KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 minu noored braamad

Go down 
5 posters
AutorTeade
merx
Noorlind



Female
Postituste arv : 53
Age : 63
Asukoht : Rapla
Registration date : 05/02/2010

minu noored braamad Empty
PostitaminePealkiri: minu noored braamad   minu noored braamad Empty05.02.10 21:44

Tõin umbes kuu aega tagasi Sibelle käest 2 braamat(kanatüdruku ja kukepoisi) oma ühele braamale seltsi.Ta oli nii üksik teiste seas.Nüüd hakkasid noored ise vabatahtlikult tibude vanemateks.See juhtus nii,et mul on kolm u.1,5 kuu vanust tibu ning ma panin nad suurtega kokku.Kartsin küll,et ei tea,mis võib juhtuda.Kõik läks hästi Laughing Mõtlesin,et huvitav,kuhu pisikesed magama lähevad.Üllatus oli suur kui pimedas taskulambiga vaatama läksin(ei tahtnud tuld põlema panna)!!! Tibud magasid kukepoisi tiiva all Sleep Minu segamise peale pistsid tipsud oma pead tiiva vahelt välja.Nüüd on võtnud kanatüdruk tipsud oma tiiva alla.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

minu noored braamad Empty
PostitaminePealkiri: Re: minu noored braamad   minu noored braamad Empty05.02.10 22:11

Mul sama kogemus, kui braamaema lapsed hülgas, siis braama kukk lapsendas need tibud (1,5-kuuselt) Very Happy Tundub, et see siis ongi braamadele iseloomulik - nad hakkavad mulle aina rohkem meeldima.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

minu noored braamad Empty
PostitaminePealkiri: Re: minu noored braamad   minu noored braamad Empty05.02.10 22:49

Brahmade iseloom on tõesti täiesti uskumatult hea Smile
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

minu noored braamad Empty
PostitaminePealkiri: Re: minu noored braamad   minu noored braamad Empty05.02.10 23:50

Kinnitan, eelnevat, mul on ka Brahmadega ainult positiivsed kogemused. Pealeselle on nad ju väga ilusad ja minu omad on ka leplikud teiste suhtes.
Vaieldamatult ühed minu lemmikud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

minu noored braamad Empty
PostitaminePealkiri: Re: minu noored braamad   minu noored braamad Empty05.02.10 23:59

Ma ei jõua juba ära oodata seda aega millal minu Brahma tibud tulevad. Loen päevi Razz Järgmise nädala lõpus läheb inku taas sooja Brahmadega Smile Ma juba kujutan vaimusilmas ette neid sulekerasid enda õues... Nii vähe on õnneks vaja Laughing
Tagasi üles Go down
Sponsored content





minu noored braamad Empty
PostitaminePealkiri: Re: minu noored braamad   minu noored braamad Empty

Tagasi üles Go down
 
minu noored braamad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Noored kuked
» noored ja vanad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: