KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Minu elu esimesed tibud koorunud!!

Go down 
5 posters
AutorTeade
Cessuke
Noorlind
Cessuke


Female
Postituste arv : 76
Age : 43
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 24/03/2012

Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty05.05.12 20:42

Alles siin küsisin nõu, et kuidas kanast aru saada, et hauduma tahab. Nüüd siis 21 päeva möödas ja 2 tibukest on väljas, lisaks neljal munal augud sees. 8 muna panin alla sellele kanale, üks tundub mäda, kuna valgustamisel paistab üleni läbi, ühel tundub tibu sees olema, aga ei liiguta, ega krabista, eks ootame, ehk vajab päevake aega, ülejäänud neljas auk sees ja nokakesed väljas juba;) 2 esimest ilusti kuivad ja jutustavad oma kanaemaga hoogsalt. Nii lahe, nagu ise oleks lapsed saanud;)) 10 päeva pärast peaks teisel kanal ka tibud tulema ja 15 päeva pärast ka kolmandal;)
Tagasi üles Go down
merks

merks


Female
Postituste arv : 5
Age : 54
Asukoht : Valga
Registration date : 16/04/2012

Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty06.05.12 3:22

Palju õnne! cheers
Meil koorus ka täna esimene tibu, ma arvan, et ma tean, mida sa tunned! Rõõm on nii suur Very Happy
Tagasi üles Go down
Cessuke
Noorlind
Cessuke


Female
Postituste arv : 76
Age : 43
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 24/03/2012

Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty06.05.12 18:23

Nüüd kõik 6 pehmet pallikest sibavad kana tiiva all ja tuterdasid juba munakollastki nokkima;) 8 munast 2 olid mädad, polnd miskit arenema hakanudki seal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty06.05.12 18:54

Palju õnne!
Tagasi üles Go down
Kattzz12
Muneja
Kattzz12


Female
Postituste arv : 110
Age : 46
Asukoht : Võrumaa
Registration date : 18/04/2012

Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty06.05.12 20:28

Õnnitlused! Minu elu esimesed "isiklikud" tibud peaksid kooruma 20.mai paiku. Hetkel kaks muskusparti istuvad pesadel ja isa sealsamas kõrval valvab. Kõik kanad, kes lähedusse satuvad aetakse lausa laudast välja Shocked Reedel Kopraonu käest toodud kanatibud aga siblivad ringi ja lapsed nüüd ainult laudas elakski. Ausalt öeldes ise ka Razz
Tagasi üles Go down
Cessuke
Noorlind
Cessuke


Female
Postituste arv : 76
Age : 43
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 24/03/2012

Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty14.05.12 0:16

Wink Meie esimesed tibud on ka nüüd nädalased ja tugevad tegijad juba. Üks neist tuleb ilmselt pruun (hi-line kana munast ilmselt), eised on kõik pruunikas-halli kirjud tiukrimustriga;) Kes on kukk, kes kana, sellest pole mul aimugi Wink Aga jh, äge on, tibud laste vahel juba ära jagatud ja nimedki pandud;))
Tagasi üles Go down
ülane
Noorlind
ülane


Female
Postituste arv : 96
Age : 43
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 24/04/2008

Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty14.05.12 2:41

Minul jäi ka üks kana hauduma. 10 muna on all. Loodan, et haub ikka lõpuni. Mai lõpus peaks siis tibud olema. Ootan põnevusega!!
Tagasi üles Go down
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty15.05.12 3:28

Päikest. Söögiga ei "mängita", söögile "nime panna" tekitab jamasid, Aga õnne. Juhust on, et koorumine võib mingil imelikul põhjusel venida ca 3-4 päeva peale, kiirustada pole kuhugi.
Tagasi üles Go down
Cessuke
Noorlind
Cessuke


Female
Postituste arv : 76
Age : 43
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 24/03/2012

Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty15.05.12 5:50

Ma usun, et need kirjud kanad meil lauale ei lähegi, vaid lähevad kunagi vanadussurma;))
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Minu elu esimesed tibud koorunud!!   Minu elu esimesed tibud koorunud!! Empty

Tagasi üles Go down
 
Minu elu esimesed tibud koorunud!!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tibude koordumine
» Paanika- esimesed tibud kooruvad!
» Hurrraaaa! Meie esimesed tibud!
» Minu tibud siis !

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: