KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 halvaks läinud munad ????

Go down 
3 posters
AutorTeade
viktooria2345




Female
Postituste arv : 1
Age : 37
Asukoht : raplamaa
Registration date : 04/11/2010

halvaks läinud munad ???? Empty
PostitaminePealkiri: halvaks läinud munad ????   halvaks läinud munad ???? Empty04.11.10 6:28

nüüd on paar kolm korda olnud selline lugu, et muna katki lüües on munakollane olnud muna sees katkine ja üldse on muna valge ka olnud imelikku värvi. ei saa mitte aru. muna on kindlasti olnud värske nii 2-3 päevane ja hoiame neid külmikus. pesakastist korjame iga päev kõik munad ära. kas äkki võib olla tegu mingi haigusega ja kas sellist muna üldse tohib süüa?
Tagasi üles Go down
sannu
Noorlind
sannu


Male
Postituste arv : 73
Age : 52
Asukoht : valgamaa
Registration date : 17/11/2009

halvaks läinud munad ???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: halvaks läinud munad ????   halvaks läinud munad ???? Empty05.11.10 8:39

Olen ka leidnud sellise muna,kuid se on ebaariliku kuju või suurusega confused !Aga minu kana on teada se muneb üle 2-3 päeva ja vahest on munal 2rebu terved vahel 1katki ja teine terve.Muna ise ei ole halb,olen söönud ja elan cheers .
Tagasi üles Go down
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

halvaks läinud munad ???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: halvaks läinud munad ????   halvaks läinud munad ???? Empty06.11.10 5:01

Olen kuulnud et katkise rebu võib põhjustada see kui kana on kusagilt haiget saanud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





halvaks läinud munad ???? Empty
PostitaminePealkiri: Re: halvaks läinud munad ????   halvaks läinud munad ???? Empty

Tagasi üles Go down
 
halvaks läinud munad ????
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» munad eBayst
» Roosad munad.
» Viljastamata munad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: