KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Palve linnupidajatele!

Go down 
3 posters
AutorTeade
vaulind
Tibu
vaulind


Male
Postituste arv : 45
Asukoht : Tartust Jõgeva poole
Registration date : 25/03/2008

Palve linnupidajatele! Empty
PostitaminePealkiri: Palve linnupidajatele!   Palve linnupidajatele! Empty31.03.09 8:15

Palun saatke oma TIUKRIKANADEST fotosid. Hea kui lisate lühikese välimiku kirjelduse ja mõne silmatorkava "erinevuse" Kindlasti lisage ka koht kus need linnud asuvad ja kustkandist need endale muretsesite.
Edu teile ja kena kevadet!
vaulind@hot.ee
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Palve linnupidajatele! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palve linnupidajatele!   Palve linnupidajatele! Empty31.03.09 23:25

minu ainus pisike ja ainus tiukur selline (siin oma tibudega)sain ma ta kasutaja tolpatalu Eve käest Very HappyPalve linnupidajatele! Dsc03210
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Palve linnupidajatele! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palve linnupidajatele!   Palve linnupidajatele! Empty01.04.09 5:14

Mul kaks kana, kelle tõugu ma ei tea, aga kui vaadata yllpille kana, siis näen sarnasust. Mina arvasin, et nad on mingid ristandid chaboga, segatud Wink Panen nende pildid üles.
Palve linnupidajatele! Kitsepiimastkohupiim069.thPalve linnupidajatele! Kitsepiimastkohupiim135.th
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Reigo

Reigo


Male
Postituste arv : 7
Age : 32
Asukoht : Lääne-Virumaa Vihula vald Vila küla
Registration date : 08/09/2008

Palve linnupidajatele! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palve linnupidajatele!   Palve linnupidajatele! Empty01.04.09 6:18

Sa võid vaadata nagist minu albumist, seal vist on aga ma ei tea kindlalt kelle omad need enne olid, sest onu tõi nad mulle.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Palve linnupidajatele! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palve linnupidajatele!   Palve linnupidajatele! Empty01.04.09 7:12

See yx on küll sigakena cyclops
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Palve linnupidajatele! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Palve linnupidajatele!   Palve linnupidajatele! Empty

Tagasi üles Go down
 
Palve linnupidajatele!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Abi palve

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: