KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kanal kirbud - mida teha?

Go down 
2 posters
AutorTeade
meeri




Female
Postituste arv : 9
Age : 53
Asukoht : viljandimaa
Registration date : 04/10/2013

Kanal kirbud - mida teha? Empty
PostitaminePealkiri: Kanal kirbud - mida teha?   Kanal kirbud - mida teha? Empty14.09.14 0:00

Laps sai eile järsku kirbukuplaid täis ja meespool leidis teise enda jalalt. Olin hämmingus, et kust need loomad siis nüüd järsku??? Küsimusele sain vastuse täna, kui käisin kanapesas hauduja alt viimaseid koorumata mune ära korjamas ja mõlemal korral kargas kirp mulle käe peale. Ilmselgelt tõid mees ja laps kirbud endale kanamajast, sest käisime kõik üleeile koorunud tibusid uudistamas.

Mida saaks teha edasi, sest kooselu kirpudega ei tule kõne allagi. Kana on tibudega kanamajas üksinda (teised on eemal suveaedikus) ja tal on vaba väljapääs õueaedikusse ennast liiva sisse pesema ja kõik muud hüved.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Kanal kirbud - mida teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanal kirbud - mida teha?   Kanal kirbud - mida teha? Empty19.09.14 19:16

Otsi palun üles vanades teemades kanatäide ja väivide kohta - lindude tervishoiu teemajaotuse alt. Ma ei hakka neid kõiki siia copyma, aga nendest peaksid mõne enda jaoks sobiva nipi leidma küll.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
 
Kanal kirbud - mida teha?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mida teha vuti nokaga ?
» Hanedel on kirbud?!
» Kuidas part/kana hauduma saada?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: