KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 kana mängib kukke või ongi kukk:)

Go down 
4 posters
AutorTeade
Sibelle
Muneja
Sibelle


Female
Postituste arv : 443
Age : 60
Asukoht : Raplamaa
Registration date : 05/07/2008

kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty
PostitaminePealkiri: kana mängib kukke või ongi kukk:)   kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty14.04.09 7:44

Mul siis veebruari alguses soetatud tibukesed,kellest algul tundus kasvavat 3 kukke ja 4 kana.Nüüd aga kaks neist kanadest kargavad teistele kanadele selga asjatama.Tahtsin kinnitust saada,et ega vist kana ikka niiviisi mingil juhul ei käitu ja need kanad on hoopis kuked?Harjad on neil väiksemad kui neil,kes kindlalt kuked on ja ka jalad on peenemad.ja väiksemad on nad ka veidi.kahju muidugi kui need ka veel kuked on ,siis nagu suurest tibude kasvatamisest muud tolku polegi kui kaks kana ja kari kukkesid:cry:
Tagasi üles Go down
http://www.imeloomad.ee
yllepille
Muneja
yllepille


Female
Postituste arv : 209
Age : 49
Asukoht : Järvamaa Türi
Registration date : 01/04/2009

kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: kana mängib kukke või ongi kukk:)   kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty14.04.09 8:05

eks ta siis ikka kukk vaevalt ta mängib Very Happy
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/128635/?picture_type=sq&st
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: kana mängib kukke või ongi kukk:)   kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty14.04.09 8:10

Pane pilti kusagile, siis saab üle vaadata. Kas kana selga läheb ma kahjuks ei tea Embarassed Äkki tulemegi sinu juurest läbi laupäeval, siis saab üle vaadata, aga siis pärast kokkutulekut.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Külaline
Külaline




kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: kana mängib kukke või ongi kukk:)   kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty14.04.09 10:15

On naisi ja mehi kes käituvad teisiti kui sookaaslased aga lõpuks ikka sünnitavad või rasestavad kellegi! Minu kanakarjas on üks suur kana kes saab kahe kuke käest, karjub nii kui tapetaks aga ära ka ei jookse, laseb mõlemal kukel endast üle-käija...ja siis läheb munele. Munemast tulles, sööb pugu täis ja kähku mõnele ligiduses olevale kanale agu andma. OH NEED NAISED!
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: kana mängib kukke või ongi kukk:)   kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty11.10.09 18:50

Mina teadsin tänaseni,et,mul tutiga kana on.Aga kuna ta selline õgard ja vana kukega ühte mõõtu ,siis hakkasin kahtlema,et kas ikka on kana ja täna hommikul kires too tutiga tegelane mu oma nina ees.Kevadel vaja talle nüüd tutiga pruudid muretseda Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty
PostitaminePealkiri: Re: kana mängib kukke või ongi kukk:)   kana mängib kukke või ongi kukk:) Empty

Tagasi üles Go down
 
kana mängib kukke või ongi kukk:)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas eristada kana ja kukke - kiire!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: