KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kust saada tiukreid?

Go down 
+3
inxx
Kana-Kata
tayvo20
7 posters
AutorTeade
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty15.03.12 23:24

Kust saaks tiukre kanasid ja mõnda kukke ja mis hinnaga nad ka tavaliselt on? Tahaks uuesti alustada linnu kasvatusega.
Tagasi üles Go down
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty16.03.12 3:11

Miks sa just tiukreid otsid?Kui haudeinstinki pärast,siis on muidki kanu,kes hauduvad.Vabandust,ma niisama huvi pärast küsisin Smile
Tagasi üles Go down
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty16.03.12 13:12

No tiukrid olid mul vanasti ja mulle meeldisid Ja minu arvamuse kohaselt võiks igas karjas olla paar tiukrit, kuna see vürtsi ja nad on hea iseloomuga Ja muidugi haudeinstinkti pärast ka ja kindlasti tahaks teisi linde Ka.
Tagasi üles Go down
inxx
Tibu
inxx


Female
Postituste arv : 19
Age : 48
Asukoht : saaremaa
Registration date : 28/03/2011

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty18.03.12 3:54

mina sooviks ka paar tiukrit saada või siidikat.äkki keegi müüb
Tagasi üles Go down
kerstinoltjan
Muneja
kerstinoltjan


Female
Postituste arv : 118
Age : 35
Asukoht : võrumaa metsade ja küngaste vahel
Registration date : 17/07/2010

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty19.05.12 3:37

Oskab öelda keegi millised tiukred välja näevad? Kas kellegil pilti on? Mul sõbrannal oma 50-60 kana kes on suht kummalised. Ei tea tema ega ka mina mis tõugu nad on. Nad on pisikesed, munevad valgeid väiksema poolseid mune ja kipuvad hoolega lendama. Ka kõvad haudujad on.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty19.05.12 5:05

Ma pakuks, et need ongi neeed nn. eesti maakanad aka tiukred.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty19.05.12 5:55

Vaata minu postituste all olevat nagi linki ja näed ka tiukreid.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
kerstinoltjan
Muneja
kerstinoltjan


Female
Postituste arv : 118
Age : 35
Asukoht : võrumaa metsade ja küngaste vahel
Registration date : 17/07/2010

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty19.05.12 7:34

Kui ma õieti näen, siis see siin on tiukre kana? http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/12057089/in-set/138251/
Samasugune näeb välja küll nagu mu sõbrannal on. Hetkel on mõned arvatavasti tiukre munad mul ka inkus ja olid täitsa viljastatud. Loodan, et tuleb tibusid ka.
Kusjuures hea iroonia on see, et mul mehe ema kasvatas kunagi tiukreid aga müüs nad maha kuna ei meeldinud nende lendamine. Need kellele ta müüs, müüs ise omakorda tibusid edasi mu sõbrannale. Ja nüüd võtan mina sõbranna käest mune, et saada kunagiste ämma kanade järglasi Laughing
Tagasi üles Go down
Kattzz12
Muneja
Kattzz12


Female
Postituste arv : 110
Age : 46
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 18/04/2012

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty19.05.12 7:50

Mina annaksin heameelega oma tiukripaari ära, sest ülejäänud kana-pardikari nüpeldavad kukke nii, et pean teda nüüd eraldi puuris hoidma. Aga mis elu see puuris ikka on ja pealegi suvel kui rohi roheline ja maa putukaid täis. Sad

Pargitalu, kus kandis sa võrumaal metsade ja küngaste vahel asud? Ma ise pesitsen Sõmerpalu vallas. Smile
Tagasi üles Go down
kerstinoltjan
Muneja
kerstinoltjan


Female
Postituste arv : 118
Age : 35
Asukoht : võrumaa metsade ja küngaste vahel
Registration date : 17/07/2010

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty19.05.12 9:05

Tere! Olen täitsa sinu ligidal. Mõniste vallas. Mul on täitsa võimalik ise järgi ka tulla, auto meil olemas ja tihti sõidame Võrru. Kummale poole Võru linna jääd?
Tagasi üles Go down
Kattzz12
Muneja
Kattzz12


Female
Postituste arv : 110
Age : 46
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 18/04/2012

Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty20.05.12 8:13

Kuidas võtta- kummale poole?! Asun Võru ja Antsla vahel. Kui sa leiaksid kaardilt üles Kurenurme ja selle lähedalt Keema järve, siis oledki mul külas. study Ise käin praegusel ajal suht harva Võrus, kuid reedeti olen seal kindlasti peale lõunat. Kui läheb kaubaks, siis helista mulle (53903931) ja suhtleme täpsemalt. sunny
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kust saada tiukreid? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kust saada tiukreid?   Kust saada tiukreid? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kust saada tiukreid?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kust saada odavalt kanu
» kust saada kanadele kaltsiumit?
» OTSIME FIRMAT KUST SAADA KARPE

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Ostuabi-
Hüppa: