KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Noored parditibud kanatibudega kokku

Go down 
4 posters
AutorTeade
nisuunn2
Noorlind
nisuunn2


Male
Postituste arv : 56
Age : 43
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 23/03/2012

Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty26.04.12 18:21

Olen alles värske linnukasvataja,ning tekkis küsimus,kuna kohe varsti hakkavad kooruma pardi tibud ning mul on präegu olemas esmaspäeval koorunud kanatibud,kes on ilsasti soojenduslambi all,et kas võib need pardi tibud nädal-poolteist vanemate kanatibudega ühte kokku panna,või peaksid nad ikka eraldi olema?
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty26.04.12 18:48

Mul koorus seltskond ühel ajal ja siis polnud probleemi neid paar-kolm päeva koos hoida. Edaspidi hakkavad pardihakatised veega mängima,teevad kogu allapanu märjaks ning tibude olemise kehvaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty26.04.12 19:15

Mul koorusid parditibud nädal hiljem, algul hoidsin nädala eraldi, aga nüüd juba ammu koos,....algul tibud uudistasid küll, et, mis elukad sellised on, aga harjusid kiiresti ja probleeme pole. Jootur on ees, selles nad plätserdada ei saa. Parditibud kasvavad kiiresti, hulga suuremad kui kanatibud.
Tagasi üles Go down
nisuunn2
Noorlind
nisuunn2


Male
Postituste arv : 56
Age : 43
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 23/03/2012

Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty26.04.12 19:16

Selge,seega on ikkagi soovitav pardid eraldi panna.
Kui vanalt on võimalik neid kokku panna?
Tänan vastuse eest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty26.04.12 19:30

Mina panin nädalased parditibud kanatibude juurde, ei hakka ju mõne parditibu pärast eraldi soojenduslampi tööle panema. Praegu nad mul loomalaudas eraldi ruumis, aga kui ilmad soojemaks lähevad, siis viin nad õue tibulasse.Seda ma ei teagi veel, kas pekingitele peab mõne vanni ka suplemiseks panema.....
Aedik pole pealt võrguga kaetud, kanatibud hakkasid eelmine aasta üle aia lendama, ...ega ma ei keelanud ka, pärast lasksingi õue lahti vanade kanade juurde.
Ju nende esivanemad olid äntukad, need pidid kanged lendajad olema.
Tagasi üles Go down
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty26.04.12 23:23

Suplusvõimalus meeldib parditibudele kindlasti.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty26.04.12 23:33

Eks ma pean mõne vana vanni nelle panema, pool maa sisse vast ka kaevama.
Tagasi üles Go down
nisuunn2
Noorlind
nisuunn2


Male
Postituste arv : 56
Age : 43
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 23/03/2012

Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty06.05.12 5:55

Missukust jooturit kanadele-partidele kasutad,mul on küüliku nippel jootjad,sihukesed nagu Chincilladel kasutatakse,ei tea kas nad sellest ka hakkavad jooma?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty06.05.12 6:00

Tagasi üles Go down
nisuunn2
Noorlind
nisuunn2


Male
Postituste arv : 56
Age : 43
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 23/03/2012

Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty11.05.12 23:23

Täna sai siis kana ja parditibud viidud suuremasse aedikusse,toas oli suht võimatu partte enam hoida,allapanu plätserdati ikka korralikult ära,ei tasu rääkida millised nad ise välja nägid.
Alguses olid pardid ühes nurgas ja kanad teises nurgas,aga pikkapeale hakkasid pardid ikka uudistama ringi ja sööma jooma,aga kanadega käib kerge territooriumi võitlemine,kui pardid lähevad kanade poolele siis aetakse kohe mine ja kanad partide poolele siis aetakse kana kohe minema,eks näis kui nad terve päev koos on ehk ikka harjuvad ära.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty12.05.12 0:48

Harjuvad küll, mul ka koos ja pole häda midagi.
Tagasi üles Go down
sannu
Noorlind
sannu


Male
Postituste arv : 73
Age : 53
Asukoht : valgamaa
Registration date : 17/11/2009

Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty16.04.13 6:27

cheers Tänan väga nisuunn2 sinult ostetud pardi haudemunad arenevad 100% ei tea kas kooruvad ka nii,se oleks lahe.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Noored parditibud kanatibudega kokku Empty
PostitaminePealkiri: Re: Noored parditibud kanatibudega kokku   Noored parditibud kanatibudega kokku Empty

Tagasi üles Go down
 
Noored parditibud kanatibudega kokku
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Parditibud
» Kuuvanused parditibud roomavad
» Kas tibud kanadega kokku
» Millal tibud kanadega kokku?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: