KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tibud kohe koorumas

Go down 
+3
florita7
ulaturo
Kiti
7 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty19.03.09 4:10

nii minu esimene kogemus ise tibusid haududa hakkab lõpukorrale jõudma esimesed munad piiksuvad hommikul kella 8 saadik siiani on 3 munas kindlalt augud
aga seoses augukestega ka küsimus minul kõikidel munadel augud küljepeal jah üks sort mul peaaegu ümmargused munad neil olidki kõigil õhuaugud küljepeal aga teistel ikka ümarama otsapeal aga augud on ka 2 tavalise munakujuga munal küljepeal
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty19.03.09 4:48

Küljel pole hullu,vaata, et all ei oleks Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty19.03.09 4:57

Normaalne, tuleb unetu öö, kui esimesed alles. Vaata ainult, et niiskust oleks. see on see aeg, kui kana ´pissib´ cheers
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty19.03.09 5:06

resti all kanalid vett täis ja vahepeal pritsin vett loodan et teen ikka õieti

oih olen lugenud ja Evega rääkinud aga ikka hull pabin sees
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty19.03.09 6:24

cheers bounce Hoian pöialt, et kõik ikka hästi läheks sunny
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty19.03.09 18:38

24h möödas esimesest nokaaugust praegu väljas 3 tibu osad munad veel ilma nokaaukudeta
ootan edasi
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty19.03.09 19:30

kannatust . usun, etsul läheb hästi flower
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty19.03.09 22:19

Edu!
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty20.03.09 1:25

praegu just piilusin et 4 pisike uppitab ennast muna seest välja Very Happy
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty20.03.09 4:13

Küll nad tulevad,kus nad pääsevad Very Happy
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty20.03.09 5:51

nüüd juba 25 tundi möödas ja 5 tibu vaid koorunud 16 ikka munas
osad siis augiga ja mõned veel kinnnised
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty20.03.09 8:20

No, kuidas edeneb?
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty21.03.09 5:59

no meie esimesed 3 tibu siin Tibud kohe koorumas Imgp0311 nemad koorusid öösell kella 3 ajal
Tibud kohe koorumas 001_0110teised tibud müüdseks koorunud
3 viimast veel inkus soojas ja 6 pole veel välja tulnud
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty21.03.09 6:07

Mis ma ütlesin ,et.........! TUBLI !
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty21.03.09 6:14

flower õnne ja edu
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty21.03.09 6:18

enamus tibud pidime ikka ise aitama päris ise tuligi 22 munast 3 tibu ja 6 surnud (minu enda kanademunad tiukresegu)
külapealt tädi toodud 22 munast on siiani kõik tibud ise koorunud 3muna veel nokaauguga ja 3 ilma nokaauguta need tibud pidid eile õhtul kooruma hakkama nüüdseks 24h koorumist juba
Tagasi üles Go down
ulaturo
Muneja
ulaturo


Female
Postituste arv : 506
Age : 65
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 21/01/2009

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty21.03.09 6:19

Palju ÕNNE! cheers cheers
Tubli! bounce bounce
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud/sets/155341/
plev
Tibu
plev


Male
Postituste arv : 37
Age : 47
Asukoht : Harjumaa, Raasiku
Registration date : 19/10/2008

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty21.03.09 6:40

palju õnne!
Tagasi üles Go down
http://www.hot.ee/minifarm
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty21.03.09 10:29

mulle meeldib, kui te tagasi ei kohku. fosse on ju aiandusinimene ja looduse ja looma inimene. Minult on ta isegi istikuid ostnud ja ma tean teda.Eesti on ju nii tilluke.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty23.03.09 6:26

Kas surid nad muansse või aitasid sa ise surmale kaasa? Kui ühtki tibu enda karjast ei saanud, siis kahtlustan liiga varast vahelesegamist. Kõik tibud ei tule iial üheaegselt! Kui ka teisest pesakonnast ILMA VAHELESEGAMATA tibud surevad, peaks uue kuke vaatama!
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty23.03.09 20:52

tolplatalu kirjutas:
Kas surid nad muansse või aitasid sa ise surmale kaasa? Kui ühtki tibu enda karjast ei saanud, siis kahtlustan liiga varast vahelesegamist. Kõik tibud ei tule iial üheaegselt! Kui ka teisest pesakonnast ILMA VAHELESEGAMATA tibud surevad, peaks uue kuke vaatama!

kõik need tibud kelle välja aitasin elavad
6 tibu surid munadesse
mõed munad 29 tundi peale esimeste tibude koorumist ja 36 tundi siis esimese muna nokaaugust
ja huvitav et üks tibu kes pidi 19.03 kooruma aitasin lõpuks välja 22.03 oli küll väga nõrk ja on siiani kiigub pisike jalgadel ja üks varvas viltu ja sellepärast kukub ja selg pisikesel paljas aga vapralt juba sööb ja on teistega koos
Tagasi üles Go down
kaija20

kaija20


Male
Postituste arv : 10
Age : 33
Asukoht : pärnu maakond
Registration date : 03/06/2010

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty27.06.10 9:50

Tere:_)
Mai tea küll kas see teema käib siia alla ,aga kuna ma allgaja ja mul peaks hakkama 5-6 päevapärast oma esimesed tibud kooruma siis olen mures kuna mul pool automaat
ise keerab neid resk keerutab neid mune ,aga mul seal kõik kalkunid,kanad,pardid ja haned muna sees ja nad kooruvad erinevalt ei saa ma iku resti ju kinni panna et ta ei keeraks neid enam ,aga kui tibud välja tulema hakkavad siis nad võiva resti vahele jääda jne...:S
mida teha mõitsus otsas:S
ja ei saa ju kooruvaid ennem sealt välja ka võtta kui nad kuivad ja täitsa väljas:/
Tagasi üles Go down
linnalind
Tibu
linnalind


Female
Postituste arv : 30
Age : 49
Asukoht : Nõmme
Registration date : 05/05/2009

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty27.06.10 13:13

3p enne koorumist jääb minu täisautomaatne paigale. Kas sellel masinal ei saa keeramist välja lülitada ja siis neid pardimune edasi käsitsi keerata? Koorumise ajal ei tohi keerata, muidu tibud võivad munasse surra. Nad peavad oma õhuaugu muna ülaosasse tegema, kui õhuauk jääb allapoole, siis nad võivad lämbuda ja ei saa munast välja.
Tagasi üles Go down
kaija20

kaija20


Male
Postituste arv : 10
Age : 33
Asukoht : pärnu maakond
Registration date : 03/06/2010

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty28.06.10 22:06

Selge:)
ma nüüd kodune ka suvel ,pärast jälle kooli Wink
nii et mul aega tegeled ja ise keerata neid siis edasi ,kas ma min kord 3 korda p keerata w?Smile
mul seal valikus ,inkubeeri ja kasvata kuii panen kasvata siis enam ta ei keera ,aga ei tea kas temp jääb siis samaks ikka nagu inkubeerimise ajal:/ ja ega see halba tee teistele munadele mis veel peavad sees olema kui panen kasvata peale selle nuppu?Smile Embarassed Surprised
Tagasi üles Go down
kaija20

kaija20


Male
Postituste arv : 10
Age : 33
Asukoht : pärnu maakond
Registration date : 03/06/2010

Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty01.07.10 2:30

Et siis mul ka 01.07.10 kell 02.00 kuulsin esimest piiksu ja kui vaatama läksin oli auk ka sisse toksitud juba:)
nüüdseks 4 munal augud ja nokad paistavad Smile
16 muna veel terved aga täna alles 20 haude päev muidu:)
ootan ja vaatan mis saab:) cheers Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tibud kohe koorumas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tibud kohe koorumas   Tibud kohe koorumas Empty

Tagasi üles Go down
 
Tibud kohe koorumas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tibud koorumas
» Tibud kanalasse.
» Tibud laadalt

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: