KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Valgete siidikate haudemunad

Go down 
3 posters
AutorTeade
Kattzz12
Muneja
Kattzz12


Female
Postituste arv : 110
Age : 46
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 18/04/2012

Valgete siidikate haudemunad Empty
PostitaminePealkiri: Valgete siidikate haudemunad   Valgete siidikate haudemunad Empty10.02.13 21:03

Mõtlesin küsida, kas oleks kusagil Lõuna-Eestis saada valgete siidikanade haudemune (ca 12 tk) ja kui lühikese ettetellimisajaga (max 4päeva) on neid pakkuda. Nimelt kevad tulekul ja tundub, et mõni kanake tahaks vist lähiajal haudele jääda. Tahaksin väga siis just valgete siidikate munad kanale alla panna. Seega, kui keegi on sellisele pakkumisele avatud, andke teada.
Tagasi üles Go down
Kattzz12
Muneja
Kattzz12


Female
Postituste arv : 110
Age : 46
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 18/04/2012

Valgete siidikate haudemunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgete siidikate haudemunad   Valgete siidikate haudemunad Empty14.02.13 21:19

Sain juba aru, et sellistel tingimustel valgete siidikate haudemune pole loota. Kuid kas üldse keegi müüb valgete siidikate haudemune? scratch
Tagasi üles Go down
kass




Female
Postituste arv : 5
Age : 49
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 04/07/2012

Valgete siidikate haudemunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgete siidikate haudemunad   Valgete siidikate haudemunad Empty02.03.13 23:36

Saan pakkuda selliseid siidika mune: kana must ja kukk valge. Ilmselt tuleb sealt ikka ka valgeid tibusid. Saan aru, et see pole päris see, mida soovid, aga muud mul pakkuda ei ole Smile
Tagasi üles Go down
Kattzz12
Muneja
Kattzz12


Female
Postituste arv : 110
Age : 46
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 18/04/2012

Valgete siidikate haudemunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgete siidikate haudemunad   Valgete siidikate haudemunad Empty03.03.13 4:08

See on väga hea pakkumine, pealegi päris lähedalt. Kahjuks pole mul hetkel ei inkubaatorit ega ühtegi haudelejäävat kana Crying or Very sad Loodan, et su pakkumine jääb ka edaspidi kehtivaks ja mul on võimalik kunagi hiljem ühendust võtta.
Tagasi üles Go down
kass




Female
Postituste arv : 5
Age : 49
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 04/07/2012

Valgete siidikate haudemunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgete siidikate haudemunad   Valgete siidikate haudemunad Empty03.03.13 20:59

Pakkumine kehtib seni kuni minu siidikaproua ise haudele ei jää. Kui soovid, siis on ilmselt võimalik ka mõned tibud saada, sest 8. märts peaksid siidikad kooruma.

Tel 5263537
Tagasi üles Go down
Pükstega Kana
Tibu
Pükstega Kana


Female
Postituste arv : 16
Age : 47
Asukoht : viimsi
Registration date : 11/01/2013

Valgete siidikate haudemunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgete siidikate haudemunad   Valgete siidikate haudemunad Empty04.03.13 20:09

Tere,

mina oleksin väga huvitatud siidikana tibudest. Palun anna teada, kui neid müüma hakkad
Tagasi üles Go down
kass




Female
Postituste arv : 5
Age : 49
Asukoht : Tartumaa
Registration date : 04/07/2012

Valgete siidikate haudemunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgete siidikate haudemunad   Valgete siidikate haudemunad Empty05.03.13 2:36

Pükstega Kanale!

Praeguseks tibudele mitu huvilist ja osad juba äragi lubatud. Kui veel üle jääb, annan teada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Valgete siidikate haudemunad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Valgete siidikate haudemunad   Valgete siidikate haudemunad Empty

Tagasi üles Go down
 
Valgete siidikate haudemunad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Siidikate eluviis.
» Emu haudemunad
» Haudemunad
» broilerkanade haudemunad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Ostuabi-
Hüppa: