KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuidas saada kanad hauduma?

Go down 
+4
Piret
evesen
kross
tayvo20
8 posters
AutorTeade
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty07.07.09 10:02

kuidas teil kanad hauduma l'hevad mul see aasta on ainult uks haudund ja tal kaks tibu aga teised ehk tiukrud ja tiukru segud ei loksu ega taha hauduma minna oelge palun mingi lihtne ja loomulik viis kuidas nad hauduma saada bounce bounce
Tagasi üles Go down
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: jaa   Kuidas saada kanad hauduma? Empty07.07.09 20:58

Selleks peab küll kanal endal soov olema.Siin mingit imenõksu pole,vabrikukanad vist ei lähegi kunagi hauduma.Mina pigem muretsen,kuidas neil haudekihu ära hoida,ei aita see persetpidi vette kastmine kah,raputab kuivaks ja pessa ruttu tagasi.
Tagasi üles Go down
evesen
Muneja
evesen


Female
Postituste arv : 155
Age : 53
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 17/04/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty07.07.09 22:39

Vanasti soovitati panna kana korvi või kasti alla.Pesamunad alla ja vahepeal sööma lasta,siis pidavat loksuma hakkama.Ise seda proovinud pole,kuna endal istuvad pidevalt.
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty07.07.09 23:14

kross kirjutas:
Selleks peab küll kanal endal soov olema.Siin mingit imenõksu pole,vabrikukanad vist ei lähegi kunagi hauduma.Mina pigem muretsen,kuidas neil haudekihu ära hoida,ei aita see persetpidi vette kastmine kah,raputab kuivaks ja pessa ruttu tagasi.

Kuidas kellelgi; minu äntud hauduvad nagu muiste ja minu meelest on siin teisedki (oli vist Malvekas) haudujatest äntude omanikud Smile
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty08.07.09 0:05

Minul jh üks äntukas läks haudele,lihtsalt jäi pidevalt pesale istuma ja sai ta teistest eraldi tõstetud.Nüüd kasvatab oma tibusid.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty08.07.09 4:37

Kliima soojenemist tuleks vist oodata pigem,... külm on, vähemalt siin Tallinna kandis. Mul üks kangekaelne faasan haudub, aga kanad ei kõssagi.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty08.07.09 20:27

fosse kirjutas:
Kliima soojenemist tuleks vist oodata pigem,... külm on, vähemalt siin Tallinna kandis. Mul üks kangekaelne faasan haudub, aga kanad ei kõssagi.

Tundub jälle, et see pisike riik on TOHUTULT , suur Very Happy Otepää pool kliima LIIGA soe.
Mul 4 kana jalutavad tibudega ringi(juba teisel ringil, esimesed omapead) ja pesakastidest pean mune lausa virutama,nokivad kätt( lapsed ei julge mune tuuagi) Very Happy
Segumasin, muudkui vurab, et aedikuid juurde teha. sunny
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty09.07.09 9:20

mul on kanala kanad tavakanad tiukru segud puhtad tiukrud ja uks krobki kellel 2 tibu
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty20.07.09 21:46

evesen kirjutas:
Vanasti soovitati panna kana korvi või kasti alla.Pesamunad alla ja vahepeal sööma lasta,siis pidavat loksuma hakkama.Ise seda proovinud pole,kuna endal istuvad pidevalt.

Üks õpetus targast ingliskelsest kanade pidamise raamatust:

haudumisele aitab kaasa, kui panna kanale peale 24 tunniks kast (pappkast) ja alla mõned munad. Sellel ajal ei tohi kana segada. Peale 24 tundi tuleb kast hämaras ära võtta ja vaadata, kas kana istub rahulikult pesas ja on suled kohevile ajanud. Siis peaks ta laskma 20 minutiks sööma-jooma ja soolestikku tühjendama ja tagasi pessa. Sellel aja tuleb siis lisada haudemune

Mina proovisin ja minul see õnnestus hästi. Kana istub õnnelikult pesas
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty21.07.09 5:44

Noh, minu äntukas haudus välja tõelise imelinnu. Siiamaani ei usu, et ta sellega toime tuli. Tüütas mind oma haudumisega ja teistelt munade varastamisega ära, seega toppisin talle alla mõned väljamaised väljapraagitud haudemunad - et las istub, nagunii sealt midagi ei tule, pärast suskan inkubaatoritibud kana alla ja lool lõpp. Ja tema haudus neist tibu välja - ilus ja elujõuline pisike 'rohejalg' Smile Ja kui õnnelik on veel kana ise oma 'väikese fritsuga'!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty21.07.09 6:07

Piret kirjutas:
Noh, minu äntukas haudus välja tõelise imelinnu. Siiamaani ei usu, et ta sellega toime tuli. Tüütas mind oma haudumisega ja teistelt munade varastamisega ära, seega toppisin talle alla mõned väljamaised väljapraagitud haudemunad - et las istub, nagunii sealt midagi ei tule, pärast suskan inkubaatoritibud kana alla ja lool lõpp. Ja tema haudus neist tibu välja - ilus ja elujõuline pisike 'rohejalg' Smile Ja kui õnnelik on veel kana ise oma 'väikese fritsuga'!

Oi, kui armas. Tubli kana, sihikindlus viis ikkagi sihile Wink
Palju õnne cheers
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Sponsored content





Kuidas saada kanad hauduma? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas saada kanad hauduma?   Kuidas saada kanad hauduma? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuidas saada kanad hauduma?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kanad talvel laudas? Kas ja kuidas?
» Noored kanad kipuvad hauduma.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: