KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kodustatud sinikaelad

Go down 
AutorTeade
RM




Male
Postituste arv : 11
Age : 46
Asukoht : Põlvamaa
Registration date : 02/04/2009

Kodustatud sinikaelad Empty
PostitaminePealkiri: Kodustatud sinikaelad   Kodustatud sinikaelad Empty03.04.09 22:02

Tere!

Kas keegi oskab mind valgustada seoses kodustatud sinikaeltega. Lugesin siit foorumist , et otsitakse sinikaela ema lindu.
Sellest järeldan, et Eestis peetakse siiani kodustatud sinikaelu, ma mõtlen just sinikaelu mitte sinikaela välimikuga muid tõuge.

Huvi seetõttu, et kunagi olid mul kah kodustatud sinikaelad kes olid muidu sinikaelad mis sinikaelad, aga ei lennanud mitte üks raas. Tookord õnnestus mul ristata muskus ja sinikael ning saada kaks elujõulis parti kelle sulestik meenutas sinikaela kuid olid suured ja lennuvõimelised.

Ehk siis, kui keegi teab sellest teemast rohkem siis palun valgustage mind.

RM
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kodustatud sinikaelad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodustatud sinikaelad   Kodustatud sinikaelad Empty04.04.09 0:43

Minul olid sinikaelad ja mitte ei tahtnud kodus olla. Nemad käsid küla peal koguaeg vabapidamise korra järgi ja eks nii nad otsa lõpuks saidki. Eelneval omanikul nad ikka aias olid koguaeg.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Kodustatud sinikaelad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodustatud sinikaelad   Kodustatud sinikaelad Empty04.04.09 2:41

võiksite täpsustada oma sinikaelte päritolu. Hästi kodustattav lind ja ristub perfektselt enamus etõugudega. Ja h , järglased on suuremad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kodustatud sinikaelad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kodustatud sinikaelad   Kodustatud sinikaelad Empty

Tagasi üles Go down
 
Kodustatud sinikaelad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: