KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 täiesti sulgedeta kanad

Go down 
3 posters
AutorTeade
Heli
Tibu
Heli


Female
Postituste arv : 19
Age : 47
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 24/05/2012

täiesti sulgedeta kanad Empty
PostitaminePealkiri: täiesti sulgedeta kanad   täiesti sulgedeta kanad Empty24.07.16 21:46

Ostsime kanalast kanu. hind oli imelikult odav 0,20tk. väidetavalt aasta munenud. ostsime nad juuli algul. nii paljaid kanu pole ma kunagi näinud.. Ja kui suled hakkasidki kasvama siis kitkuti kohe teistel seljast-eriti tagumiku juurest.. samuti on neil nagu paun enne kere..(liiva söövad ja mineraale saavad ka lisaks ..kohati ka nagu uimased osad..kas on kellelgi kogemust, miks sellised? Question
Tagasi üles Go down
incubus




Male
Postituste arv : 3
Age : 45
Asukoht : põltsamaa
Registration date : 14/05/2015

täiesti sulgedeta kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: täiesti sulgedeta kanad   täiesti sulgedeta kanad Empty27.08.16 1:31

Ma ostsin ka kevadel aprillis linnu talu aasta munenuid kanu. Samasugused paljad igalt poolt. Ma siin lootsin, et suvega ehk kosuvad ja saavad suled selga, aga ei midagi. Kellel on kael paljas, kellel tiivad, kellel perse. Nüüd ma enam ei looda midagi. Alguses munesid kõik, nyydseks ainult pooled. Tuleb välja et odaval hinnal on ikkagi põhjus Smile
Tagasi üles Go down
1toomas
Noorlind
1toomas


Male
Postituste arv : 92
Age : 64
Asukoht : harjumaa
Registration date : 27/05/2013

täiesti sulgedeta kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: täiesti sulgedeta kanad   täiesti sulgedeta kanad Empty27.08.16 7:42

Küll suled kasvavad.Mulle just meeldiski see,et sulgi polnud.Müüaksegi maha kui sulgima hakkavad,keegi saab sitast lahti ,keegi saab hea ja odava asja.Kusjuures isegi munesid.Ainus ,mis häiris oli nende agresiivsus.Rohkem ei osta.Maitseküsimus.Ahsoo,üks asi veel.Harjad kahvatud-vähe valgust näinud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





täiesti sulgedeta kanad Empty
PostitaminePealkiri: Re: täiesti sulgedeta kanad   täiesti sulgedeta kanad Empty

Tagasi üles Go down
 
täiesti sulgedeta kanad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kadedus......
» Kanad ei mune
» chabo kanad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: