KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kui vanalt saab hani täiskasvanuks?

Go down 
3 posters
AutorTeade
tikand
Tibu



Female
Postituste arv : 23
Age : 47
Asukoht : harjumaa
Registration date : 05/05/2009

Kui vanalt saab hani täiskasvanuks? Empty
PostitaminePealkiri: Kui vanalt saab hani täiskasvanuks?   Kui vanalt saab hani täiskasvanuks? Empty21.07.09 8:06

Meie valged haned on koorunud aprilli algul ja kas nelja kuune hani peaks juba tahtma sugu teha?Kaks meie viiest hanest on teistest hulga suuremad ,pikema kaelaga ja käituvad rohkem kaitsvamalt, just nemag teevad kassi poole hoiatusjooksu ja tõstavad häält hoiatuseks-ilmselgelt isase moodi.Millegipärast ronvad nad ühele väiksemale selga ja mitte ei kakle vaid ikka nagu tahaks vanainimese asja ajada.See vaene alumine kisab käes ,kaaluvahe on neil pea kahekordne ja see alumine just paranes silmahädast ja hakkas kosuma.Vaeseke ei saa pärast hulk aega püsti.Oleme ta ajutiselt teistest eraldanud aga ta ise tahaks koos teistega olla, nad ju karjalinnud.Mis värk nendega on?Linnud on muidugi juba kasvult suured, täissulis ja vahetavad juba pärissulgi.Meil olid ammusel ajal hallid haned ja minu mäletamist mööda tuli neil selline tung ikka hulga hiljem.Kas mõne tõu puhul käivad sajad kiiremini? meie omad peaks olema Emdeni haned(või midagi sellist)
Tagasi üles Go down
rumu
Muneja
rumu


Male
Postituste arv : 107
Age : 34
Asukoht : Lõuna-Eesti
Registration date : 21/03/2008

Kui vanalt saab hani täiskasvanuks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt saab hani täiskasvanuks?   Kui vanalt saab hani täiskasvanuks? Empty21.07.09 9:18

Usu, tahavad teha küll. Muskusetibud polnud veel kahekuusedki kui isased juba vana emast sõtkusid:D Ma usun, et hanedel sama lugu.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kui vanalt saab hani täiskasvanuks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt saab hani täiskasvanuks?   Kui vanalt saab hani täiskasvanuks? Empty12.06.11 6:05

Mul lugu selline, et 20 jaanuaril koorunud hanetibu on kasvanud suureks ilusaks haneks. Pidasin teda isaseks, kuid nüüd ma pole enam selles nii kindel. Käib pesakohta proovimas. Püüdsin siis ta kinni ja uurisin seda vaagnaluude värki. No neli sõrme mahub vahele. No see peaks ikkagi emane olema. Aga pole ju veel 6 kuune! Kas tõesti hakkab munele?!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kui vanalt saab hani täiskasvanuks? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kui vanalt saab hani täiskasvanuks?   Kui vanalt saab hani täiskasvanuks? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kui vanalt saab hani täiskasvanuks?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kes teeb pesa?
» Hani haudel
» Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Haned-
Hüppa: