KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hanedel on kirbud?!

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kixi




Female
Postituste arv : 1
Age : 43
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 22/09/2011

Hanedel on kirbud?! Empty
PostitaminePealkiri: Hanedel on kirbud?!   Hanedel on kirbud?! Empty22.09.11 7:55

Tere, olen algaja linnukasvataja- sain haned endale abikaasalt kingituseks (kokku on haned meil olnud kuu aega).
Viimasel nädalak olen täheldanud, et õhtuti kui haned lauta panen ja neile söögi ette annan, siis nagu sööstavad mu kallale imepisikesed ja väga valusalt hammustavad putukad, sama tunnet on kurtnud ka mu abikaasa. Seega tõenäoliselt elutseb seal hanedega koos veel mingi sitikas (näha kahjuks ei ole õnnestunud)- kas seda tuleb tihti ette ja mis selle vastu aitaks?
Laut on meil 4 aastat vana uus ehitis, kuhu loomad tõime sisse alles sellel kevadel- esimesena asusid sinna elama 4lammast, kes on eraldi 10m2 seinadega eraldatud alal. Samuti on hanedel eraldi 10m2 ruum, kus puhas põhust aluspanu. Ise nagu ei oska ka mõelda, mis sellise probleemi on tekitanud, kas tegu on vihmase sügise ja võimalike rottide liikumisega seoses? Kas keegi oskab nõu anda?
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Hanedel on kirbud?! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanedel on kirbud?!   Hanedel on kirbud?! Empty22.09.11 16:45

https://kodulinnud.forum.co.ee/t822-taid
Veel sama teema alt Kanaväivid.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
 
Hanedel on kirbud?!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kanal kirbud - mida teha?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Lindude tervishoid-
Hüppa: