KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?

Go down 
2 posters
AutorTeade
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty
PostitaminePealkiri: Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?   Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty05.07.09 2:50

Kas võib midagi muud ka juba anda 1 nädalastele muskustele keda on 14tk ja 5nädalastele keda on 2tk ja nad on koos midagi muud süüa kui tibude jõusööda ja rohelise sest tibudejõusööt saab ruttu otsa ja selle hind on 10 kr kilo mis tundub odav küll aga saab kiirelt otsa ja nad söövad väga palju koos oma emmega Question
Tagasi üles Go down
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?   Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty05.07.09 6:48

kas võib juba kanade jõusööta neile anda
Tagasi üles Go down
yllepille
Muneja
yllepille


Female
Postituste arv : 209
Age : 49
Asukoht : Järvamaa Türi
Registration date : 01/04/2009

Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?   Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty05.07.09 7:23

tayvo20 kirjutas:
kas võib juba kanade jõusööta neile anda

minul saavad kuused pardid ka kanatibugraanuleid veel vahel 4 erivilja jahu segusid(kas kord või 2 päevas kora kindlalt graanul veega segi jahu samuti veega pooleks)
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/128635/?picture_type=sq&st
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?   Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty05.07.09 7:49

ma kraanuleid ei anna sest sellega läks eelmine aasta mul muskuse poegadel kõht lahti praegu saavadtibu jõu sööta ja kõik korras aga midagi muud võib anda nagu näiteks kanade jõusööta minu tuttav annab aga ma ennem ei julge kui kindel olen
Tagasi üles Go down
yllepille
Muneja
yllepille


Female
Postituste arv : 209
Age : 49
Asukoht : Järvamaa Türi
Registration date : 01/04/2009

Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?   Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty05.07.09 7:54

tayvo20 kirjutas:
ma kraanuleid ei anna sest sellega läks eelmine aasta mul muskuse poegadel kõht lahti praegu saavadtibu jõu sööta ja kõik korras aga midagi muud võib anda nagu näiteks kanade jõusööta minu tuttav annab aga ma ennem ei julge kui kindel olen

aga anna ainult natuke ja jahuga segi enne võrdle mida sisaldab kumbki toit ma tegelikult arvan et ikka tohib aga algul väiksema kogusega äkki ükspäev proovida siis paaräeva jälgida kuidas mõjub mina annaks
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/128635/?picture_type=sq&st
tayvo20
Muneja
tayvo20


Male
Postituste arv : 210
Age : 31
Asukoht : Kilingi-Nõmme
Registration date : 05/06/2009

Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?   Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty05.07.09 7:56

äitäh yllepille ma homme proovin suured tänud ütleb Taivo cheers
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?   Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda? Empty

Tagasi üles Go down
 
Millal ja mida parditibudele lisaks süüa anda?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Millal hanepojad vette?
» Millal tibud kanadega kokku?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: