KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris

Go down 
+9
mafiafran
linnalind
fosse
sannu
ellys
ulaturo
ekana
Koidula-talu
Buntik
13 posters
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty16.02.10 7:12

Mul hetkel käsil hane+kanamuna haudumine. Panin tähele, et veekadu inkubaatoris on märkimisväärne Shocked Kas see on veelindude puhul normaalne? Kas keegi on välja arvutanud veehulga, mis kulub hanemunade inkubeerimiseks?
Hetkel olen lisanud juba kolm kruusi vett, seega ca 600g 8päeva jooksul.
Tagasi üles Go down
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty16.02.10 7:26

Kas erinevaid munasid saab koos inkubaatorisse panna? Vabandan, kui valesti aru saan... Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty16.02.10 7:32

Ei soovitata, kuid ma sellegi poolest panin. Koorumise vahe on 7 päeva. Haned kooruvad hiljem ja ma saan veelgi niiskust tõsta.
Eilse seisuga on kanamunadest kõik arengus :-) v.a 2 mis on viljastamata. Hanemunadest on 6 kohe kindlalt normaal arenguga, 2 ei saa aru(vaatan nädala lõpus), 2 viljastamata.
Seega, hetkel liigub kõik plaanipäraselt, mille üle on mul väga hea meel. Very Happy
Tagasi üles Go down
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty16.02.10 8:51

Ma nüüd panen teemast kõvasti mööda Embarassed Aga jubedalt huvitab mind Laughing Lugesin, et hane mune soovitatakse kord päevas piserdada veega ja jahutada mõned minutid... või mis protseduure nendega teha - kui üldse? scratch
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty16.02.10 9:53

Hanemunad vajavad rohkem niiskust kui kanamunad, et seda tagada, siis ongi kõige parem neid pihustiga pritsida. Mina teen seda 2 x päevas-hommikul ja õhtul peale keeramist. Siis on 2 kärbest ühe hoobiga-jahutamine (kuni 33-34 C) ja lisaniiskus korraga. Üldiselt ega jahutamine kanamunadelegi halba tee, sest kui kana pesalt lahkub (20min), siis ju jahtuvad munad samuti. Ja veega piserdamine samuti.

Kuna hanemuna on oma suuruselt ja raskuselt mitu korda kanamunast suurem, siis on ka loote veetarve sellevõrra suurem, sealt ka veekadu inkubaatorist. Mul väike masin ja pean iga hommik ja õhtu vett lisama
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty16.02.10 10:19

Üldjuhul kui ma ihusooja keedetud vett lisan, siis inkubaatori t nagunii langeb 34 kraadini. Siis hakkab see uuesti tõusma, kuid suhteliselt aeglases tempos. Orienteeruv aeg 1 tund. Arvan, et see oleneb ikkagi vee t mis ma lisan. Peaks vist seda kraadima hakkama. Sest kui vesi on jahedam kui inkubaatori sisetemperatuur, siis temperatuuri taastamine võtab kauem aega.
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty22.02.10 3:13

Minul olid ka hane- ja kanamunad koos inkus, täna koorusid esimesed hanetibud, kusjuures 27-ndal haudepäeval. Hanedega koos koorusid ka paduaanitibud.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty22.02.10 3:48

Mis su keskmine õhuniiskus oli inkubaatoris haude ajal?Palju temperatuur?
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty22.02.10 4:25

Temperatuur 37,7 ja õhuniiskus näidiku järgi 21-35%
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty22.02.10 4:33

Kas seda niiskust vähe polnud? Ma üritan kogu aeg 50-60 vahel hoida, siis hanedele ja kanadele enam vähem normi piires.

Mul alles poole peal haudumine. Kanad peaks 2, 3 märts kooruma, haned 9.
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty22.02.10 4:42

Kirjandiuse järgi küll jah, aga minu inkusse ei saa rohkem vett lisada ja oli kogu aeg veeanum ääreni täis + veel 2 korda päevas pritsimist. Aga kirjanduse järgi hauduvad hanemunad ka m30-32 päeva, aga minul 27 päeva.
Nii et teooria on üks asi aga tegelik elu ja praktika teine
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty22.02.10 4:51

Olen ikka tõeline blondiin, pole midagi öelda. Hügromeeter näitas mul ogu aeg TOA õhuniiskust!!!!! Hakkasin uurima ja siis selgus, et ma pean terve apastraadi masinasse panema, et õhuniiskust saada... nii et tegelik niiskus masinas oli ikkagi (just praegu mõõtsin) 72%!!! Peaaegu nagu saunas
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty22.02.10 5:00

Smile Juhtub. Aga hanedele see sobib küll, kanakestele on nats palju.
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty22.02.10 5:47

ei saa kurta, kooruvad hanepoistega võidu ja usinalt.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 5:27

Teatan rõõmuga, et mul koorus esimene hanetibu Razz Naistepäeva üllatus flower bounce Very Happy
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 5:38

See on küll super kingitus, linnupidajale cheers
Hästi ajastatud, PALJU; PALJU ÕNNE flower
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 5:42

Palju õnne ja jõudu järgmistele.
Tagasi üles Go down
sannu
Noorlind
sannu


Male
Postituste arv : 73
Age : 52
Asukoht : valgamaa
Registration date : 17/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 5:49

Ilus kingitus flower NAISTEPÄEVAKS!Minu poolt ka midagi ilusat cheers ?
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 7:10

Palju õnne! Tore naistepäevakink ja vaheldus kanatibudele.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Koidula-talu
Noorlind
Koidula-talu


Female
Postituste arv : 77
Age : 38
Asukoht : Lääne-Virumaa
Registration date : 28/12/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 9:32

Nii vahva!!! Tahaks ka lol! Aga meil hakkab sahvris ruum otsa saama Laughing Ei tea ju millal linnud lauta ümber kolida saab Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 19:18

Palju õnne minugi poolt, see kanatibude koorumine on juba tavapärane aga kui hanetibud tulid, siis seisin valves ja nunnutasin mune ja tibusid. Nüüd on nad juba suured ja joovad-söövad meeletult
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 20:18

Praeguseks 3 tibu olemas. 1 kräkib end lahti Razz
Üks auguga munas, aga valetpidi. Auk teravas otsas. Augu tegi ise. Nüüd olen valvelseisakus, et ikka kooruks. bounce
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty08.03.10 23:32

Smile Smile
Kas on sama tunne, nagu ootaks JÕULVANA kingipakiga, et mis seal paki sees ja sõrmeotsad sügelevad. Saaks lahti kiskuda. Surprised
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty09.03.10 1:47

On jah Razz Aga õnneks, ma hakkan juba sellest üle saama. Smile 4 tibu koorunud. 1 veel jäänud.

Need, kes juba kuivanud, on nii pehmed nagu plüüsist mänguasjad. Kohe tahaks väntsutada Embarassed Razz

Hanepojad on juba koorudes uudishimulikud. Vaatavad silmaga, kes see neid jälgib. Kanatibudel ma seda ei pannud tähele.

Igal juhul, lahedad tegelased. Tuleks ometi kevad, et oma tibud välja lasta Cool
Tagasi üles Go down
sannu
Noorlind
sannu


Male
Postituste arv : 73
Age : 52
Asukoht : valgamaa
Registration date : 17/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty09.03.10 2:35

Tuleb kindlasti,räästas tilgub juba cheers !Kevad tuleb 20 märts,siis saad oma soovi täitta. sunny
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty09.03.10 19:47

Viimane tibu koorus 30ndal päeval kl 3.28 /täna öösel/ . Tibu oli valesti munas ning koorus jalad ees tömbist otsast. Vajas väikest kõrvalist abi, et võtta seljast "munakleit". Ühelt poolt oli nokk väljas ja teiselt poolt jalad ja pepu. Nagu multifilm pingviinipoeg Lolo koorumine. Laughing Koor oli juba pikkupidi mõrane ja vajas vaid eemaldamist. Täitsa küps ja tragi tibu tuli sealt välja.
Nüüd on mul 5 vahvat hanepoega. Razz Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
linnalind
Tibu
linnalind


Female
Postituste arv : 30
Age : 49
Asukoht : Nõmme
Registration date : 05/05/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty09.03.10 21:19

Palju õnne Smile tahaks omale ka cat
Tagasi üles Go down
mafiafran




Male
Postituste arv : 3
Age : 53
Asukoht : fasfasf
Registration date : 06/08/2010

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty06.08.10 16:27

Ma nüüd panen teemast kõvasti mööda Aga jubedalt huvitab mind Lugesin, et hane mune soovitatakse kord päevas piserdada veega ja jahutada mõned minutid... või mis protseduure nendega teha - kui üldse?

______________

Top Online Dating Sites
How To Seduce Women
Tagasi üles Go down
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty25.12.10 7:07

Üritan ka assortiid teha.Aastavahetuseks peaks hane ja kanamix valmis saama.Mul on tavaliselt hanepojad 30ndal päeval tulema hakanud-paningi siis 9 päevase vahega.Järgmine on haned-2 päeva pärast kalkunid-siis viljastamata välja ja inku kanamune täis.Üritasin ka midagi koorumise ajaks teha-niisuguse paksust papist mesilaskärje moodi,et need mudilased vähem inkus ringi siiberdaksid.Tuleb ainult vist hulgaliselt auke ka papile sisse teha muidu ei hakka õhk liikuma.4-proovi kanatibu on juba 3e nädalased.
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty25.12.10 8:13

Kuidas niiskuse erinevatel munadel sobiva hoiad ?
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty25.12.10 8:49

Hoian Harju keskmise.Veekanalid täis ja kogu moos.Nii palju kui mina aru saan on need inku õpetused kaasas max saagi saamiseks.Ma ei ole maximalist ja ei ole ka usklik,aga nii palju kui vanajumal annab-olen rahul sellega.Kes kurat nende munadega linnu all neid toiminguid teeb.Mõni kana on puhtalt põõsa all oma kurna välja haudunud ja keegi ei käi teda vihmaga kuivatamas.Veel üks käsimus inku juhendi kohta-enne inkubeerimist mune keerata ja siis inkus mitte keerata-kas siis see kollane ei jää koore külge kinni või.
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty25.12.10 8:52

Siis kui ma kevadel mix koorumist praktiseerisin, siis midagi hullu ei juhtunud. Algul koorusid kanatibud ja siis hanetibud. Seega see kahepäevane 60%niiskus hanemunadele liiga ei teinud. Vastupidi oleks vist kehvem olnud.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty25.12.10 8:54

Mina proovisin selle mittekeeramise ka ära. Tegin seda teadlikult eksperimentaalselt. Keerasin vahest vaid 1-2 kord päevas ja sedagi vaid veerand pööret. Koorusid kõik ning keegi munakoore külge ei kleepunud.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty25.12.10 9:45

Las see "vanajumal" jääb sinna põõsa alla kana ja vihmaga tegelema.Inkubeerimisel oled sina tema asemel,ole siis tasemel.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
giisu
Muneja
giisu


Female
Postituste arv : 105
Age : 39
Asukoht : Ida-Virumaa
Registration date : 13/03/2010

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty25.12.10 23:41

loen siin kana ja hanemunade mixist... aga kas vuti ja kana munad võib kokku panna? Plaan oli munad inkusse panna ühel ja samal ajal... lihtsalt katsetuseks
Tagasi üles Go down
kiisu
Muneja
kiisu


Female
Postituste arv : 221
Age : 47
Asukoht : Viljandimaa Suure-Jaani
Registration date : 09/07/2009

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty26.12.10 10:10

Minulgi on inkus mix olnud.Vuti, kana, pardi ja hane munad kõik koos, ei pööranud neid kordagi ainult veega piserdasin paar korda päevas. Siis toimus ka jahutamine. Koorumine oli 80-85 %.
Tagasi üles Go down
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty01.01.11 6:05

Ja hakkasidki tulema.Alustasid kanatibud-need siis esimesed oma inkubeeritud kanade järeltulijad.5 hanemuna ka on üks juba hüppas kohapeal.Esimesest satsist oli ainult 5-15 viljastatud,teisest juba 5-10,kolmandasse sai ainult 3ja kõik olid ornungis,eile sai veel10 sooja pandud.2 päeva pärast olen hanemunadele kalkuni omad juurde pannud ja siis nädala pärast valgustan munad läbi ja kanamune inku täis.Viimane 5st inkust läkski eile käiku-õnneks esimene saab kohe tühjaks.Kui nüüd haned õieti munele hakkavad siis peab jälle otsuseid vastu hakkama võtma.Plaanisin siin juba Heka 30 000nde kroonist inkut aga kui kohe ära ei telli siis hakkad mõtlema-kas ikka on vaja.Nüüd juba tundub et võiks 2 pisemat olla.
18 st kanamunast-14 tibu väljas.4 niisiis viljstamata.Põhiliselt sinised-ju siis kõik ei ole viljapuud mõni on ka ilupuu.Suguelu paistab sellel sinise muna munejal korras olevat.Isad on brama ja 2 orpingtoni.3 hanemuna aukudega aga tulemused on aeglased vist hanede puhul otsisin ma eelmisel aastal ketaslõikuri juba välja.Mis asi see valeasend on eelmisel aastal oli ühel hanepojal jalg kaela taga nagu jooga.Hommikul panin ka Tsarskoje Selo kukkede karjast mõned munad prooviks sooja.Seal on 7 Selod paar Aruacanat paar Sussexit 1 Puskin ja brama 120 kana kohta Järgmine komplekt tuleb põhiliselt aruacanad ja Maransid kui nad Üllel veel alles on kah umbes 120 kana kohta.Kanad kõik noored ja üle Eesti kokku kogutud.Seal on kõike nii tuhkatriinusid kui aadlidaame.
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Sponsored content





Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris   Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris Empty

Tagasi üles Go down
 
Hane-ja kanamunad koos inkubaatoris
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Hane munad inkubaatoris
» imed inkubaatoris
» Niiskus inkubaatoris
» Hanemunade haudumine inkubaatoris
» Vutid ja kanad koos?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: