KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Küsimus hauduva kana kohta

Go down 
5 posters
AutorTeade
Jumbstik
Noorlind
Jumbstik


Male
Postituste arv : 92
Age : 40
Asukoht : Harju
Registration date : 10/02/2011

Küsimus hauduva kana kohta Empty
PostitaminePealkiri: Küsimus hauduva kana kohta   Küsimus hauduva kana kohta Empty04.11.11 0:08

Mul otsustas üks noor kana mõni aeg tagasi haudele hakata. Panin siis talle 5 muna alla kui hetkel põhjust teadmata munad ei koorunud. Kui nüüd munad alt ära võtta, kas ta jätkub haudumist või naaseb tavapäraste tegevuste juurde? Kuna pesal olles sööv ta nii vähe siis ei julge kohe uusi mune alla paigutada. Mis teie kogemustele tuginedes oleks hetkel parim tegevus?
Tagasi üles Go down
https://2img.net/r/ihimizer/i/dsc0062fp.jpg/
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Küsimus hauduva kana kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus hauduva kana kohta   Küsimus hauduva kana kohta Empty04.11.11 0:34

Sügavkülmast külmakoti jääpatareid kõhu alla - küll see tuhin siis üle läheb. Või karistuspuuri koos paratsetamooliveega. Head nahka südasügisel haudumisest nagunii ei tule, las pöördub normaalse kanaelu juurde võimalikult kiiresti tagasi. Tõsi, kesksuvel ei pruugi nimetatud meetmed tulemust anda, kui on ikka väga jonnakas hauduja.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
merx
Noorlind



Female
Postituste arv : 53
Age : 63
Asukoht : Rapla
Registration date : 05/02/2010

Küsimus hauduva kana kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus hauduva kana kohta   Küsimus hauduva kana kohta Empty04.11.11 5:31

Püüdis minulgi üks kana oktoobri algul hauduma jääda.Istus teine uhkelt kuu aega tühja pesa peal.Ühel päeval avastasin ta hoopis teise pesa peal istumas.Võtsin ta sealt ära ja avastasin,et ta oli läinud pesale,kus olid munad sees(kes veel ütleb,et kana rumal on) Razz Aga siis läks ta mul karistuspuuri ka kohe.Oli teine mul seal ühe öö,järgmisel päeval lasin ta sealt välja,et vaatan,mis saab,aga sellest piisas täielikult.Nüüd kõnnib ilusti koos teistega ja kõik on korras Laughing
Tagasi üles Go down
Cessuke
Noorlind
Cessuke


Female
Postituste arv : 76
Age : 43
Asukoht : Viljandimaa
Registration date : 24/03/2012

Küsimus hauduva kana kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus hauduva kana kohta   Küsimus hauduva kana kohta Empty28.03.12 6:25

mis tähendab karistuspuur ja mis teeb paracetamoolivesi, kas seda siis antakse kanadele?? Vabandan, olen algaja ja pole sellisest asjast kuulnudki.. Embarassed
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Küsimus hauduva kana kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus hauduva kana kohta   Küsimus hauduva kana kohta Empty28.03.12 7:13

Karistuspuurist on siin kirjas olnud ka - selline puur, kust õhk kõhu alt läbi käib, et kana maha jahutada - võrgust põhjaga, paned telliskivide peale, aga võib ka olla vana kartulikorv. Paar päeva seal ja saad jälle normaalse kana.
Vesi peab ees olema ja süüa annan ma ka. Paracetamooli mina praktiseerinud ei ole.
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
fosse
Muneja
fosse


Female
Postituste arv : 793
Age : 58
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 15/08/2008

Küsimus hauduva kana kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus hauduva kana kohta   Küsimus hauduva kana kohta Empty28.03.12 7:32

Mina olen. Said vette segatud paratsetamoolisiirupit. Aga jonnakaid see ei veennud. Veel olen katsetanud külmakottide kõhu alla toppimist. Mõnele aitab, teisele jälle mitte.
Tagasi üles Go down
http://veebipood.semiramis.ee/
Sponsored content





Küsimus hauduva kana kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: Küsimus hauduva kana kohta   Küsimus hauduva kana kohta Empty

Tagasi üles Go down
 
Küsimus hauduva kana kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Pardipojad hauduva kana juurde?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: