KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Milline inkubaator?

Go down 
+6
fosse
Buntik
florita7
Kiti
Koidula-talu
relkasar
10 posters
AutorTeade
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty02.02.10 10:14

Tere,
plaanis omale ka soetada isiklik ikubaator n.ö harrastajale aga mitte ei suuda mõista missuguse kasuks peaksin otsustama?Millised oleksid need n.ö kõige töö ja lollikindlamad? Neutral
Tagasi üles Go down
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty03.02.10 8:05

Ma arvan, et see oleneb suuresti sellest, kui palju oled nõus inkubaatori eest välja käima ja mis "mugavusi" soovid saada. Meie (päris algajatena) otsustasime odava inkubaatori kasuks, keeran käsitsi mune ja olen siiani rahul - tulemustest on praegu veel vara rääkida:) Järgmine nädal peaksid tibud kooruma. Valgustada ma eriti ei oska, seletuste järgi tundub, et arenevad küll Laughing aga teen oma tähelepanekud ja tagantjärgi siis targutan study

Minu elektrikust isa käis seda tehnikaimet vaatamas ja arvas, et lihtne ja lollikindel on ta küll... aga eks aeg näitab.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty03.02.10 8:32

No mina ka käsitsi lasknud - juba kolmas aasta. Ikka veel igati rahul, aga äkki lihtsalt ei oska paremat tahta, kui pole saanud Laughing Laughing Laughing
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty04.02.10 2:42

Mina mõtlen, et kunagi tahan ikka täisautomaatset, kui raha juhtub olema. Praegu ajan mugavusteta läbi. Aga samas, arvan, et kui mune iga päev keerad ja üldse pead rohkem inkubaatoriga vaeva nägema, siis on tibud ka armsamad. Ja see on päris hea tunne, kui pesakond tibusid koorub, mitte küll päris oma lapsed, aga natuke sinnapoole.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty04.02.10 3:56

Minu esimene tibud tulid inkust, kus tuli käsitsi keerata. Nüüd on keeraja seadeldis ka juurde muretsetud ja on hoopis rahulikum tunne. Kuigi pimesi ei saa ühtegi aparaati uskuda. Päris nii vist ei saa, et lähed soojale maale ja siis tuled tibusid inkust korjama Laughing Razz
Kuigi tulevikus tahaks ikka ka täisautomaatset.
Tagasi üles Go down
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty04.02.10 5:16

Aitäh kõigile vastajaile ,tegelen täisautomaatse muretsemisega...käsitsi masinaga kogemused olemas.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty04.02.10 6:28

Põhimõtteliselt saab, kui suuri voolukatkestusi ei tule. Tean, et üks foorumi kasutaja jättis R-Com Pro toimetama ja sõitis ise jaanipäevaks Eesti teise otsa. Eelnevalt valas veereservuaari täis. See tark masin oskab 3 päeva enne lõppu keeramise ise välja lülitada, niiskust tõsta ja temperatuuri alandada.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty04.02.10 6:47

vot sellise aparaadi peale panustaks küll sest elutempo suht kiire ja mune 3x keeramas käia tülikas(vuti munad).
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty04.02.10 7:53

Aga palun Smile kanamune mahub 20, vutimune siis.... rohkem
http://www.pandtpoultry.co.uk/product/categoryid/84/productid/1266
üldiselt on need väga head aparaadid, nii Pro, Standard, kui King Suro. Mina olen kõigiga ülirahule jäänud.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
gunna
Noorlind
gunna


Female
Postituste arv : 54
Age : 50
Asukoht : Maardu/Muuga aedlinn
Registration date : 18/11/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty04.02.10 15:01

Ma olen nii väga Florita7-ga nõus!
Mul ei ole mingit inkubaatorit, ma elan üldse linnas ja pean oma linde-loomi korteris, vutte sealhulgas. Mu unistuas on leida võimalus maale elama minna. Kui ma kunagi leiaks võimaluse pidada inkubaatorit, teate, ma oleksin väga ja väga õnnelik Smile
Mehhaniseeritult - lihtne ja mugav
Käsitis - armas ja omamoodi turvaline:)
Kõik moodused on head, kui vaid on olemas soov ja võimalus.

Ma kadestan teid, kes te saate nii palju omale lubada! Smile
Tagasi üles Go down
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty05.02.10 4:51

Keegi pakub siin foorumis ka mingit saksa täisautomaatset aparaati.Kas keegi omab ka arvamusi selle aparaadi kohta,müüjaga kontaktis pole veel olnud kahjuks.
gunnale-kadetsemine pole seda väärt Smile ,olen siin elus juba rabelenud piisavalt ,et endale ka midagi lubada ja uskuge ,kergelt pole midagi tulnud. Smile
Tagasi üles Go down
kiisu
Muneja
kiisu


Female
Postituste arv : 221
Age : 47
Asukoht : Viljandimaa Suure-Jaani
Registration date : 09/07/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty05.02.10 8:19

Mina ostsin eelmine aasta kasutaja Sirpe käest inkubaatori,automaatne.Siiani olen rahul olnud.Kuigi praegu pööran ise mune, sest neid nii palju seal et võtsin resti alt välja.
Tagasi üles Go down
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty05.02.10 8:31

See peaks olema HEKA firma ja kindlasti töökindel. Käisin detsembris ise kohal inkubaatorit ostmas. Seal oli erinevaid - tordikarbist kuni 2 meetrini, pool- ja täisautomaatseid. Igal juhul on Heka Saksamaal kõige levinum koduskasutatavatest inkubaatoritest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty10.05.10 4:24

Mina tõin endale kasutaja Serpe käest täisautomaatse inkubaatori. Munad on nädal aega sees olnud ja siiani on kenasti temperatuuri stabiilsena 38,3 kraadi peal hoidnud, mune veeretab ka rullikutega raamil ühest inkubaatori otsast teise, aga ega sellest silmaga aru ei saa.Tegin mõnele munale märgid peale, et kindel olla, et ikka pöörlevad. Selliste rullikutega raam panna käsitsikeeratavasse masinasse ja tööd kohe palju vähem.Neid raame on saada erinevates suurustes, aga tuleb arvestada, et siis mahub vähem mune sisse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty10.05.10 4:25

Minu oma on Saksa firma BRUJA toode.
Tagasi üles Go down
huviline
Tibu
huviline


Female
Postituste arv : 33
Age : 62
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 12/05/2009

Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty10.05.10 19:47

Minul ka käsitsi keeratav inkubaator ja keeramisega nagu probleemi pole, aga probleem on ahjuküttega majas temperatuuri muutusega, mis kohe kajastub ka inkubaatori temperatuuris. Selle pärast oleks hea automaatne inkubaator, mis ise temperatuuri hoiaks. Praegu ka mure, et tööl olles ei tea kunagi, mis ilm tuleb ja kui päike välja tuleb temperatuur köögis hoopis teine kui pilves ilmaga.
Tagasi üles Go down
http://lutsutalu.wix.com/ee
Külaline
Külaline




Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty11.05.10 2:26

Käsitsikeerataval ju relee peal, mis hoiab temperatuuri stabiilsena, nii, kuidas on paika pandud,aga mul läks see natukese aja pärast tuksi ja alla 40 kraadi ei saanud pannagi,pealegi tülikas ka kui peab pidevalt temperatuuri jälgima, sellepärast automaatse tõingi,.... teist korda ei taha seda emotsionaalset kahju üle elada kui üle 100 muna ära "küpsetab".
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Milline inkubaator? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Milline inkubaator?   Milline inkubaator? Empty

Tagasi üles Go down
 
Milline inkubaator?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» inkubaator
» Tibude koordumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Ostuabi-
Hüppa: