KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Äntu Mõisa noored kanad

Go down 
+34
Gljukats
Ylts
Emil Rutiku
maiekas
Margo704
tibi
karina
maakas
huviline
Buntik
evesen
merx
urrike
vares
sennaH
airi
kanaema
kal(n)amees
musimummu
alf
Sibelle
Siuts
Janno
kass-
fosse
lehtlaivi
ulaturo
Kairi
reevo
Piret
malvekas
Admin
Kiti
ülane
38 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.04.09 2:29

Kas keegi on ostnud neid Äntu MÕisa noori munemist alustavaid kanu? Maalehes ikka kuulutavad et müüvad erinevates bussipeatustes. Kas on ikka tublid munejad?? Hindadest ei ole seal midagi juttu..kas keegi on kursis?
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.04.09 2:37

Vaata vanades teemades (paar tükki) Äntu kanade plussid-miinused kirjas Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.04.09 2:49

Ostsin 85 eek tk.
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.04.09 4:22

Mina ostsin eelmine aasta mais ja oli 70kr tükk.Loodan,et vähemalt üks kana haudele jääks,et siis koduseid järglasi saada.Detsembris sättis ennast üks valge kana pesale nagu tahaks jääda aga käis tihti pesalt ära ja lasi munad hapuks.
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.04.09 4:29

Kas kellelgi muneb pruuni sulestikuga Äntu kana valgeid mune ?
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.04.09 4:40

Mina ostsin möödunud aasta augustis. On 20 kana; munema hakkasid täpselt lubatud ajal ja hetkel munevad päevas 19-20 muna. Ilusad suured munad; palju on kahe rebuga mune. Pruunid kanad, pruunid munad. Valgeid mune ei ole! Hind oli 85.-/tk. Mina olen rahul!!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
reevo
Tibu
reevo


Male
Postituste arv : 17
Age : 43
Asukoht : kohila
Registration date : 09/03/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.04.09 5:53

Admin kirjutas:
Kas kellelgi muneb pruuni sulestikuga Äntu kana valgeid mune ?

No minu omad lausa selliseid valgeid ja hele lillasid,olen mingi 7-t tooni juba suutnud eristada.
Tagasi üles Go down
http://www.eestipuitmaja.ee
reevo
Tibu
reevo


Male
Postituste arv : 17
Age : 43
Asukoht : kohila
Registration date : 09/03/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.04.09 5:56

Olen ka üsna veendunud,et mulle antti noorte munemist alustavate kanade pähe ka neid 1-1,5a vanuseid munenud kanu.
Vana võttis lausa mittmest erinevast kastist kanu ja nad ka näevad sellised erineva vanusega välja.
Tagasi üles Go down
http://www.eestipuitmaja.ee
Kairi




Female
Postituste arv : 6
Age : 47
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 13/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.04.09 20:26

Mu naabrianine ostis eelmisel aastal neid 10 tk. Ütles, et alustasid munemist küll 1-1,5 kuud hiljem kui kuulutuses lubatud, ja munevad siiani väiksemaid mune kui tema kodused kanad, aga munevad hästi ja tema on rahul.
Ostsin omale ka 4 noort musta-pruunikirjut noorkana nädal tagasi, hästi asjalikud on ja hästi kohanenud meil, loodan umbes 2 kuu pärast esimesi mune saada.
Aastased Linnu talu omad kiusasid neid alguses natuke, aga nüüd paistab asi korras olevat, saavad isegi koos süüa-juua juba..
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.04.09 21:13

No mina ju ka ostsin 10 kana eelmine aasta ja avataril olev kukk siis nn kana. Smile
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.04.09 21:29

malvekas kirjutas:
No mina ju ka ostsin 10 kana eelmine aasta ja avataril olev kukk siis nn kana. Smile

Aga kukk on väga ilus cheers
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.04.09 21:48

ulaturo kirjutas:
malvekas kirjutas:
No mina ju ka ostsin 10 kana eelmine aasta ja avataril olev kukk siis nn kana. Smile

Aga kukk on väga ilus cheers

Ilus ja vahel ka ennast täis.Eelmine sügis hüppas mul keskmisele plikale selga.Hea et ta lapse käpuli lükkas,ei saanud nägu nokkida.Ja ta on partide käest ka peksa saanud,need panid ta ikka tükiks ajaks paika.Mulle ähvardas korra kaela hüpata aga selle asja ajasin malakaga korda.Nüüd käin ,vits kaasas aedikus.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty22.04.09 1:02

ulaturo kirjutas:
malvekas kirjutas:
No mina ju ka ostsin 10 kana eelmine aasta ja avataril olev kukk siis nn kana. Smile

Aga kukk on väga ilus cheers

Ulaturo - ära ütle,et need on avataril Sinu kanade munad!!!!!!!!! Muidu lähen kadedusest lõhki Embarassed
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty22.04.09 4:08

Kiti-kas sa jalutad validool keele all, mööda hoovi ringi. Sad Saadan, siis sulle suurema koguse sibula koori. Laughing
Sina mulle selle viiruse nakatasid, munade pühad aasata ringselt. Sean ka endale enne sihi silmade ette ja siis liigun edasi. Nendest Marans,itest olen materjali nüüd kogunud hirmsasti, aga kuidas kätte saab, veel ei tea.
Kuid ühes olen kindel, et ma pean nad saama Smile
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty22.04.09 5:12

ulaturo kirjutas:
Kiti-kas sa jalutad validool keele all, mööda hoovi ringi. Sad Saadan, siis sulle suurema koguse sibula koori. Laughing
Sina mulle selle viiruse nakatasid, munade pühad aasata ringselt. Sean ka endale enne sihi silmade ette ja siis liigun edasi. Nendest Marans,itest olen materjali nüüd kogunud hirmsasti, aga kuidas kätte saab, veel ei tea.
Kuid ühes olen kindel, et ma pean nad saama Smile

Uhhh, kergemaks läks - sülitan selle tableti nüüd suust välja ja elan niikaua kergema südamega edasi, kuni keegi oma maranite munad üles riputab Laughing Laughing Laughing Need mu munadepühast puudu küll veel Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty23.04.09 0:31

minu ühel Äntu mõisa kana tänane muna kaal oli 84gr.,olen küll nendega rahul ainult hauduma ei lähe.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty23.04.09 0:44

Munavabrikute jaosk aretatud kanatõud ja liinid ongi sellise suunitlusega, et nad ainult munevad palju, aga ei haudu. Haudumise aeg ju mahavisatud...munad jäävad saamata. Niiet Hylinedelt haudumist ei maksa oodata. Kui ka läheb, siis üliharva istub aja lõpuni.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty23.04.09 3:20

lehtlaivi kirjutas:
minu ühel Äntu mõisa kana tänane muna kaal oli 84gr.,olen küll nendega rahul ainult hauduma ei lähe.

No ma räägin, et head munejad ja suured munad Laughing . Söötma peab ka muidugi korralikult! Aga haudumiseks on parem mõni tiukre kana või inkubaator soetada. Haudujana on nad kole lohakad ja mina lihtsalt ei jäta neile enam mune 'eksperimenteerimiseks'!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty23.04.09 8:07

Mul siis ka mõtekas inkubaator muretseda.Ma panin muidu hetkel hauduvale muskusele kana munad alla 5tk,ehk läheb asjaks.
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty23.04.09 8:39

Minu inkubaator keerutab nurgas mune ja laulab. Vahva! Kohe lustilisem on tööd teha!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
kass-




Male
Postituste arv : 9
Age : 28
Asukoht : kurtna
Registration date : 05/05/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty07.05.09 0:53

tere mina müün neid pruune kanu
mõni sulib
munevad hästi
hind oleks 25kr.tk
Tagasi üles Go down
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty07.05.09 1:37

ma näen et sa elad kurtnas, aga neid Kurtna külasi on mööda Eestit nii palju Very Happy ...Mina ise elan Pärnumaal...
Tagasi üles Go down
Janno
Muneja
Janno


Male
Postituste arv : 306
Age : 45
Asukoht : Järvamaa
Registration date : 01/05/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty08.05.09 2:08

Tõime ka täna 7 noort kana Äntust.eks paistab mis saama hakkab aga loodame kuskilt ka päris koduskasvatud kanu osta ja hea oleks kui saaks mõne ka pärlikana tüüpi linnu
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty11.05.09 20:08

malvekas kirjutas:
Mul siis ka mõtekas inkubaator muretseda.Ma panin muidu hetkel hauduvale muskusele kana munad alla 5tk,ehk läheb asjaks.

5 munast hetkel järel 3,kaks neist täna kohe koordumas.Esimese muna astus part vist pesas puruks ja viskas siis välja,koos tibuga ja teise varahommikul või öösel koordunud tibu oli ta ka pesast välja ajanud ning tema oli surnuks külmunud Sad .Nüüd tõin ülejäänud kolm tuppa lambi alla.Piiksuval munal juba koor veidi katki toksitud ja teise sees ka töö käib.Kolmanda kohta ei oska veel öelda,seal sees vaikus.
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty12.05.09 19:06

Meil siis kaks äntukate järglast,kolmas muna veel lambi all.Kas sellest ka asja saab ,ei tea.
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty12.05.09 19:33

Palju õnne cheers
Ära heida meelt, tunne rõõmu selle üle, mis on ja tuleb sunny
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty17.05.09 22:20

Kui pisikesi tibusid õue päikese kätte viia võib?Nad saavad mul nüüd homme nädalaseks,parditibud viisin u. 2 nädalaselt korraks päikese kätte õue.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty18.05.09 0:31

malvekas kirjutas:
Kui pisikesi tibusid õue päikese kätte viia võib?Nad saavad mul nüüd homme nädalaseks,parditibud viisin u. 2 nädalaselt korraks päikese kätte õue.

Mina juba nädalaselt viin küll.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Siuts
Tibu
Siuts


Female
Postituste arv : 45
Age : 59
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 21/03/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty18.05.09 0:36

Mina ka ilusate ilmadega nädalasi kindlasti Very Happy Kas varesed kimbutama ei tule confused
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty18.05.09 0:52

Mul käisid paaripäevased ka täna õues minu valvsa pilgu all. Üle poole tunni korraga ei olnud.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty18.05.09 0:54

Siuts kirjutas:
Mina ka ilusate ilmadega nädalasi kindlasti Very Happy Kas varesed kimbutama ei tule confused

Sellepärast mul ongi sellised praktilised kunstemad (mida ka siin pakkusin), mida saab ringi vedada ja samas peal võrk Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty18.05.09 1:32

Ega mul lähevad nad ka võrguga õue,nii et muud linnud ligi ei pääse
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty19.05.09 0:59

Tagasi üles Go down
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty19.05.09 7:28

Nunnud,kas nii väikestele tohib õrre panna?Kuskilt lugesin ,et ei ole soovitav.Kas keegi kommenteeriks.
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty19.05.09 7:51

lehtlaivi kirjutas:
Nunnud,kas nii väikestele tohib õrre panna?Kuskilt lugesin ,et ei ole soovitav.Kas keegi kommenteeriks.

Teeb see neile siis halba?Nad ju ise vahest käivad kordamööda seal istumas.
Tagasi üles Go down
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty19.05.09 8:01

Pidi jalgadele mitte hästi mõjuma.Ei mäletagi täpselt,et kas kahe või kolme kuuselt alles tohib.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty19.05.09 8:16

Tegelikult ei tohiks jah, luustiku arengule ei mõju hästi. Kolme kuuselt, siis on normaalne Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty19.05.09 19:09

Neil pole see õrs seal kaua olnud ja koguaeg seal peal ka ei istu Smile Öösel magavad selle all.Aga aitähh hüva nõu eest,sain jälle targemaks .
Tagasi üles Go down
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty20.05.09 4:53

Minu kuuvanused Äntu tibud hakkavad tiibade pealt ja kõhu alt paljaks minema,mis teha.Iga päev on nad õues,saavad peentangu,täissööta,harva kohupiima,hiinakapsast,neljaviljaputru...
Tagasi üles Go down
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.05.09 1:35

Tõin siis minagi endale täna 5 kombinaadikana,küll mitte Äntukad vaid Kehtna Mõisa OÜst.
Rääbakad on küll ,aga küllap päikese ja värske õhu käes kosuvad.Üks juba asjatas munemismajakeses.ehk leiavad kiiresti pesad üles ja munevad siis õigesse kohta.
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.05.09 2:11

lehtlaivi kirjutas:
Minu kuuvanused Äntu tibud hakkavad tiibade pealt ja kõhu alt paljaks minema,mis teha.Iga päev on nad õues,saavad peentangu,täissööta,harva kohupiima,hiinakapsast,neljaviljaputru...

Äkki ei saa kaltsiumi piisavalt? Munakoortest suure vajaduse rahuldamiseks ei pidavat piisama, proovi toidulisandina anda, võib-olla läheb paremaks Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
lehtlaivi
Noorlind
lehtlaivi


Female
Postituste arv : 61
Age : 57
Asukoht : saaremaa
Registration date : 05/03/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.05.09 4:21

Mul on osa tibud inkupaatori omad ja nendel pole sellist probleemi .Ometi toituvad nad ühtemoodi.Tänud Kiti,proovin toidulisandina anda!
Tagasi üles Go down
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.05.09 7:13

Ei saa jätta muljetamata.Viiest neli on vaikselt ja rahulikult veel siseruumis,üks söendas õue ka minna ja mees mul just askeldas seal midagi ehitada ja pusida.Ja kana võttis mehe omale parimaks sõbraks ning enam temast maha ei jäänud.nagu korraks silmist lasi,kus on,nii siva otsis aga üles ja istus jalgade juures ja ...igati inimlemb kana.Vihmausse märkas ka kohe süüa,nokkis ja tuustis mullas ka kenasti.Kodused kanad pole pooltki nii inimesesõbrad:)
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty21.05.09 9:01

Oma kogemustest võin öelda küll seda, et inkubaatori linnud on inimestega palju julgemad. Nad ju esimesest päevast peale näevad toitu andmas ikkagi inimest ja keegi ei õpeta neile ohutusnõudeid Wink
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty22.05.09 0:46

Minu tibud uue seltsilisega https://2img.net/h/i16.photobucket.com/albums/b18/getlin/Picture28098.jpg?t=1242992672

Siit ka küsimus,et mis tõugu kanaga tegu on ?See siis hall tibu.
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty11.06.09 19:34

Minu üks äntukas läks mai lõpus haudele ja täna siis juba esimene tibu tal kaisus ja teine vist koorumas.Vähemalt piiksub tal kõhu all Smile
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty11.06.09 19:50

Ja mina tõin endale juurde kahekuiseid Äntu noorlinde, kes saavad praegu minu enda inkubaatoris hautatud kuuvanuste nolkide käest kolakat, et pole asigi. Oma haudujal Äntul olen munad ära võtnud, sest ta ei püsi haudumiskastis, vaid ronib järjekindlalt suurele 'munemisriiulile' tagasi ja see ei lähe mitte! Teised sõimavad oma munemiskorda oodates redelil ja kellelgi pole mingit elu!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty11.06.09 20:02

Piret kirjutas:
Ja mina tõin endale juurde kahekuiseid Äntu noorlinde, kes saavad praegu minu enda inkubaatoris hautatud kuuvanuste nolkide käest kolakat, et pole asigi. Oma haudujal Äntul olen munad ära võtnud, sest ta ei püsi haudumiskastis, vaid ronib järjekindlalt suurele 'munemisriiulile' tagasi ja see ei lähe mitte! Teised sõimavad oma munemiskorda oodates redelil ja kellelgi pole mingit elu!

Mul oli eelmisel aastal sama teema, lasin siis tal alguses istudagi munade otsas ühises munemiskohas ja umbes 4-5 päeva hiljem sai tõsta eraldi (seda siis õhtul pimedas, et ei hakkaks ringi kondama) Smile

Ja Malvekas - mis värvi Äntud sul on? Kas pruunid? Minul hallid Äntud (dominandid) tahtsid eelmine aasta hirmsasti kanamammadeks hakata Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty11.06.09 20:33

Kiti kirjutas:


Ja Malvekas - mis värvi Äntud sul on? Kas pruunid? Minul hallid Äntud (dominandid) tahtsid eelmine aasta hirmsasti kanamammadeks hakata Very Happy

Mul 3 valget(hele sussex), 1 must,2 pruuni(Hy-line) ja 1 tähniline kana(Pruun leghorn,vist) + veel kukk(nö ka äntu munejakana).Hauduja on mul eraldi puuris kohe alguses saadik kui istuma jäi.Üks valge üritas keset talve ka hauduma jääda aga käis pesalt ära ja lasi munad pahaks,aga nüüd olen kõik hauduvad eraldi puuri pannud ,et teised ei segaks neid.


Viimati muutis seda malvekas (12.06.09 8:42). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
alf

alf


Male
Postituste arv : 14
Age : 50
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 05/06/2009

Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty12.06.09 8:37

Asi ikka käest ära. Kus see looduses nii käib? Laske lapsed lahti, kui muud ohtu pole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Äntu Mõisa noored kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Äntu Mõisa noored kanad   Äntu Mõisa noored kanad Empty

Tagasi üles Go down
 
Äntu Mõisa noored kanad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Noored kanad kipuvad hauduma.
» noored ja vanad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: