KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pesa muna

Go down 
2 posters
AutorTeade
tikeritok
Tibu



Female
Postituste arv : 16
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 03/05/2015

Pesa muna Empty
PostitaminePealkiri: Pesa muna   Pesa muna Empty15.05.15 8:19

Kas pessa võiks panna ka keedetud muna?
Spetsiaalse kunstmuna unustasin osta kui otsuretkel käisin ja ühtegi muud sobivat asja pole ka majapidamises silma jäänud.
Või panen toore? Mul on mõned pardimunad ka külmkapis, neil on kõvem koor - äkki panen siis sealt ühe? Kardan, et äkki teevad muidu selle muna katki ja söövad veel ära ka.. pärast tekkib halb harjumus..

Mis selle muna mõte seal pesas üldse on? Kas peab olema ehe (lõhn jmt), kas peab olema valge? kas peab olema ümmargune?
Tagasi üles Go down
Sohvi
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 56
Asukoht : Harjumaa,Rae vald
Registration date : 01/10/2012

Pesa muna Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesa muna   Pesa muna Empty15.05.15 10:14

Mina olen kasutanud küünlaid ja pisikesi palle.Küünalt saab noaga vormida.Vahepeal Koduextra müüs täitsa munakujulisi küünlaid.Need olid ilusad kollased, munakorjamisel tegid tuju päris heaks.Küünal peab vastu mõned kuud, selleks ajaks kanadel selge kus pesakoht on.Pallid peavad kaua vastu ja on boonusena pestavad.
Tagasi üles Go down
tikeritok
Tibu



Female
Postituste arv : 16
Age : 42
Asukoht : Tallinn
Registration date : 03/05/2015

Pesa muna Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesa muna   Pesa muna Empty18.05.15 9:28

Leidsin päris puust muna lapse mänguasjade hulgast. See on küll pruunikas - puu värvi ja kriitidega veidi roheliseks värvitud,aga lootsin et ajab asja ära.
Esimese ööpäeva põhjal küll mingit effekti ei ole. Muna oli pesast välja veeretatud, pesahein ära lamandunud ja täis kakatud. Olen seda nädala jooksul juba kolm korda vahetanud!
Õhtul kui kanad magama kolisid käisin piilumas ja kahtlused osutusid tõeks - üks neist ei maga õrrel vaid on kolinud magama pessa. Kas ma peaks sellega kuidagi tegelema?
Tagasi üles Go down
Sohvi
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 56
Asukoht : Harjumaa,Rae vald
Registration date : 01/10/2012

Pesa muna Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesa muna   Pesa muna Empty18.05.15 22:18

Kana tuleb ümber õpetada.Tuduajaks muudad pesa kanavabaks nii et ta on sunnitud muu magamiskoha otsima.Eelmisel aastal oli sama teema foorumis, siis kasutati vist suuri lillepotte.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pesa muna Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pesa muna   Pesa muna Empty

Tagasi üles Go down
 
Pesa muna
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» uus pesakast
» Muna kuju.
» Pesa tegemine
» Kana muna

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: