KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  
KODULINDUDE FOORUM

KODULINDUDE FOORUM - Registreerimise nõuded


Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.

Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise banni ja sinu interneti teenusepakkujat teavitatakse sellest. Iga postituse IP aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia. Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on igal ajal õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad. Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele aga foorumi meeskond ei ole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.

See foorum kasutab küpsiseid, milles salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Need ei sisalda personaalset infot. E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel.

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.
Postitamisest Mõtle korralikult läbi, enne kui postitad. Loe läbi, mida sa postitad. Peale lugemist mõtle uuesti, kas sinu vastus oli vastusena hea ehk kas sina oleks rahul, kui sulle keegi nii kirjutaks. Ära leima. Ära sõima. Katsu väljendada end selgelt. Sa ei pea kopeerima kilomeetrite kaupa eelmisi postitusi. Sa ei pea sisukale küsimusele vastama sisutühja sõnadeplära ja lingihunnikuga, samuti ei pea sa kopeerima tervet internetti oma vastuses. Kui on midagi asjalikku, siis viita sellele ja kommenteeri paari sõnaga. Arvesta sellega, et sinu kirjatükk on loetav kõigile sh ka moderaatoritele. Moderitel on õigus ja ka püha kohus tobe möla ja sobimatu tekst pikema selgituseta kustutada. Ost, müük ja vahetus: Kuulutuse/teema pealkirjas on kindlasti märgitud tehingu tüüp... M: Müün O: Ostan V: Vahetan ... ja pakutava/soovitava kauba lühikirjeldus (tõug, sugu, värvus, päritolu jms). Kõikides kuulutustes peab olema kirjas kauba asukoht(vähemalt vald), müügi puhul hind ja vahetuse puhul soovitav vahetuskaup (laias laastus). Kui kaup tehtud, siis teavita sellest ka teisi. Kuulutuse mittevastavus = Hoiatusega. Korduval reeglite ignoreerimisel ei võimaldata kasutajal kuulutusi mõnda aega postitada. Järgmisel tasemel eemaldatakse ka kogu kirjutamisõigus määramata perioodiks. Uue teema tegemine: Vaata, ega sellist teemat juba olemas pole. Teema pealkiri peaks kajastama ka teema sisu. Samanimelised teemad liidetakse. Teemad pealkirjadega: Appi!!!!!!! Mul on mure!!!!!! Kes teab????? jne. lähevad esialgu muutmisele/täpsustamisele kuid korduval heatahtlikuse kuritarvitamisel julmalt kustutamisele. Kui sa tunned, et sulle on tehtud ülekohut, siis saad alati kurta sellest privaatsõnumiga kasutajale Admin. Arvesta, et temale kirjutades annad sa vaikiva nõusoleku oma probleem avaliku arutluse ette tuua. Head kirjutamist!