KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas panna sunniviisiliselt hauduma

Go down 
3 posters
AutorTeade
siiri
Noorlind
siiri


Female
Postituste arv : 94
Asukoht : Jõgeva/Lääne-Virumaa
Registration date : 21/02/2009

Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Kas panna sunniviisiliselt hauduma   Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty02.07.09 9:06

No meie kalkun ei taha kuidagi hauduma jääda, ikka veel muneb. Ühe teise teema all kirjutas keegi, et isakalkun pannakse korvi alla hauduma. Kas tasub nii teha ja kuidas siis täpselt? Või võib panna ka emakalkuni? Või pean ikka edasi ootama. Kardan, et muidu jääb hiliseks. Kaua ma võiksin veel oodata, et ta ise jääks haudele?
Tagasi üles Go down
kalkun
Tibu



Postituste arv : 20
Registration date : 27/03/2008

Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Kalkun   Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty02.07.09 9:20

Minu kalkun ka muneb praegu.Kas mõni kana ei lähe sul hauduma,pista selle alla munad.Korvi alla vist ikka ei tasu panna,veidi karm nagu.
Tagasi üles Go down
siiri
Noorlind
siiri


Female
Postituste arv : 94
Asukoht : Jõgeva/Lääne-Virumaa
Registration date : 21/02/2009

Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas panna sunniviisiliselt hauduma   Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty02.07.09 19:54

Meil alles noored kanad, üks hakkas just munema, teised peaks ka kohe hakkama.
Tagasi üles Go down
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty
PostitaminePealkiri: aga   Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty02.07.09 20:23

Kas mõnda head naabrinaist pole,kellel kana hauduma läheb,äkki pistab sinu kalkuni munad alla.Minul siin nende haudujatega aasta läbi häda ,kuna ise nii palju neid tibukesi ei taha siis olen ka tuttavate kanade mune alla pistnud ja neile tibud hiljem andnud kuna nende kanad ka ei taha haududa.
Aga kalkunitega pole ka mul probleeme olnud,haude kihu meeletu,küll on nad omi poegi välja haudunud,parte ja täna tuli üks pesalt kuue hanepojaga,tal pole aega sööma ka minna,nii armsalt ja hästi hoiab oma pojakesi kuigi need ei ole üldsegi tema moodi. Wink
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas panna sunniviisiliselt hauduma   Kas panna sunniviisiliselt hauduma Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas panna sunniviisiliselt hauduma
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Munad hauduma
» mida kanadele alla panna
» Kui vanad tibud veel kanale alla panna?
» Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: