KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Selle aasta inkubeerimine tehtud

Go down 
AutorTeade
Jash
Noorlind
Jash


Male
Postituste arv : 58
Age : 49
Asukoht : Tartu maakond, Uuta
Registration date : 21/03/2012

Selle aasta inkubeerimine tehtud Empty
PostitaminePealkiri: Selle aasta inkubeerimine tehtud   Selle aasta inkubeerimine tehtud Empty25.05.12 6:50

Kirjutan kuidas on mul tibutamine läinud. Täna hommikuks koorus viimane pardipoeg. Sellega lõpetan ma oma esimese inkubeerimis aasta. Päris hästi läks. Esimesest voorust sain küll ainult 2 kanatibu ja 5 pärlitibu. Nüüd pardimunadest koorus 9 tibu 14'st munast. 1 läks mädaks ja 3 ei hakanud üldse arenema. Pean tunnistama et, parditibude koorumisel tõstsin ma inku kaant kordi rohkem kui eelmine kord. Mulle tundus et, see koorumine ei lähe üldse nii nagu vaja. Kaks tibu tegid augu muna alumisse poolde, need tuli keerata õiget pidi. Üks tibu tegi nokaaugu üldse muna kitsamasse poolde, tema ma aitasin igaksjuhuks poolele teele koorumisel.

Ühe-kahe päevased pardi tibud, 6 pekingi ja 3 appleyardi tibu on pildil. Igati tublid ja tragid. Sellel pildil on pärlid ja kanatibud, tõin natuke teisi tibusid juurde, braamad ja pärlid on pildil.

Tagasi üles Go down
http://www.alfalfa.ee
 
Selle aasta inkubeerimine tehtud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Inkubeerimine
» Tibude koordumine
» Vutimunade inkubeerimine
» Munade inkubeerimine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: