KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kanad hauduvad!!!!!!

Go down 
4 posters
AutorTeade
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: kanad hauduvad!!!!!!   kanad hauduvad!!!!!! Empty18.12.08 8:28

Minu kanad lähevad üksteise järel lolliks.Algul hakkas tiukre emme hauduma,nüüd hakkas ka teine kana hauduma,kusjuures haudub tiukre mamma pesas.Tiukre istub nagu õnnetusehunnik pesa kõrval ühe munaga ja haudub seal edasi.Üks kana on veel kahtlane ja otsib nagu midagi,sihuke tunne,et see ka läheb hauduma.
Muidu poleks ju hullu,aga talvine ja hämar aeg ja jahe ka,mis tibud sealt siis tulevad.Ja lisasoojendust peab siis ka ju neile andma.
ja mina,narr,arvasin,et talvel nad selliseid asju ette ei võta... Shocked
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Külaline
Külaline




kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanad hauduvad!!!!!!   kanad hauduvad!!!!!! Empty18.12.08 9:58

Very Happy meil sama lugu need 2 kana kes septembri alguses tibud välja haudusid üritavad koguaeg jälle pesakasti istuma jääda käin mitukorda päevas kordamööda neid munade pealt ära tõstmas Very Happy praegu ei mune kõik kanad ka hommikul ära eks naad segadused et millal hommik millal õhtu 24h tuli põleb kanalas ja õue ju ka enam naad ei saa nii et munevad ka nii kuidas juhutb
Tagasi üles Go down
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: No nii!!!   kanad hauduvad!!!!!! Empty16.03.09 20:43

Ei noh,hakkab pihta Exclamation
Kolm kana ei suvatsegi pesalt maha tulla,suur haude kihu peale tulnud.Üks on tavaline kana,braama kana ja kõige asjalikum on väike oranz chabo,puutuma lähen,ajab oma sulestiku laiali nagu metsis.Ruum ei ole sugugi soe,ei tea,mis seda soodustab. Rolling Eyes
Tahavad vist näidata,et masinat pole vaja,saavad isegi hakkama Razz
Tuleks see päike ometi ruttu ja jääkski sinna üles,siis las kanad istuvad võidu kui tahavad Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanad hauduvad!!!!!!   kanad hauduvad!!!!!! Empty16.03.09 20:49

kross, mis kanad sul on ka siis nii head?
Tagasi üles Go down
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: ?   kanad hauduvad!!!!!! Empty16.03.09 21:02

Tavaline maakana,braama ja chabo on hetkel need tegelased,kellel on haudekihu.Munad korjan alt ära ,nad ikka istuvad truult edasi kinder suprise üllatusmuna peal,need siis nimelt jäetud mul pesamunadeks.
Aasta läbi leidub mul kanu,kes tahab pesal olla,olen isegi restidega pesa ööseks katnud aga hommikul on kana pesal tagasi nagu viis kopikat.Vette ei ole tahtnud neid pista nagu siin kunagi õpetati.
Kui ma sedasi ikkagi munad alati alt ära korjan ja ööseks restiga pesa katan ,siis lõpuks nad ikkagi tüdinevad kiusamisest ja jätavad järgi aga paras jagu aega võtab.
ÖKOMASINAD Very Happy
Eriti suur titebuum hakkab muidugi suve poole,kui ühel tibud järel siis hakkavad küll võidu kanad pesale jääma.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanad hauduvad!!!!!!   kanad hauduvad!!!!!! Empty16.03.09 21:34

Aga miks sa ei lase hauduma? Mina ainult ootan, et mõni otsustaks jääda, saaksin oma tibud talle alla panna Very Happy Ja endal jääb tibukasvatamine ära cheers
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: praegu mitte   kanad hauduvad!!!!!! Empty16.03.09 21:40

Praegu ei taha,kanad käivad õues ka ja siis veavad nad tibud ka viimati külma kätte ja muidugi on mul seal kalkunid ,pardid,haned ka,kellel praegu nn.jooksuaeg ja sõkuksid need väiksekesed lihtsalt ära.Ootan ikka,et ilmad ilusamad ja tibud õue saaks koos kanaga,siis.Praegu ei tuleks sest mitte midagi head.
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanad hauduvad!!!!!!   kanad hauduvad!!!!!! Empty17.03.09 9:27

No paistab, et see on nakkav - üks istub pesal, kõik munad endale roobitsenud; teine patrullib ja mängib tunnimeest. Ei viitsinud nendega täna õhtul enam kakelda, tegelen asjaga homme Smile. Või nemad hakkavad hauduma, kui mina olen oma inkubaatori kätte saanud!!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: on tegelased   kanad hauduvad!!!!!! Empty17.03.09 9:55

Siis ei ole minu kanad üksi sellised tegelased Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kanad hauduvad!!!!!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: kanad hauduvad!!!!!!   kanad hauduvad!!!!!! Empty

Tagasi üles Go down
 
kanad hauduvad!!!!!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» hauduvad kanad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: