KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Parditibud

Go down 
2 posters
AutorTeade
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

Parditibud Empty
PostitaminePealkiri: Parditibud   Parditibud Empty15.05.09 8:10

Sain täna saatuse tahtel 7 tibu hooldajaks.Kuna enne pardipoegi pole olnnud,siis kuluks väikesed näpunäited küll marjaks ära.Nimelt siiani pole ma veel näinud,et nad sööks.Lambi alla kogunevad küll ,piuksuvad ja hüppavad boxis ringi ja teevad nukuteatrit,vee plätserdasid kah kohe laiali ja olid pealaest jalatallani märjad peale seda.Võtsin vee ära,et nad vähekenegi kuivaks.Kuidas nende söömisega on?Üldiselt ikka hakkavad nad ju ise kenasti sööma?Söögiks panin veega segatud tibugraanuleid.
Muidugi ei tea,millal nad koorusid,vb alles eile,siis nad ehk ei tahagi nii väga veel süüa???Kui kellelgi mingeid häid näpunäiteid on,siis andke tulla:)
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Naki
Muneja
Naki


Female
Postituste arv : 188
Age : 49
Asukoht : Harjumaa, Nissi v, Rehemäe k.
Registration date : 30/03/2009

Parditibud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Parditibud   Parditibud Empty15.05.09 8:25

mul on ka 5 pardipoega ja veega käivad ikka hullult ringi. haned on selle koha pealt palju korralikumad. veevärk pane suhtsügavasse nõusse ja jäta veepiir poole nõu sügavusele ning jäta väga väike osa veepinnast lahti just nii vähe, et nokk sisse mahub, mitte nad ise. kui nad nokka loputama lähevad, siis vesi tuleb ju noka tagumisest osast välja -- siis on hea kui nokk sügavamal kausi põhjas on. ma lisasin partide kasvamisel sellele veel teise lahenduse. pesakasti ühte ossa panin kandiku (kuhu liigne vesi pidama jääb), selle peale restpõranda ja sellele veevärgi. üldiselt on nad ikka ühed paterdised Very Happy
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud2/sets/255531/
 
Parditibud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Parditibud tiiki ujuma
» Kuuvanused parditibud roomavad
» Noored parditibud kanatibudega kokku

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: