KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 inkubaatori kana

Go down 
+2
Admin
kalkun
6 posters
AutorTeade
kalkun
Tibu



Postituste arv : 20
Registration date : 27/03/2008

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty28.03.08 4:49

kui ostsin endale inkubaatori siis mitu inimest ütles mulle,et inkubaatoris hautatud kanad ei lähe kunagi hauduma,aga mul ei olnudki eesmärki,et kanad hauduma panna,tahtsin lihtsalt maale uusi noori kanu ja mõtlesin,et ostan endale masina ära ja nüüd läks eelmisel kevadel inkubaatoriga välja hautatud kana juba hauduma,järgmisel neljapäeval peaks pojad kooruma.Nii,et see väide on küll vale,et inkubaatori kanad hauduma ei lähe.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty28.03.08 6:12

Kuidas nende kalkunitega siis tegelikult lugu on,minu jaoks täiesti tundmatu teema?Aga juttu olen kuulnud sellist:kalkun on super hauduja,ühed lõpetab ja natuke hiljem jälle alustab.Alla võib panna mis iganes mune kõik haub välja.Või on see reklaami jutt,aga kui ei ole siis olen isegi kalkunitest huvitatud.H.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
kalkun
Tibu



Postituste arv : 20
Registration date : 27/03/2008

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty28.03.08 7:55

Admin kirjutas:
Kuidas nende kalkunitega siis tegelikult lugu on,minu jaoks täiesti tundmatu teema?Aga juttu olen kuulnud sellist:kalkun on super hauduja,ühed lõpetab ja natuke hiljem jälle alustab.Alla võib panna mis iganes mune kõik haub välja.Või on see reklaami jutt,aga kui ei ole siis olen isegi kalkunitest huvitatud.H.

kalkun haub välja küll ka kanapojad aga oma suure raskusega võib munad katki teha,kanamunakoor on hapram.Aga minu kalkunid hauduvad korra aastas.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty10.04.08 9:26

Konsulteerisin just samal teemal endise Kurtna Kanakasvatuse veterinaariga ja tema väitis, et sellel küll tõepõhja all ei ole, et inkubaatoris hautud kanad hauduma ei hakka. Seega jääme ootama, et meie tibud ikka tulevikus ka ise selle suure tööga hakkama saavad:D
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty14.04.08 1:03

Meil haudus kana vutitibud välja, aga kui koorusid, siis õnnestus tal neist mitu enne ära tallata, kui taipasime ära võtta. Eelmisel aastal proovisin teise kanaga, aga see suutis kõik munad enne ära lõhkuda, kui sealt midagi koorus.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty14.04.08 1:05

Aga kui teemast rääkida, siis minu arvates ei ole küll võimalik, et inkubaatoris hautamine mõjutab kanade haudumisvõimet. Pigem on see instinkt ikka geneetiliselt kaasa antud ja ei sõltu hautamismeetodist.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Külaline
Külaline




inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Haudemunad katki?   inkubaatori kana Empty16.04.08 11:31

Haudelind peab olema kindlasti rahulik ja eraldatud teistest. Minul aga kalkun trügis igal võimalikul viisil teiste juurde tagasi. Eks ma siis lasin, aga kuna hauduja all on soe, siis tahavad ka teised kanad sinna alla munele minna ja see võibki selle lõhkumise esile kutsuda. Kui haudepäevad lõpukorral, siis kindlasti kontrollimas käia ja tibud kohe ära alt võtta, muidu võib tõesti eritõugude kehakaalud surma põhjustada.
Tagasi üles Go down
kalkun
Tibu



Postituste arv : 20
Registration date : 27/03/2008

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: ikubaatori kana   inkubaatori kana Empty06.07.08 19:01

Jah,jutt vale puha,et inkubaatori kana hauduma ei lähe,mul tuli eelmisel kevadel inkubaatorist kokku välja üheksa kana ülejäänud kuke kari.Nüüd on häda ei saa kanamune,kolm muna päevas ainult,üks kana nendest juba loksib kahtlaselt,kolmel kanal tibud järel,kolm kana haudub jälle,tundub,et inkubaatori kanad just on tugevad haudujad,masinat polegi enam vaja.
Tagasi üles Go down
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty07.07.08 2:16

Minul haudus paabulind kanatibud välja eelmisel aastal ja kasvatas suureks ka.Tore pilt oli kui paabu astus õues tähtsalt ringi ja tibud istusid tal seljas:D
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty27.02.11 22:32

Minul läks nüüd eelmine kevad inkubeeritud braama kana haudele.Mune pole veel alla pannud,kuna ootan veidi,et ikka pesal istub korralikult. Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





inkubaatori kana Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaatori kana   inkubaatori kana Empty

Tagasi üles Go down
 
inkubaatori kana
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» inkubaatori munad
» inkubaatori jupid
» Inkubaatori kalkun hauduma?
» Inkubaatori rentimine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: