KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?

Go down 
4 posters
AutorTeade
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty12.05.09 3:00

TERE,
Mul on selline küsimus,et miks ja kas see on norm ,et vutid kasvavad nii erinevalt-mõni on teistest poole suurem!?söödan ja poputan neid igati-isegi punane soojenduslamp on veel puuris.Linnud ise mingi 45 päevased.
Samas pole ma veel aru saanud kuidas täpselt sugu määrata,nokapealne kõigil ühte värvi..
äkki teadjamad vastaksid mu murele?ette tänades,
Reelika
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: Re: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty12.05.09 5:59

Vuttidel kasvavadki isased ja emased erinevate suurusteni ning jäävad nii ka edaspidi.
Samuti võib sul tegu olla erineva tõugu ehk lihavuti ja munavutiga ühes samas puuris, ka nende kasv on erinev.
Sugu ei määrata nokapealsega vaid sulestiku järgi. See kujuneb välja samuti emastel ja isasetel u kuu vanuselt erineva mustriga.
Kõike head paremat saad vutikasvatuse kohta lugeda VUTIKASVATUS, V.Tikk raamatust.
Tagasi üles Go down
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: Re: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty12.05.09 9:33

Käisin siin läbi kohalikud raamatukogud ja ainuke raamat mille leidsin oli mingi kodulinnud,välja antud 1986a .Viimati oli seda välja laenutatud 1987 a : Surprised
Seakl kahjuks po9lnud nii põhjalikku ülevaadet lindude soo määramiseks ja palju veel teadmata.
Vutid ise ostsin mingi kuu tagasi teie hoovipealselt kokkutuleku-laadalt Jaaniraotust(andku jumal ,et nüüd õigesti kirj. Cool )Karjas oli üks hele e. kuldvutt ja ülejäänud pidid olema eesti munavutid.Huvitav kui nüüd kasvu vaadata kas siis ongi mul vist isaste kari sest mingi 5isendit 26st on teistest pea poole suuremad?Alguses nagu ei saanud arugi ,tundusid kõik ühesuurused.Peab vist kasvatajale helistama ja küsima...või kuskile kaugemale raamatukokku...
Tagasi üles Go down
jaaniraotu
Tibu
jaaniraotu


Male
Postituste arv : 41
Age : 59
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 10/04/2008

MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: Re: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty12.05.09 9:58

Palun saada oma tel. nr. või helista 5030688
Tagasi üles Go down
http://www.jaaniraotu.ee
Külaline
Külaline




MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: Re: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty12.05.09 18:11

Vutikasvatuse raamatut ei ole avalikes raamatukogudes eriti. Saad kasutada rmtkogude vahelist laenutust kasutades ja siis tellitakse sulle mingi väikese raha eest see kuskilt.
Tagasi üles Go down
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: Re: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty13.05.09 5:24

Selge,tänud Wink
Tagasi üles Go down
Aivar




Male
Postituste arv : 8
Asukoht : tallinn
Registration date : 23/01/2009

MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: Re: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty27.05.09 7:38

Prantsuse lihavutt on märksa suurem kui eesti munavutt.
aga sama tõu raames on emased suuremad kui isased. Ja samuti saad 3 nädalal aru sulestiku erinevuse järgi millisest soost on.
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: Re: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty27.05.09 21:25

Isastel vuttidel peaks vist sulestik rinnaku peal olema oran¾ikas...
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Sponsored content





MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty
PostitaminePealkiri: Re: MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?   MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON? Empty

Tagasi üles Go down
 
MIKS MINU VUTITIBUD NII ERINEVA SUURUSEGA ON?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miks vutitibud surevad
» Vutitibud
» Vutitibud poemunadest
» Vuttide haudumine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: