KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas?

Go down 
+17
sike
Jahimees
myyre
Admin
ellys
Merts
Buntik
Ellimineerija
Janno
Joosu
inxx
kanaema
fosse
kerstinoltjan
Kana-Kata
Jumbstik
kivitoa
21 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas?   Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty21.06.12 18:54

Jahimehe teoorial on alust, kuid minu situatsioonis polnud tegemist jõusööda probleemiga. Kõik linnud, kes õuel jalutavas saavad samasugust toitu. Välja arvatud tibud, sest neil on tibude täistoit ees.

Kui tegemist oleks tootja eksitusega ja just minule sattunud kott oleks toksiline, siis poleks mul enam ühtegi lindu. Aga tulemus on selline, et midagi ikka jäi älles. 3 kana "tiksuvad", ikka veel. Kaks neist on lisaks ühest silmast pimedaks jäänud. Laupäevaga saab täis 3 nädalat alates esimestest sümptomitest. Nende kolme puhul ootan veel 3 nädalt ja kui seis on sama, siis on vist otstarbekam lasta neil vikerkaare maale minna.

Praegune kaotus 4 kana + 3 tiksujat. Täiesti terveid 3 ja 3 taastunut.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas?   Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty03.07.12 8:33

Praeguseks võib ütelda, et kanad on mürgituse jamast taastunud. On toimekad, söövad ja joovad. Mune küll pole, sest käib hoogne sulimine. Loodan, et mune hakkab ka kunagi saama.

Paigaldasime valvekaamera posti peale, mis annab ülevaate igasugu ootamatute külaliste eest. Lõpp hea, kõik hea. Smile
Tagasi üles Go down
Sohvi
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 56
Asukoht : Harjumaa,Rae vald
Registration date : 01/10/2012

Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas?   Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty22.10.12 18:52

Kas petersellileht sobib kanadele? Mul on 2 peenart lehtpeterselli,mis külm niikuinii ära võtab.Olen endale sügavkülma pannud, ära jaganud aga suur sületäis jääb järgi.Kui kanadele tohib anda siis paneks sügavkülma, et talvel kui muu roheline otsas äkki siis meeldib?
Tagasi üles Go down
Piret
Muneja
Piret


Female
Postituste arv : 590
Age : 56
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 16/01/2009

Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas?   Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty22.10.12 20:37

Miks ei peaks sobima? Mina lasen kanad sügisel viimase käiguna köögiviljaaeda, petersell, leeskputk, salatilehed jms. - kõik läheb loosi!!
Tagasi üles Go down
http://www.braveheart.pri.ee/
Sponsored content





Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas?   Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas? - Page 2 Empty

Tagasi üles Go down
 
Kas kanadele on keelatud toidupoolist olemas?
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» kanadele mais
» kala kanadele
» Munakoored kanadele
» kanadele kitsepiim

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: