KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Noor kana lüks hauduma

Go down 
4 posters
AutorTeade
merx
Noorlind



Female
Postituste arv : 53
Age : 63
Asukoht : Rapla
Registration date : 05/02/2010

Noor kana lüks hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Noor kana lüks hauduma   Noor kana lüks hauduma Empty30.05.10 4:54

Mul läks üks noor kana hauduma.See selleks,aga mure on selline,et kui tibud ükskord tulevad,siis mida ma neile süüa peaks panema.Kas tibutoitu või midagi muud.Selle koha pealt olen ma täitsa rumal lol! Selline asi on mul esimest korda,et kana hauduma läks.Nüüd olen nii põnevil nagu ise saaks lapsed.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Noor kana lüks hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noor kana lüks hauduma   Noor kana lüks hauduma Empty30.05.10 9:52

No et kõik vitamiinid tasakaalus oleksid, siis ikka on kõige kindlam alustada valmis tibutoiduga.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
yllepille
Muneja
yllepille


Female
Postituste arv : 209
Age : 49
Asukoht : Järvamaa Türi
Registration date : 01/04/2009

Noor kana lüks hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noor kana lüks hauduma   Noor kana lüks hauduma Empty30.05.10 20:36

mina olen segu teinud tibutoit kanajõusööt terad ja jahu
siis kanal ka võimalus valida mida ise sööb mida tibudele õpetab sööma
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/128635/?picture_type=sq&st
marjuh
Tibu
marjuh


Female
Postituste arv : 16
Age : 62
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 14/04/2009

Noor kana lüks hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noor kana lüks hauduma   Noor kana lüks hauduma Empty14.06.10 1:23

Mina olen pannud tähele, et kana ei söö ka ise tibude hoidmise ajal muud kui tibudelegi sobib - peentangu jm. Kas minu tibude toitmine keedetud muna ja peentanguga + tibude vitamiin on juba ajast ja arust? tibude jõusööt oli müügil vaid hirmsuures kotis, mis sobiks tõelise farmi jaoks.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Noor kana lüks hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noor kana lüks hauduma   Noor kana lüks hauduma Empty14.06.10 2:02

Ajast ja arust jah, sellest ei saa tibud kõiki vitamiine kätte (oleneb muidugi, mis tibude vitamiini Sa lisaks annad). Minul olemas ka 10-kg kotid jõusööta ja selle ärasöömine ei tohiks küll probleem olla, eriti kui ka kanaema samal toidul on. Lisaks on võimalik ka kilo kaupa osta Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
merx
Noorlind



Female
Postituste arv : 53
Age : 63
Asukoht : Rapla
Registration date : 05/02/2010

Noor kana lüks hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noor kana lüks hauduma   Noor kana lüks hauduma Empty18.06.10 6:05

Minu noorel kanal,kes hauduma läks on osad tibud juba väljas.Panin alla 7 muna ise ta munes veel ühe muna juurde(ju arvas,et jäi väheks).Eile tuli üks tibu ja täna neli tibu.Ma arvan,et homseks tuleb veel tibusid.Nad on nii armsad Razz Panin neile söögiks tibutoitu ja keetsin ka muna,aga panin seda tähele,et muna sõi ta ise ära ja tibu toitu andis väikestele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Noor kana lüks hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noor kana lüks hauduma   Noor kana lüks hauduma Empty

Tagasi üles Go down
 
Noor kana lüks hauduma
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kana hauduma?
» Kuidas part/kana hauduma saada?
» teine kana hauduma

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: