KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Miks surevad faasanitibud?

Go down 
3 posters
AutorTeade
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Miks surevad faasanitibud? Empty
PostitaminePealkiri: Miks surevad faasanitibud?   Miks surevad faasanitibud? Empty04.07.09 23:20

Mul mure : miks küll surid mul järjest 3 kolmenädalast faasanitibu? ´Päev läbi olid nad rõõmsad ja vallatud, õhtul sõid ilusti ja sättisid ennast kanatibudega ilusti magama. Hommikuks olid aga surnud (muidugi mitte kõik korraga, paari päevase vahega).
Tagasi üles Go down
LiiK
Tibu
LiiK


Female
Postituste arv : 27
Age : 58
Asukoht : järvamaa
Registration date : 21/06/2009

Miks surevad faasanitibud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks surevad faasanitibud?   Miks surevad faasanitibud? Empty07.07.09 0:41

mina soovitan faasanitibusid teistest tibudest eraldi hoida,nad on väga õrnad.Kanatibud tallasid nad ehk ära.Kui näed,et tibud hakkavad väga üksteise ligi või ka otsa ronima ,lase lampi allapoole.
Tagasi üles Go down
ekana
Muneja
ekana


Female
Postituste arv : 116
Age : 60
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 26/06/2009

Miks surevad faasanitibud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks surevad faasanitibud?   Miks surevad faasanitibud? Empty07.07.09 1:00

Nüüd korjasin küll faasanid eraldi, aga jäin hiljaks. Aga suur tänu nõuande eest
Tagasi üles Go down
Kitsehiireke
Noorlind
Kitsehiireke


Female
Postituste arv : 80
Age : 50
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 28/02/2010

Miks surevad faasanitibud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks surevad faasanitibud?   Miks surevad faasanitibud? Empty15.06.10 8:21

Mul sama mure, et faasanitibud surevad. Elavad kuskil paari nädalaseks ja siis äkki pool päeva tukuvad ja õhtuks.... läinud.Ei saa nagu aru et magatud oleks ja imelik on just see, et mitte need väikesed ei sure vaid juba ilusad suuremad linnukesed
Palun targemate abi Question
Tegu on jahifaasanitega.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Miks surevad faasanitibud? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks surevad faasanitibud?   Miks surevad faasanitibud? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks surevad faasanitibud?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Vuttide haudumine
» Kanad surevad
» Muskuspardid surevad :(
» Broileri tibud surevad,

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: