KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?

Go down 
4 posters
AutorTeade
VII
Tibu



Female
Postituste arv : 28
Age : 47
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 07/12/2009

Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty23.05.11 6:24

Minu hanemamma istub vaeske juba kaks kuud pesal, aga munadest kedagi ei kooru. Mõtlesin, et päästaks ta vaevast ja paneks inkust tulnud hanebeebid alla, need nüüd kuue päevased. Kas saab panna?
Kas samamoodi nagu kanale saab panna, õhtul ja pimedas sulgede alla. Ma üks õhtu proovisin, aga vist oli liiga valge, ainult susises mu peale.
Oskab keegi äkki sõna sekka öelda.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty23.05.11 6:40

No tee seda jah ikka pimedas, aga munad võta ka ära!
Miks sa tal nii kaua lasid istuda kui teadsid, et sealt kedagi ei tule? scratch Minu mammi istus ju ka mädamunade otsas. 27ndal päeval oli selge, et asi on rohkem kui hapu. Korjasin munad alt ja lasin tal kosuma hakata. Oli teine niigi juba kanakaalus pale
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty23.05.11 7:08

Saab panna küll. Mina panin täitsa valges. Susisevad küll algul, aga hiljem võtavad hästi omaks, kaitsevad ja puha. Haned lihtsalt on sellised, eelmisel suvel lapsendasid vabalt ka pardipojad. Just paar päeva tagasi panin hanedele inkubaatoritibud alla, ühele 4 paarinädalast ja teisele 2 veidi vanemat. Aga ehk sõltub ka hanedest, võib-olla on minu omadel lihtsalt väga hea vanemainstinkt, nii emastel kui isastel.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
VII
Tibu



Female
Postituste arv : 28
Age : 47
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 07/12/2009

Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty23.05.11 18:52

Juhhuu, minu öine tibude transportimine on lõpule jõudnud.
Algul mammi ikka näpistas mind , aga hiljem juba oli sabinas tibude pärast, ja unustas minu üldse ära.
Nüüd ma tahaks mammi kanalast ära õue kolida, kas nüüd viia ta isasega suurde aeda kokku või teha eraldi turvaaed, kuhu röövlinnud ligi ei saaks?
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty24.05.11 0:13

Usun, et isane tahaks tittede kasvatamisest kindlasti osa saada.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty24.05.11 5:52

Minu isane polnud tittedest küll eriti huvitatud. Pigem trügis neid emastest eemale. Aga ehk oli ka probleem selles, et üks hanedest hakkas uuesti munele. Nüüd on päntsud juba samasuured kui vanemad, kuigi alles 2 kuused Cool
Tagasi üles Go down
VII
Tibu



Female
Postituste arv : 28
Age : 47
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 07/12/2009

Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty24.05.11 21:37

Ma hetkel hoian veidi veel neid eraldi aias, kui juba suuremad, siis panen kokku, ma ikka kardan, et varesed viivad pisikesed minema. Kuigi isane kutsub seda ema kogu aeg. suhtlevad vabalt niiöelda.
Tänan vastajatele, saan vähemalt julgust juurde oma tegutsemistes. Very Happy
Tagasi üles Go down
mairo-u
Muneja
mairo-u


Male
Postituste arv : 131
Age : 32
Asukoht : saaremaa
Registration date : 03/06/2008

Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty12.07.11 5:14

tegelt kaitseb isa hani rohkem poegi kui emalind Very Happy kui meil see jaanipäev pojad koorusid,siis isahani varastas pojad mitu korda emaslinnu käest ära.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?   Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas saab panna inku tibud hanele alla, ja kuidas seda teha?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kui vanad tibud veel kanale alla panna?
» mida kanadele alla panna

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Haned-
Hüppa: