KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kanad kaklevad?

Go down 
4 posters
AutorTeade
ullort




Male
Postituste arv : 4
Age : 40
Asukoht : Tuuru kyla, Ridala vald
Registration date : 03/05/2012

Kanad kaklevad? Empty
PostitaminePealkiri: Kanad kaklevad?   Kanad kaklevad? Empty18.05.12 2:37

Mure j2rgmine: V6tsin see kevad 10 Brahma't ja 10 Äntukat - 5 musta ja 5 punast. Äntukad on teistest suuremad ja konkreetselt kiusavad. Omavahel kisuvad sulgi seljast nii et paaril "peksupoisil" on sabad verised ja nyyd siis asusid ka Brahmade kallale. Alguses kui tulid olid Äntukatel kõigil seljad paljad, siis j2i korraks see kisklemine 2ra aga nyyd hakkas uuesti. Brahmade seal on minu amatöörlikku arvamust mööda 3 kukke v2hemalt - aga need on alles 1,5 kuused, niipea neist vastast pole. Neil on oma suur aedik, 300 m2, pealt m6rra h6lmaga kaetud, siblimiseks ruumi on ja kuhjaga Very Happy - aru ma ei saa miks on vaja yksteist veriseks kiskuda.

On see mingi terviseprobleem? Syya said nad k6ik tibutoitu algusest peale, nyyd saavad tavalist toitu ja vitamiinisegu "VMD-Oligovit plus".

Soovituseid? Mul tuleb paari p2eva p2rast 15 tibu veel 3 sinist ja 3 musta cohini, 4 aurucanat ja 5 pushkinit. Ei taha, et see pull j2tkuks, p2rast on terve kanakari agressiivne?
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Kanad kaklevad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad kaklevad?   Kanad kaklevad? Empty18.05.12 4:04

Päikest, anna natuke aega "lahjemat" toitu, vaata-kas aitab. Vilja, jahuputru lisanditeta. Kui ei aita eralda ära, suuremast peast suudavad vastu hakata.
Tagasi üles Go down
musimummu
Noorlind
musimummu


Female
Postituste arv : 71
Age : 53
Asukoht : Järvamaa,Orgmetsa küla
Registration date : 15/06/2009

Kanad kaklevad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad kaklevad?   Kanad kaklevad? Empty18.05.12 7:37

See "hullumaja" mul juba üle elatud,õnneks mu kanala kahetoaline ja uued-vanad eraldi.Kahe toa vahel on kerge kaigastest sein ,lasen ca 2 nädalat neil üksteist vahtida ja harjuda.Vahel üritatakse läbi kaigaste kah kakelda:)Alati muretsen uued kanad kevadel enne õuelaskmist,selleks ajaks on nad maha rahunenud ja suuri kaklusi ei tule.Ega nüüd muu ei aita,kui tee aedik võrguga pooleks,las harjuvad ja siis lase uuesti kokku,muidu tapavad veel nõrgemad maha.
Tagasi üles Go down
mailis.kess
Noorlind
mailis.kess


Female
Postituste arv : 80
Age : 61
Asukoht : Harku vald
Registration date : 19/04/2012

Kanad kaklevad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad kaklevad?   Kanad kaklevad? Empty02.10.12 10:19

Läbi võrgu harjumine ja hea mõte. Ma panin kana tibudega õue alguses võrguga eraldi. Hiljem kui teiste hulka lasin, siis kanaema kolkis kõigepealt kõik teised kanad korra läbi (hoiatuseks) ja sellega asi piirdus. Rohkem tülisid polnud :-)
Tagasi üles Go down
http://www.mailisdesign.com/
Sponsored content





Kanad kaklevad? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kanad kaklevad?   Kanad kaklevad? Empty

Tagasi üles Go down
 
Kanad kaklevad?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kurjad kanad

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: