KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kas osta

Go down 
+3
sannu
fosse
maggi
7 posters
AutorTeade
maggi

maggi


Male
Postituste arv : 11
Age : 35
Asukoht : põlva
Registration date : 29/02/2012

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: kas osta   kas osta Empty02.03.12 22:46

Tere
Küsimus siis selline. Kas tasub endale soetada interneti avarustes müüdavat 80 eur inkubaatorit. Kas kellelgi on kogemusi sellistega?Kui jah siis kas neg või pos?

ilusat kevadet

Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty03.03.12 3:01

See internet on ikka väga avar. Ainuüksi hinna põhjal on küll väga raske midagi oletada. Rohkem infot on vaja - mahutavus, manuaal-poolautomaat-automaat jne. Põhimõtteliselt on selle raha eest võimalik soetada täisdigitaalne-automaatne 3-muna inkubaator ja see on üks mõtetumaid oste, mida suudan ette kujutada.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
maggi

maggi


Male
Postituste arv : 11
Age : 35
Asukoht : põlva
Registration date : 29/02/2012

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty04.03.12 2:29

Pidasin silmas penoplastist manuaalseid inkubaatoreid.
Smile
Tagasi üles Go down
sannu
Noorlind
sannu


Male
Postituste arv : 73
Age : 53
Asukoht : valgamaa
Registration date : 17/11/2009

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty04.03.12 3:32

Mina küll soovitan,omal on suht hea kui suts ümber ehitada .


Viimati muutis seda sannu (04.03.12 6:47). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty04.03.12 3:50

Eks nende penoplastist inkubaatoritega on nii, kuidas kellelgi, aga minul on kurvad kogemused sellisega ja 2 aastat järjest.
Algajal inkubeerijal soovitaks küll kõigepealt osta korralik masin, muidu võib juhtuda, et saab suure pettumuse osaliseks kui terve inkbaatoritäis mune mõni päev enne koorumist "vastu taevast" lendab ...ja loobubki.
Mulle tuleb meelde kolhoosiaeg kui äsja mehhanisaatorite koolist tulnud poistele anti vana logu traktor kätte, et las remondib ja õpib, aga mõnel võttis pidev remontimine igasuguse huvi selle töö vastu,"lõi käega"ning lahkus...
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty04.03.12 4:28

Ja mina olen omadega väga rahul, olid küll suts kallimad, aga on teeninud mind juba mitu aastat korralikult.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Külaline
Külaline




kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty04.03.12 4:57

Ega muud pole midagi, termorelee üteb üles,aga kui see asendada töökindlamaga, siis hea kerge masin. Mul on nendel garantiiaeg olnud ja olen saanud uued kaaned, kus see aparatuur küljes on, nii, et materiaalset kahju pole saanud, rohkem emotsionaalse.
Praegu täiesti korras masin seisab kapiotsas
Eks igaüks peab ise otsustama, millise endale soetab...
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty05.03.12 6:34

Päikest. Selles hinnaklassis peaks ju Kvatshka olema. Täitsa töötab teatud aja, kui maja põlema ei pane. Buntik räägi kogemusest, miks see asi kärssama läks. On ära proovitud, haub välja küll.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty05.03.12 8:00

Mul oli "idealjnaja nasedka". Penokarp mahutavusega 96 muna, keeramismehhanismiga. Soetasin ta aprillis, augustis kärssas läbi relee. Kusjuures ikka nii, et toss taga. Hea, et miskit põlema ei läinud. Hanemunad olid sees, 5 tundi soojustuseta. Kadu 2 isendit 10st. Eesti spetsialistid üritasid releed asendada, kuid asi ei läinud käima.

Hetkel on veel töökorras 2009 a soetatud "nesushka". Kooruvus % maximaalne, mis olen selle inkuga saanud on 90% vutid, 75% kanad, haned.
Kui vene penoinku peab mõne aasta vastu, siis hakkad tema hingeelu tundma ning koorumisel pole üldjoontes häda.
Üks vene linnukasvataja ütles:"Vene inkusid võib võrrelda siksaga (Ziguliga), on selliseid mis sõidavad, on sellised, mis on oma elu lõpetanud!"

Mis ma kokkuvõttes ütelda tahan. Selline penokarp tasub end alg-aastatel täiesti ära, eeldusel, et see ikka vähemalt paar aastat vastu peab ja sellega ikka rohkem kui üks pesakond tibusi inkubeeritakse. See annab tunnetusliku kogemuse, mida täisautomaatne kohe kindlasti ei anna. See on nagu raamatu lugemine, sa elad seda hoopis teisiti läbi, kui sama teost filmilinal nähes.
Loomulikult olen ma läinud ka seda teed, et tellisin täisautomaatse inku. Kuid seda rohkem mugavuse pärast, sest elu on natuke kiireks läinud ning ei saa olla alti "tittede" keeramis/niisutamis/koorumis protsessi kaasatud.

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty05.03.12 8:30

http://vsesdostavkoy.ru/product/inkubator-idealnaja-nasedka-avtomaticheskij-perevorot-63-jajca/
Mul on Neptun olnud 2 aastat, mõlemal aastal 1 täie tibusid saanud,esimesel aastal küpsetas teise täie ära
ja teisel aastal külmutas teise täie ära. Loobusin!
http://vsesdostavkoy.ru/category/inkubatory-neptun/
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty05.03.12 8:31

Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty05.03.12 8:41

Sry, minu viga. Töökorras on see esimene variant ehk siis idealjnaja nasedka, aga peesse läks
see variant:

http://vsesdostavkoy.ru/product/6656/

Minul olid soojuspaneelid veel miskist õhukesest metallist... ma arvan, et relee ei olnud nende paneelide koormusega vastavuses.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty05.03.12 9:00

Ma arvan,et ega neil suurt vahet pole, samad releed peal. Eks ta õnneasi ole, kuidas juhtub...soovitada või mitte-ju inimene peab ise otsustama.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty05.03.12 9:09

Relee võib sama olla, aga soojusplaadid olid erinevast materjalist.

Jah, inimene peab ise otsustama. Foorumlastel on käes igasugu erinevat kraami, alates oma tehtutest ning lõpetades täisautomaatsetega. Ainult, et suhteliselt vähe on seda kogemuste jagamist erinevate mudelite kohta. Kui saaks kogu selle info kätte, mis erinevates topikutes laiali paisatud, oleks uutel tulijatel vist lihtsam valikut teha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty05.03.12 9:11

Tagasi üles Go down
Roosinupp
Muneja



Female
Postituste arv : 101
Age : 47
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 10/07/2011

kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty17.03.12 2:29

Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty17.03.12 5:25

Kui nii väike inkubaator rahuldab, siis, miks mitte.Seal on teisigi valida, aga osa on tellimise peale ja peab ootama 20 päeva.Mul praegu COVATUTTO 4 päeva töös olnud, pardimunadel juba veresooned näha.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kas osta Empty
PostitaminePealkiri: Re: kas osta   kas osta Empty

Tagasi üles Go down
 
kas osta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tahaks osta noori munakanu..
» soovin osta
» soovin osta
» Kuskohast/kellelt saaks osta....

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Ostuabi-
Hüppa: