KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hanemunade haudumine inkubaatoris

Go down 
+5
linnalind
Kiti
Admin
florita7
kopraonu
9 posters
AutorTeade
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty09.03.10 11:52

mul kah olnud kümme päeva hanemunad inkus üritasin neid läbi valgustada ju oli vist valgusallikas pisu nigel
osa olid seest hägusamad osa täiesti selged need viimased on vist pees kas mune tohib läbivalgustamise ajal selle papitoru otsas veeretada või peab nagu võtsid nii ka tagasi paned
inkust sain ka targemaks ta on mul üleval kasvuhoones ja päeval keris temperatuuri 38 peale
selle temperatuuri peale keeldus masin koostööst ja temperatuur langes 35 peale kui kasvuhoone jahedamaks sain hakkas masin ka toimima
vett on mul ka läinud selle 7 päevaga pea liitrine tops täna valasin uuesti täis
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty09.03.10 12:04

Minu kogemused näitavad, et lisaks veresoonte võrgustikule on arenema hakanud lootega munadel ka õhuruum väga selgesti nähtav. Soovitan proovida uuesti parema valgusallikaga, et kindel olla. Minu arust kõige kehvemad tulemused ongi hanemunade inkubeerimisel. Mina olen küll mune veeretanud, kuid igasugu liigutustega tuleb ettevaatlik olla, hästi rahulikult ja sujuvalt, sest väga järsud liigutused võivad loote tappa. Temperatuuri langus ei ole nii ohtlik, kui selle tõus väga kõrgele, kuid ega head ei tee seegi. Haudeaeg pikeneb ja pikemaajaline madal temperatuur mõjub kehvasti ka koorumisprotsendile. Selles ei ole küll eriti kindel, kas kasvuhoone on just parim koht inkubaatori töötamiseks. Lisaks inkubaatori sisetemperatuurile ei tohiks ka masinat ümbritsev temperatuur väga palju kõikuda, sest mõjutab ka masina temperatuuri. Need minu mõtted küsimusi lugedes. Kindlasti on minust targemaid, kellel rohkem kogemusi. Loodetavasti ei lähe seekord jutt sujuvalt üle naiste/meeste kirumisele või muudele asjasse mittepuutuvatele teemadele.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty09.03.10 19:32

Siin ei ole midagi lisada,kõik on õige.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty09.03.10 20:46

Minu inku õpetuses oli, mu mäletamist mööda, lausa keelatud masinat isegi akna alla panna - kasvuhoone on tõesti kummaline koht Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
linnalind
Tibu
linnalind


Female
Postituste arv : 30
Age : 49
Asukoht : Nõmme
Registration date : 05/05/2009

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty09.03.10 21:22

Minu inku õpetuses (aknaga inkubaator) on kästud masin panna pimedasse kohta, kuhu päike peale ei paista.
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty09.03.10 21:58

kopraonu- kui oleks võimalik alapealkirjas kasutada sõna inkubaator, siis oleks tulevikus algajatel hea seda väärt materjali üles leida.
üks küsimus-teine küsimus jne. see on nii seinast seina teema, et pärast ei leiagi siin suurtes foorumiavarustes üles(kuid jutt asjalik ja vajalik)
Neid inkubaatori jutte on väga laiali ja paljud vastused kattuvad, minuarust on vist suurem osa foorumlastest juba oma ristsetest ära rääkinud Smile Lihtsalt ei leita materjali üles, kahjuks. Smile
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty09.03.10 22:22

Inkubaatori asukoha temperatuur peab olema madalam kui inkubaatori sees-seega 38 on ikka liiast ja isegi 35 on liiast. Inkubaatorisse peab tulema värsket ja jahedamat õhku sisse õhuavade kaudu. Hanemune peab kindlasti iga päev jahutama , aga kui su ruumitemp on 38, siis ma ei kujuta ette kuidas saad jahutada 33-ni mune.
Mune võib keerat läbivalgustamisel pikitelge, peab kinnipidama reeglist, et üle tömbi otsa (seal kus on õhukamber) ei tohi kunagi keerata
Tagasi üles Go down
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty10.03.10 6:37

kasvuhoones mul see elutegevus käibki
väga meeldiv on istuda teisel korrusel ümberringi kõik roheline kallad kannad ratsuritähed õitsevad basiilikud tüümianid rosmariinid lõhnavad ja väljas on 25 kraadi külma
eks ta siin põhiliselt kontor olegi
all on eluruumid ja elanud olen ma siin enam vähem 2 aastat nii noor ma enam ei ole et peaksin kodus naisega käest kinni jalutamas käima
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty10.03.10 7:19

No see lillede ja basiilikute ja kohvi kirjeldus oli küll nii ilusti romantiline, et eeldaksin ka naisega käest kinni käimist Very Happy
Aga ok, kui see pole nagu lihtsalt, kuumaks minev, kasvuhoone, siis vast teine asi Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Aasa
Muneja
Aasa


Male
Postituste arv : 214
Age : 66
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 13/09/2009

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty10.03.10 7:34

Kui mina kevadõhtul linnuaiast välja saan ja naine roosipeenras pööramise lõpetab, siis käime
ikka käest kinni tuuri aiale peale, sest muidu pole seda kõike mõtet tehagi ja ega ma nii vana mees ka ei ole .
Ilusat kevade ootamist.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty10.03.10 20:00

Kopraonu suudab oma teemad väga originaalselt püstitada Laughing Ikka vägisi viib teema sinna meeste ja naiste suhete maailma Razz

Kas seda kasvuhoone teemat ei annaks nüüd jälle poolitada ja viia meeste naiste juttude alla. Ma tahaks vastata, aga mitte siia teema alla Smile
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty10.03.10 20:18

Tuleb välja jah, et see esimene alapealkiri, "Kopraonu küsimused ja vastused" oli vist kõige sobivam, kokkuvõttes:lol:
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Sponsored content





Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanemunade haudumine inkubaatoris   Hanemunade haudumine inkubaatoris Empty

Tagasi üles Go down
 
Hanemunade haudumine inkubaatoris
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» hanemunade inkubeerimine
» Niiskus inkubaatoris
» imed inkubaatoris
» Hane munad inkubaatoris
» Kas lisada mune inkubaatoris olevatele?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: