KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kukk lolliks läinud

Go down 
2 posters
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kukk lolliks läinud Empty
PostitaminePealkiri: Kukk lolliks läinud   Kukk lolliks läinud Empty07.09.10 19:25

Mure selline, et minu kukk nimega Direktor, on täitsa segi keeranud. Ta otsib igasugu udupeeneid peidukohti, kuhu kanu meelitada. Eile avastasin ta kudrutamas ühe plaadi taga, mis oli maja seina vastu toetatud. Üleeile istus ta trepile paigutatud kassikastis ja kutsus sinna kana. Koerakuuti, kuhu enne muneti, pole juba mitu päeva ühtegi muna tehtud. Ka trepi alune koht on maha jäetud. Nüüd käiakse aiamajja heintesse. Panin sinna paar kasti ka, et munad heinte sisse ära ei kaoks. Eile kudrutas ta mu ainukese sinirohelise muna munejaga. Sellel oli hirmus munemise isu, aga muna ma ei leidnudki.
Evil or Very Mad Ikka suutis ta selle kana kuhugi meelitada.
Majja trügimisest ma üldse ei räägi. Pidevalt on see bande trepi peal ja uks lahti ununeb, siis tullakse tuppa. Ise võite ette kujutada, mis hääl ja kavatsused kukel on... Laughing

Kas kellelgi on veel kogemusi sellise romantik-pesapunuja kukega?
Tagasi üles Go down
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

Kukk lolliks läinud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kukk lolliks läinud   Kukk lolliks läinud Empty08.09.10 10:17

Kukel teine noorus tulnud.
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kukk lolliks läinud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kukk lolliks läinud   Kukk lolliks läinud Empty11.09.10 2:36

See ongi noor kukk... 6 kuune! Laughing
Kires 2 kuuselt ja kanu tallas 3,5 kuuselt... paistab selline varaküps tegelane Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kukk lolliks läinud Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kukk lolliks läinud   Kukk lolliks läinud Empty

Tagasi üles Go down
 
Kukk lolliks läinud
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kukekannused
» Kuri kukk- leebeks
» vana kukk

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: