KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 midagi omapärast

Go down 
4 posters
AutorTeade
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

midagi omapärast Empty
PostitaminePealkiri: midagi omapärast   midagi omapärast Empty15.05.11 9:07

Täna üks sõber helistas Saaremaalt ja küsis milline peaks olema temperatuur et tibu lambi all lõplikult kooruks.Kuna ma tean et ta linde ei kasvata siis uurisin lähemalt ja tuli võlja et ta oli VARESELE 3 kanamuna alla pistnud.Vares nimelt oli ta lauta pesa teinud ja istunud 3 muna peal tema oli naabrimemme käest kähku 3 kanamuna toonud ja ringi löönud.2 olevat ise välja tulnud kolmandat ta ei julgenud enam alla jätta ja tõi lambi alla.Kunagi oli ta kajakaga nii teinud aga päevade lugemisega sassi läinud ja surnud tibud eest leidnud-mine võta muidugi kinni kui tõsi see on tibud küll piiksusid telefonis ja ega ta eriti enne mulle pada pole ka ajanud.
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

midagi omapärast Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi omapärast   midagi omapärast Empty15.05.11 9:37

Mina tõin pardi alt piuksuvad kanamunad tuppa lambi alla kooruma,õnnestus küll Smile
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

midagi omapärast Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi omapärast   midagi omapärast Empty15.05.11 10:09

Olen kuulnud, et vanasti kasutatigi neid vareseid niimoodi ära. Mul üks klient ka rääkis, et on teinud lapsena ja nüüd tal plaan uuesti proovida Smile
Jõudu, kes viitsivad - mina lähen lihtsama vastupanu teed ja kasutan inkubaatorit Smile
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Ellimineerija
Muneja



Male
Postituste arv : 431
Age : 67
Asukoht : Harjumaa
Registration date : 12/01/2011

midagi omapärast Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi omapärast   midagi omapärast Empty15.05.11 18:47

Tere päikest. Seda varese "nalja" on tehtud küll. Isegi minu tutvusringis on üks "vanem taat", kes seda teeb, viib munad puu otsa. Ise tahaks neid asju ikka kanaga teha, kanatibu ei püsi pesas peale koorumist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





midagi omapärast Empty
PostitaminePealkiri: Re: midagi omapärast   midagi omapärast Empty

Tagasi üles Go down
 
midagi omapärast
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kadedus......
» kas keegi teab midagi tiukrest

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: