KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Viljastamata munad

Go down 
+2
kiisu
Kiti
6 posters
AutorTeade
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 5:20

Minul lugu selline, et linnud nüüd eraldatud ja need grupid, kus on palju kanu ja kukk või lausa 2 - on viljatatavusega igati ok. Samas need, kes mul olid vaid paaridena kokku pandud on viljastatavus 0. Kas keegi oskab öelda, millest see võib olla? Kas kukk ei viitsi ainult ühe naisega jännata, et pole kellelegi esineda? Kas peaksin mõne kana veel silmarõõmuks panema juurde? Mida arvate?
PS: enne oli kukk igati tegija, pooled tibud olid tema nägu - üldkarjas siis ja ka kana muna oli enne viljastatud, kui pundiga koos olid.


Viimati muutis seda Kiti (17.11.10 6:54). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
kiisu
Muneja
kiisu


Female
Postituste arv : 221
Age : 47
Asukoht : Viljandimaa Suure-Jaani
Registration date : 09/07/2009

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 6:48

Mul on sama probleem.On eraldi siidi kukk ja kana.Olen kaks korda mune masinasse pannud aga munad on viljastamatta.Tundub et kukel on vist rohkem naisi kõrvale vaja.
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 7:01

Ärge hirmutage,mul ju ka üks paarike eraldi aga kana pole veel munele hakanud.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 7:13

Ei hirmuta kedagi, homme panen paar preilit veel kukele rõõmuks juurde ja vaatan siis, kas asi paraneb - eks annan siin siis ka teada Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 8:17

Konkurents puudub, kerge saak. Laughing
Ma vean sõrmega järge raamatust, mida kõikke sugulinnul vaja läheb, et töö oleks kvaliteetne. Wink
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 8:41

Mul on Norra järhöned ka eraldi, vaid 1 kukk ja 1 kana. Viljastatavusega probleeme ei ole. Kukk on väga agar. Nii et oleneb vist konkreetsetest lindudest.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 9:22

Mul on mitmed paarid ja pole märganud et viljastamisega probleeme oleks, kui siis ainult probleemne on siikana ja -kukk. Esimene laar mune olid viljastamata aga nüüd on juba teine sats masinas ja hetkel kõik viljastatud. Kas sealt ka tibusid tuleb, ei tea veel.
Kukele tuleb anda natukene aega harjuda ühe kanaga
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 9:54

See oleks muidugi tore, kui ainult harjumise asi, aga nad juba kuu eraldi olnud.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
kiisu
Muneja
kiisu


Female
Postituste arv : 221
Age : 47
Asukoht : Viljandimaa Suure-Jaani
Registration date : 09/07/2009

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty15.03.10 19:16

Minu siidikad on olnud pool aastat eraldi.Kana on munenud 3 kuud aga ei midagi.Proovin kolmas kord veel, kui siis ka ei ole munad viljastatud peab vist kuke välja vahetama.
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty17.03.10 3:25

Iga ümberasustamisega kaasneb stress, kusjuures millegipärast on just isasloomad-linnud need, kellele stress rohkem avaldub. Minu kanadel, kes on sunnitud talvel elama boksides, tekib munemispaus juba naaberboksis toimuvatest muutustest-kas siis lindude vahetus või tühjendus. Mul olid 16 aastat kakaduud, emane suri vanadusse ja isaslind keeldus söömast-joomast suurest stressist, mille tagajärel viskas maha kõik suled ja nägi välkja nagu uut liiki lind. Taastumine koos sundjootmise-söötmisena võttis aega mitte-vähem kui 7 kuud!!!! Alles siis oli meie Juku nagu eelmised 16 aastat
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty24.03.10 8:37

No nii, katsetus edukas - kahe pruudi lisamine tegi asja korda Smile Nüüd munad kõik viljastatud cheers
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty24.03.10 8:44

Mina lisasin ka ühe pruudi juurde,aga muneb siis see juurde lisatud pruut ja kukk tema seljas ka esimesel korral käis ja see,kellelt ma mune ootan ei poeta mitte ühtegi muna Sad
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viljastamata munad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viljastamata munad   Viljastamata munad Empty

Tagasi üles Go down
 
Viljastamata munad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Esimesed munad
» munad eBayst
» Roosad munad.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: