KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 inkubaator Kvothcka

Go down 
+3
evesen
florita7
kukeleegu
7 posters
AutorTeade
kukeleegu

kukeleegu


Male
Postituste arv : 6
Age : 55
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 03/06/2009

inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty26.05.10 4:09

Äkki kellelgi on Kvotchka inkubaator ja jagab kogemusi.
Miks tibud ei kooru üheaegselt ja miks paljud lihtsalt kuivavad sisse?
Kas on see mingi tehniline probleem või on niisutussüsteemi viga?
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty26.05.10 6:49

Seda inkut mul pole, aga kui tibud kuivavad sisse, siis on minu teada niiskus liiga madal. Võib proovida koorumise ajal mune veega piserdada.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
evesen
Muneja
evesen


Female
Postituste arv : 155
Age : 53
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 17/04/2009

inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty26.05.10 18:41

Minul on Kvothcka.Soovitan Plefi käest niiskusemõõtja hankida,selle kanaliga ei saa täpset niiskust kätte, kas on liiga madal või kõrge.Koorumise kohapealt võin öelda,et tegelikult kellel õhku vaja on hakkab varem praostama küll aga välja ta varem ei tule.See minu kogemus.Kanad on ilusti välja tulnud aga pardi- ja hanemunad vajavad ikka pritsimist.Kuskil alateemas oli tabel, kus pritsimiste ja temperatuuri suhe oli kirjas.
Kui munal on pragu sees tuleb punased korgid ära võtta, muidu ei jätku neil õhku ja sureb ka sisse.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty26.05.10 18:50

Mina lisan niiskust nii, et panen märja svammi koorumise ajaks juurde ja iga kord, kui tibud ära korjan, pritsin allesjäänud munad üle ka.
Ja üheaegselt ei tule nad vist kana all ka välja, rääkimata masinast.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Naki
Muneja
Naki


Female
Postituste arv : 188
Age : 49
Asukoht : Harjumaa, Nissi v, Rehemäe k.
Registration date : 30/03/2009

inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty26.05.10 22:48

Minu meelest äärmine ring mune ja kindlasti nurkades olevad munad arenevad veidi aeglasemalt, seepärast on otstarbekas nurgas olevaid mune vahetada keskel olevate munadega.

Koorumise ajal olen valanud vett ka inkubaatori põhja selleks mitteettenähtud kanalitesse vaid ka mujale ja korgid võib siis julgelt lahti võtta, liigne niiskus saab sealt kaudu välja.
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud2/sets/255531/
kaija20

kaija20


Male
Postituste arv : 10
Age : 33
Asukoht : pärnu maakond
Registration date : 03/06/2010

inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty03.06.10 9:30

tere ,ma olen alles väga allgaja:/
sain omale inkubaatori ,aga see mingi vanem 1991a oma ,seda on 1korra kasutatud ainult ,aga tulemusi mai tea ,seal on kraadiklaas kaasas aga ja alla 2 veevanni ,aga mai sa seda niiskust ju kontrollida ...pole seda seadet ja rest ise liigutab mune ... sooviks rohkem infot:) kui kellegil on mdagi täpsustada siis msn ; kaija1991@hotmail.com jaa e-mail kaija.kuningas@mail.ee jään ootama:P
Tagasi üles Go down
kaija20

kaija20


Male
Postituste arv : 10
Age : 33
Asukoht : pärnu maakond
Registration date : 03/06/2010

inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty03.06.10 10:59

наседка 1991a oma on mul:)
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty03.06.10 22:39

Niiskust saad mõõta, kui ostad juurde hügromeetri. Mina muretsesin selle lemmiklooma poest. Maksis 80EEK. On mõeldud terraariumite jaoks, kuid kõlbab ka inkubaatorile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





inkubaator Kvothcka Empty
PostitaminePealkiri: Re: inkubaator Kvothcka   inkubaator Kvothcka Empty

Tagasi üles Go down
 
inkubaator Kvothcka
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tibude koordumine
» inkubaator
» Milline inkubaator?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: