külla tulemas kevadel, et oleks ikka mida näidata. Laughing
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
kõpitseja
Tibu



Female
Postituste arv : 17
Asukoht : Tartu, Tartumaa
Registration date : 28/01/2009

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty30.01.09 9:32

Sa siis ikka tõesti tõsiselt ette võtnud Smile . Lahe tegelikult, mis mõju sellel foorumil on. Ma just mõtlesin, et vutid ja pardid on ka vist lahedad pidada. Uskumatu kui kiiresti kasvab isu erinevate olevuste järgi. Tulin ma ju siia ainult kanatarkust otsima. Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty30.01.09 9:41

kõpitseja kirjutas:
Sa siis ikka tõesti tõsiselt ette võtnud Smile . Lahe tegelikult, mis mõju sellel foorumil on. Ma just mõtlesin, et vutid ja pardid on ka vist lahedad pidada. Uskumatu kui kiiresti kasvab isu erinevate olevuste järgi. Tulin ma ju siia ainult kanatarkust otsima. Rolling Eyes

Ma ju hoiatasin,et see haigus on tõsiselt nakkav Laughing
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
eino22




Male
Postituste arv : 11
Age : 36
Asukoht : aruküla
Registration date : 16/11/2010

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty16.11.10 7:45

tere ma ostsin enndale pool kuud tagasi 4 kuused paabud ja mida ma neile süüja pean andma hetkel annan neile juba teist päeva piku puna jõusööta kas sellest piisab. ja täna avastasin et isane paabu hoiab veits omaette ja vähe sööb mis ma pean tegema .
Tagasi üles Go down
sirpe
Noorlind
sirpe


Male
Postituste arv : 98
Age : 65
Asukoht : Pärnumaa Lindi küla Audru vald
Registration date : 16/04/2008

Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty16.11.10 20:32

Eino22. Unustasin sulle privas öelda. Vaata see jõusööt üle. Äkki on seal mingi jama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Temperatuur paabulindudel? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Temperatuur paabulindudel?   Temperatuur paabulindudel? Empty

Tagasi üles Go down
 
Temperatuur paabulindudel?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Inkubeerimise temperatuur
» temperatuur soojenduslambi all?
»  muna temperatuur
» Vajalik parditibude temperatuur
» Vale temperatuur inkubeerimisel

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Jaanalinnud, Paabulinnud, Nandud, Emud-
Hüppa: