KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 teine kana hauduma

Go down 
5 posters
AutorTeade
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty12.06.12 20:29

Minul üks kana haudus välja 6 tibu. Need on mul teistest suurtest kanadest eraldi väikeses aedikus. Nüüd tahab teine kana ka hauduma jääda. Kui see nüüd ka välja hauduks tibud, kas siis võib neid teiste tibudega ja kanamammaga kokku panna või läheb kismaks?? Teised tibud on hetkel umbes 2 nädalased. Rohkem mul ühtegi eraldi tibumaja ei ole ja ei hakkaks tegama ka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty12.06.12 20:33

Pane ikka eraldi.See minu arvamus!
Tagasi üles Go down
myyre
Tibu



Female
Postituste arv : 27
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 24/03/2012

teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty14.06.12 11:27

Tavaliselt läheb ikka kismax ja teine kana võib võõraid tibusi tuuseldama hakata.
Üldjuhul nii kahjux on Neutral
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty14.06.12 20:17

No kumbki kana seisab enda ja oma poegade eest.
Mina nii rangelt ei ütleks, et peab eraldi panema. Mul kaks kana haudusid kõrvuti boksides üheaegselt. Kui tibud olid koorunud, võtsin uksed eest ja nüüd on mõlemad oma tibudega ühes laudas ja aiakeses toimetamas, lisaks ka kukk ja 4 mittehaudunud kana.
Kõik on rõõmsad Laughing
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Külaline
Külaline




teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty14.06.12 21:05

No kui koos hauduvad, siis võib olla teine asi, aga tal osa tibusid suuremad, teised alles tillukesed, need hakkavad peksa saama. Ega vana kana peagi peksma, suuremad tibud ise tigedad väikeste peale.
Tagasi üles Go down
Jaanikese
Muneja
Jaanikese


Female
Postituste arv : 218
Age : 54
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 24/05/2011

teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty14.06.12 21:37

Kui ühed tibud juba 2ndl ja teine alles mõtleb haudumisele, siis 3ndl pärast on tibud juba nii suured küll, et saab äkki suurte kanade juurde lasta.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty15.06.12 7:46

Mul haudusid ka 2 kana ühel ajal, ka tibud koorusid samal päeval. Kuid tulemus oli see, et üks kana peksis teise kana minema ja võttis kõik tibud endale. Teine sai vaid eemalt oma tibusi vaadata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty15.06.12 7:50

Sellist asja ma oma silmaga näinud, kui kana võtab teise kana tibud endale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





teine kana hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: teine kana hauduma   teine kana hauduma Empty

Tagasi üles Go down
 
teine kana hauduma
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kana hauduma?
» Kuidas part/kana hauduma saada?
» Kas panna sunniviisiliselt hauduma

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: