KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kust saada odavalt kanu

Go down 
+11
Siuts
musimummu
Kiti
Koidula-talu
Admin
siiri
Piret
kopraonu
jaaniraotu
Janno
tayvo20
15 posters
AutorTeade
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty26.07.10 5:42

Tahaks mõnda kana odavalt pärnumaalt kas või kanalast
Tagasi üles Go down
Janno
Muneja
Janno


Male
Postituste arv : 306
Age : 45
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 01/05/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty26.07.10 8:41

tayvo20 kirjutas:
Tahaks mõnda kana odavalt pärnumaalt kas või kanalast

kui kuskilt saad siis anna meile ka ikka teada
Tagasi üles Go down
jaaniraotu
Tibu
jaaniraotu


Male
Postituste arv : 41
Age : 59
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 10/04/2008

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty26.07.10 8:50

tayvo20 kirjutas:
Tahaks mõnda kana odavalt pärnumaalt kas või kanalast
Selverist, laadapäevadel ja partnerkaardiga.
Tagasi üles Go down
http://www.jaaniraotu.ee
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty26.07.10 10:39

Noor inimene tahaks kanu ma arvan munemise mitte loomaaia jaoks.
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty26.07.10 22:39

jaaniraotu kirjutas:
tayvo20 kirjutas:
Tahaks mõnda kana odavalt pärnumaalt kas või kanalast
Selverist, laadapäevadel ja partnerkaardiga.

Viis punkti cheers . Korralikku lindu odavalt ei saa, Heiki juba korra ütles seda. Ma kordan veel, sest kordamine on tarkuse ema ja tundub, et inimestele kohe MEELDIB ämbrites kolistada.
Ostate mingid ennast poolsurnuks munenud viiekroonised kanad ja siis tuleb kahe päeva pärast nutt ja hala; küll kõngevad ära, küll ei mune, küll hakkavad üksteist segi nokkima. Mis mõte sellel on, tehku keegi hea inimene mulle selgeks?
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
siiri
Noorlind
siiri


Female
Postituste arv : 94
Asukoht : Jõgeva/Lääne-Virumaa
Registration date : 21/02/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 1:39

Inimene kirjutas küsimuse kodulindude foorumisse (minu meelest päris õige koht selle jaoks), kuid teie mõistate ta hukka. Miks?
Mina usun, et alati tasub uurida. Kunagi ei tea, kes pakub odavalt ka häid asju. Milline on korralik lind? Puhtatõuline kohe muneva hakkav kana? Aga kui mina kui hobikorras kasvataja ühel hetkel loobun oma hobist ja soovin lindudele uut head omanikku, kas minu segatõulised aasta munenud kanad ei ole siis korralikud?
Ka mina ei poolda "poolsurnuks munenud" kanade ostmist, kuid see ei tähenda, et inimesed ei või igaks juhuks uurida võimalusi. Ja seda ilma irooniliste ja hukkamõistvate vastusteta!
Kuumus on küll tappev, aga üritagem säilitada sõbralikkus Smile
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 2:34

Võib vabalt olla ka segevereline munema hakkav või juba munev kana. Ainult mina ei ole veel märganud, et keegi neid müüks odavalt ehk siis 5.- kuni 10.- krooni tükk (ma olen aru saanud, et just see on 'odavuse' intervall, üle selle põlatakse juba kalliks).
Palun väga, siinsamas ostu-nüügirubriigis pakutakse kanu nii-öelda hulgihinnaga - 35.- krooni tükk. Ei märka just erilist tormijooksu - või oodatakse, et inimene annab nad ehk niisama ära? Heiki pakkus KORRALIKKE noorlinde, sama hinnaklass. No taheti täitsa tasuta saada - ja too veel koju kätte ka! Mina ei saa sellisest mõtteviisist aru.

Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 4:53

No minu arust on odav isegi 35 krooni linnu eest
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 5:24

Siis kirjutagi endale sobiv maksimum hind sinna juurde ja mida selle eest saada soovid,näit. aasta munenud kanu.Kindlasti jäävad vanemad kanad üleliigseks nendel kes peavad neid munade tootmiseks sest pole enam kasulik neid pidada.Hea pidamise juures munevad veel kaua mis siis et mitte igapäev.Munakana tibu maksis 26 eek,tragid ja toimekad olid küll,kõik jäid elama ka.Mina neid vanemaid kanu ei soovita osta see on proovitud,munemist alustavad on ehk parem võimalus.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 8:25

Lisan ka omapoolse kommentaari asjale - KÕIK ON SUHTELINE!! Meie oleme küll esimest aastat linnukasvatajad ja minu jutu võib ühest-kõrvast-sisse-teisest-välja lasta Laughing Meie enamus kanu on kodusest majapidamisest ostetud aga mõni on ka linnuringilt ostetud aasta munenud kana. Välimus on tõesti rääbakas ja nokad lõigatud Twisted Evil Aga MINU jaoks on kana nagu kana ikka - ajab oma asju, muneb, võrgutab kukke Very Happy
Võimalik, et minu suur varjupaigaloomade armastus teeb need rääbakad kanad ka eriliselt armsaks mulle??? lol!
Tagasi üles Go down
Janno
Muneja
Janno


Male
Postituste arv : 306
Age : 45
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 01/05/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 10:10

Kunagi aastaid tagasi sai toodud(päästetud puurist) Karinu kanalast 30 valget kana.ütlen ausalt,et rääbakaimaid linde ei olnud ma varem ega hiljem näinud.teisel päeval leidsin ühe surnud linnu ja kartsin ,et nüüd teeb vikatimees kogu karjale otsa peale aga õnneks läks asi väga hästi.nimelt said nad meil väga vabalt ringi liikuda ja õppisid vabadust nautima ja neist said veel väga kenad linnud ja mis peamine,muna saak oli väga hea ning nii mõnigi isegi läks hauduma.mina näiteks heameelega annaks mõnele puurilinnule võimaluse ka normaalset elu nautida.
aga ma ei saa aru miks on vaja koguaeg asju maha teha?eks see vist kõigi eestlase loomuses,et teha maha teiste ideed ja soovid
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 18:38

Mina jälle ei võtaks, päästmise eesmärgil, endist puurilindu, kuna leian, et see soodustaks tootjaid neid edasi tootma (kuigi nagunii ei kao see kusagile) - aga see on jällegi minu kiiks ja inimesed ongi erinevad Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 19:08

Vot minul on Kitiga sama kiiks. Samal põhjusel ei võta ma varjupaigast koera.
Jah, nende kanalakanadega võib õnneks minna. Aga reeglina siiski ei lähe. Too nad tavalisest erinevasse keskkonda (tulipalavast kanalast tuuletõmbusega või külma lauta), anna neile harjumuspärasest teistsugust sööta ja nad kolivad kibekiiresti ära taevase kuke juurde. Või lõpetavad munemise. Kas sellest rääkimine on mahategemine?! Siis ju teevad britid nn. 'battery' kanade päästjaid pidevalt maha; praktiliselt üle PP numbri hoiatatakse, et seda lõbu saavad endale lubada ainult väga rahakad inimesed, kel lisaks ka aega üle jääb - ja mingit tootmislindu ei maksa neist loota. Aga teie siin ju otsite kõik tootmislinde, või ma eksin?
Ja kui kedagi häirib 'mahategemine' (käsitlegem siis võimalikele probleemidele tähelepanu juhtimist nimetet tegevusena, kuigi antud sõna seletus on siiski pisut teine), siis mind jälle häirib see pidev odavalt ja tasuta tahtmine. Igaüks, kes on kasvõi ühe linnu üles kasvatanud, teab, et see ei ole odav lõbu. Eriti siis, kui seda teha südametunnistusega, st. sööta ja pidada seda lindu korralikult. Igal inimesel on õigus oma tööle hind panna. Meil siin kehtib oferdi ja aktsepti põhimõte. Müüja käib välja hinna ja ostja teha, kas ta seda aktsepteerib või siis läheb sobivamat varianti otsima. Aga meil läheb vingumine lahti. Oi ikka nii kallis, kas odavamalt ei saa... Vaat see ei meeldi jälle mulle. Kui mul raha ei ole, siis ma olen ilma ja kogun seni, kuni saan seda (olgu selleks siis muna, kana, koer või krokodill) endale lubada. Aga ma ei lähe (näiteks mõne tuntud saksa või briti kanakasvataja juurde) linuma, et ole meheks, me siin vaesed endised idabloki riigi elanikud, no anna odavamalt või tasuta. Väkk!!!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
musimummu
Noorlind
musimummu


Female
Postituste arv : 71
Age : 53
Asukoht : Järvamaa,Orgmetsa küla
Registration date : 15/06/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 20:46

Olen mõnes punktis Piretiga nõus,aga kuna me elame erinevates eesti otstes,Piret päälinnale lähemal,siis on ka näiteks kauplemine erinev.Kui ma lugesin lehest,mis hinnaga kasvõi kodumune linnas müüakse,pidin pikali kukkuma.Müün ka väikses koguses mune naabritele,aga karbist üle 15.- küsida ei saa,olen sunnitud selle hinnaga müüma või üldse ei ostetaks.Siinkandis on isegi miinimumpalk väga suur raha,hea kui sedagi saab.Olen elanud ise Harju-Kosel,seal oli kauplemine hoopis vastupidine...nii et ka elukoht määrab,kui suur on ikka suur raha,mida välja käia.
Tagasi üles Go down
Siuts
Tibu
Siuts


Female
Postituste arv : 45
Age : 59
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 21/03/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty27.07.10 21:20

Erinevad inimesed ja erinevad arvamused. Minu arvamus,siis selline: varjupaigast keeldun isegi kutsikat võtmast. Naabrimemme käest toon küll, isegi kui on äparduse tulemus. Aasta munenud kanu vabrikust ka ei osta,aga teiste käest olen võtnud küll. Ja ise olen neid aasta munenuid müünud-vahetanud-andnud ka.Noored kasvavad peale ja kõike vanemat ei raatsi ega tahagi potti panna. Ning mõnel memmel napib kindlasti vahel raha, et kana eest koidula välja käia. Ja usun,et mõnel noorel ka... Aga need kodused aasta munenud munevad veel küll. Ja hinnad meil ja linnade lähistel pole tõesti võrreldavad(ega vist rahakoti paksuski mitte)
Tagasi üles Go down
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty28.07.10 1:18

Olen Pireti välja öelduga täiesti nõus.Linnu hind sõltub suurel määral söötade,elektri jm.
kuudest plus töö.Austage enda tööd sellega tõuseb ka austus enda vastu.
Mina isiklikult olen selles eas,kus peab jälgima oma tervist ja ma ei saa lubada endale
odavat stressi.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty28.07.10 5:12

Pole küll päris see teema aga miks mind segaseks peetakse kui ma oma parte ei söö,kurat Evil or Very Mad ma ei küsi miks sa oma kassi.koera või hamstrit ei söö Question Kanamune siiani müünud veel pole ainult jaganud ,lapsed, tuttavad ja abilised aga müüma peab sest neid on ikka üle.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty28.07.10 7:28

Varjupaika satuvad loomad ikka inimeste julma ja ükskõikse suhtumise pärast. Te ei kujuta ette, kui palju loomi on toodud varjupaikka ja paberid kaasa antud! Võttes ühendust kasvatajaga - teda ei huvita!? No tore...

Küll see linnufoorum on ikka vahva koht, panete väsinud inimese veel õhtul põlema Laughing Natuke paha on lugeda, kuidas inimesed suhtuvad eelarvamusega olukordadesse, mille nad ise tehitanud on (inimesed üldistatud mõistes). Ärge pikka viha pidage, eksole:) Minu seisukoht on see lindude/loomade/lastega, vahet pole kust nad tulevad/võetakse. Aega, raha, hoolt ja armastust kulub neile ikka samapalju...

Sry Admin Wink
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty28.07.10 8:35

Ja mina olen seda meelt, et kui ma VÕTAN varjupaigast looma, siis ma omamoodi toetan neid inimesi, kelle hooletuse, julmuse ja ükskõiksuse pärast nad sinna satuvad. Katsu, kallis laps, asja ka selle nurga alt näha. Varjupaigas maanduvad ikka ühtede ja samade inimeste loomad. Üks jõuab varjupaika, teine tuleb asemele.
Mina elan Harjumaal, aktiivse maantee lähedal, aga siiski suhteliselt eraldatud kohas, ja igal kuradima sügisel PILLUTAKSE mulle aeda koeri ja kasse, kes kellelgi jaoks üleliigseks osutusid. Ilmselt on mõttekäik lihtne - näed, tal on aias tõukoerad, küll ta jaksab ka selle koera/kassi ära toita. Ei taha. Ei jaksa. Ei võta. Kutsun varjupaiga välja ja lasen ära viia. Seda looma endale võttes võtan ma enda kanda kellegi teise vastutuse - ja mille kuradi pärast ma pean seda vastu tahtmist tegema?! Mul on paarile varjupaigale juba mitu aastat maksekorraldused tiksuma pandud, peaks nagu aitama?


Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
musimummu
Noorlind
musimummu


Female
Postituste arv : 71
Age : 53
Asukoht : Järvamaa,Orgmetsa küla
Registration date : 15/06/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty28.07.10 20:11

Mõned aastad tagasi leidsime Kose-Ristilt metsa alt koera koos pimedate kutsikatega,olid karbi sees nii,et emme ei saanud meid toitagi.Tõime need kõik koju,koeraemme sai süüa ja küljealuse...2 kutsikat said ka omale kohe kodu,toideti neid pipetiga.Ülejäänud läksid Järvamaa varjupaika.Tänu mu ajakirjanikust sõbrannale läks see lugu ka lehte ja koerte omanik leiti.
Varjupaigast looma võttes mõtleks ma ikkagi looma heaolu peale,mitte peremehe vastutustundetule käitumisele...nii võiks ju ka mõelda,et lastekodust pole mõtet lapsi adopteerida,niikuinii see rongaema sünnitab juurde...issanda loomaaed on suur ja lai Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty29.07.10 1:12

Tegelikult on nii, varjupaiga loomade endised omanikud ei hooligi looma saatusest. Neil on ükskõik, kas keegi selle looma heaolu vastu huvi tunneb või mitte. Kui tekib tahtmine, siis võetakse uus loom ja tüdimuse tekkimisel puistatakse seegi kusagile teeveerde maha. Ega minu võimalusedki ole piiritud - Meil on kolm kassi ja kaks koera (üks on toakoer). Rohkem kasse/koeri me võtta ei kavatse! Ei jätku tähelepanu ega aega rohkemate lemmikutega tegelemiseks. Eelmisel sügisel visati viis imetillukest kassipoega meile praktiliselt hoovi! Kuna ma käin pidevalt autost visatud prahti oma maalt ära korjamas, siis leidsin nad. Tassisime tuppa ja kutsusime ka varjupaiga järgi. Said õnneks hoiukodusse ja hiljem ka kenasti uued kodud.

Muide Piret, ma ei ole ise varjupaiga töötaja Smile Ei ürita ka varjupaigaloomi kõvasti promoda. Olen aidanud küll mõned aastad tagasi ühele varjupaigale elu sisse puhuda, kuid nüüd tegutsevad seal minust hoopis tublimad inimesed.

Igaühe oma otsus kust ta looma võtab ja mis eesmärgil ta looma võtab! Leian, et täiesti vastutustundetu on oma Le´Kranze paljundada ja tasuta või "paberiteta tõukoerte" pähe müüa.

Nii palju, kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi:) Lähme nüüd lindude juurde tagasi, muidu teemaalgataja hakkab meie foorumit kartma alien
Tagasi üles Go down
maakas
Noorlind
maakas


Female
Postituste arv : 75
Age : 53
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 18/04/2010

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty29.07.10 1:53

Koidula-talu kirjutas:


Igaühe oma otsus kust ta looma võtab ja mis eesmärgil ta looma võtab!
Väga õiged sõnad.Näide just tuttava varal.Kuna inimesel puudub võimalus kanu üle talve pidada.Vara kevadel võtab iga aasta 10 rääbakat aasta munenud odavkana.Suveks saavad ilusaks ja munevad ilusti.Sügisel aga täidavad pererahva toidulaua.Nii et,iga kana jaoks on kusagil keegi.Kõigile kes aga higi ja vaevaga tegelevad tõukanade kasvatusega jõudu ja jaksu.Teie tibud on alati oodatud paljudes kodudes.
Tagasi üles Go down
http://bonnyanimals.ucoz.com/
maygred




Female
Postituste arv : 11
Age : 41
Asukoht : Tartumaa/ Elva lähistel
Registration date : 24/06/2010

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty29.07.10 7:16

Igal inimesel on õigus otsustada, mida ta tahab, kuidas ta tahab ja mis hinnaga ta tahab.
Mina isiklikult olen igasuguste ristandite vastu ja veresugulus on patt olgu ta siis koer, kass,lind või mõni muu elusolend.

Antud teema juurde tagasi minna, siis tänases maalehes on kuulutus:

Peri POÜ müüb Põlvamaal Rosma kanalas aasta munenud kanu hinnaga 5 kr/tk.
Info tel 56 47 8916


Tagasi üles Go down
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty29.07.10 7:49

Aitäh maygred.
Tagasi üles Go down
Janno
Muneja
Janno


Male
Postituste arv : 306
Age : 45
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 01/05/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty05.08.10 1:04

maygred kirjutas:
Igal inimesel on õigus otsustada, mida ta tahab, kuidas ta tahab ja mis hinnaga ta tahab.
Mina isiklikult olen igasuguste ristandite vastu ja veresugulus on patt olgu ta siis koer, kass,lind või mõni muu elusolend.

Antud teema juurde tagasi minna, siis tänases maalehes on kuulutus:

Peri POÜ müüb Põlvamaal Rosma kanalas aasta munenud kanu hinnaga 5 kr/tk.
Info tel 56 47 8916 begin_of_the_skype_highlighting              56 47 8916      end_of_the_skype_highlighting




kas keegi siit foorumist on neilt kanu ostnud ja kuidas kaubaga rahule jäänud?
Tagasi üles Go down
vares
Tibu
vares


Female
Postituste arv : 40
Age : 42
Asukoht : Oma talus Põlvamaal
Registration date : 07/05/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty05.08.10 2:26

Olen ostnud. Enam ei osta ja isiklikult ei soovita ka. Pruunid söövad metsikult (linnud on vabalt õues ning menüü on mitmekülgne) kuid munevus on vilets, valged aga on seevastu väga head munejad. Valgeid pole enam eriti saada.
Pruunidest munevad heal juhul pooled, valged munevad seevastu praktiliselt 100% (1 kana = 1 muna päevas).
Vanade sarade nuumamise asemel on odavam osta kanatibud. Korraliku söötmisega kasvavad neist väga head munakanad. Aasta munenud kana on nagu liisingust vabanenud auto: iial ei tea, millal ta koostöölepingu lõpetab. Tänapäeval pole asjad loodud kestma. Sama on ka lindudega, sest neist lihtsalt pigistatakse aretuse/pidamise käigus välja kõik, mida nad anda suudavad.
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty06.08.10 0:35

Munakanahübriidid ongi ju aretatud selleks, et nad muneksid aasta-poolteist nagu kahurist, ja siis kas lõpetavad munemise või surevad lihtsalt ära. Ärasuremine, olgu öeldud, on veel parem variant, sest munemise lõpetanud ei õgi munejatest mitte üks teps vähem.
Hind peaks ju samuti mõtlema panema - kui neid müüakse hinnaga 5.- krooni tükk, on see selge signaal, et sealt ei ole enam midagi loota. Ükski kasumi teenimisele orienteeritud äriettevõte ei müü ju ära midagi, mis talle tulu toob. Siililegi selge, et neist aasta munenutest on viimanegi võetud ja täpi paneb i-le peale see 5.- krooni, mis nendest kronudest küsitakse!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
Sponsored content





kust saada odavalt kanu Empty
PostitaminePealkiri: Re: kust saada odavalt kanu   kust saada odavalt kanu Empty

Tagasi üles Go down
 
kust saada odavalt kanu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kust saada tiukreid?
» kust saada kanadele kaltsiumit?
» OTSIME FIRMAT KUST SAADA KARPE

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Ostuabi-
Hüppa: