KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pärlkana ja siidikuke tibud!

Go down 
4 posters
AutorTeade
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 5:33

Lugesin eile ühte kuulutust Kuldses Börsis, et müüakse pärlkana ja siidikuke tibusid.
Huvitav millised nad välja näevad? scratch
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: arvan   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 6:13

Ma ka algul jäin päris mõtlema aga arvan,et mõeldud ikkagi pärlkanad ja siis teised kanad,mis ristatud siidikaga.Aga ei tea ka.
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 6:19

Sain teavet, et mullardid, sigimatud ja ei anna järglasi.
Minule suureks uudiseks affraid
Üllatuseks oli seal müügil nii palju puurilinde, pole nagu enam viitsinudki sinna lugema minna, sest nii mõnus foorum olemas.
Kuna siin oli tahtjaid ja seal pakkujaid, võiksid nad ju kuulutusi siia ka üles panna Wink


Viimati muutis seda ulaturo (24.03.09 6:27). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
kross
Muneja
kross


Female
Postituste arv : 491
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 27/03/2008

Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: kas siis...   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 6:24

Kas ongi pärlkana siidikukega ristatud?Tahaks väga nende välimust näha,keda rohkem meenutavad.
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 6:34

Ma ise mõtlesin seda sama, et millised nad välja näevad Laughing Küsiks pilti Wink
Meie bernhardiinile, aastaid tagasi, oli peikaks tiiger bokser. Ilmale tuli üks kutsikas, kujutate ette, nii suurel emmel, 2rida piimariiuleid ühe tite päralt. ja kutsikas super lahe, bernhardiini suurus, tiiger bokseri lühikarvaline karvkate, moll ja välimus. Temperament ka bokseri oma. Smile Kõik peavad, teda mastifiks. Wink


Viimati muutis seda ulaturo (24.03.09 20:19). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Külaline
Külaline




Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 6:53

Asi selles, et paljud nimetavad tiukreid pärlkanadeks. Sealt ka see eksitus. Ma kahtlen , et pärlkana kukk saaks siidikale ää teha või vastupidi.
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 7:09

Kirjutasin ka sellel müüjale, aga pole veel vastust saanud. Kui ta ütleb, et tegu mullarditega, iis tundub tõesti pärla ja siidika ristand olevat. Seda, et tiukruid rahvasuus pärlkanadeks kutsutakse, olen isegi kuulnud ja seda ka ulaturole mainisin. Aga siis poleks need mullardid vaid ristandid. Mullard ikka seda tüüpi, et hobune+eesel... Või sipelgas+karu Smile

Tegelikult olen netist lugenud, et selline risutmine võimalik on, aga kiiruga ei leia seda lehte enam üles. Igatahes tahaks näha, kas see on välimust parandanud või vastupidi. See koeratõugude ristumine nn. hundikoer+taksikoer nägi küll väga jube ja õnnetu välja, suur hundikoera kere kõverate taksi väntjalgade otsas Sad
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Külaline
Külaline




Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 7:22

Sealt peaks teoreetiliselt sigimisvõimelised isendid tulema, aga kui on muulid, siis tekib küsimus, kas nad on ilu pärast, või on neil mingi muu eesmärk?
Tagasi üles Go down
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 7:58

Ma oletan, et nii lihtsalt läks. Et siidikukk oli üliagar või sai pärlkukk õnnetult otsa. Mingit muut sügavamat eesmärki küll ei oska välja pakkuda. Kumbki algliik pole eriline muna- ega lihalind, vaevalt et hübriidki. Ilu on kah vaataja silmades. Mul enda pärlad tunduvad päris armsad, aga täis soodad on ikka oma ajumahult.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Külaline
Külaline




Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty24.03.09 8:10

Oletus õige, siidikukk saab hakkama, pärlkukk sai otsa või ei viitsinud. Siidikanad oleksid aga poolsurnud pärlkuke käes.
Tagasi üles Go down
uba
Tibu



Female
Postituste arv : 16
Asukoht : Läänemaa, Vormsi saar
Registration date : 03/03/2009

Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty25.03.09 5:48

Vahest ongi memmed mulle rääkinud kuidas nendel kunagi pärlkanu on olnud ja natukene imestasin et kas tõesti pärlkanu, või kas nii nimetavad midagi tähnlisi kanu... siis et tiukrid! Ja mulle juba teises teemas on hästi seletatud mis on tiukrid. See on lahe foorum, kõik mõistatused saavad selgeks! cheers
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pärlkana ja siidikuke tibud!   Pärlkana ja siidikuke tibud! Empty

Tagasi üles Go down
 
Pärlkana ja siidikuke tibud!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» vuti tibud
» paabu tibud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: