KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Munad peale haudumist

Go down 
2 posters
AutorTeade
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Munad peale haudumist Empty
PostitaminePealkiri: Munad peale haudumist   Munad peale haudumist Empty05.04.11 8:26

Selline lugu, et minu üks hanedest, kes haudus tibud välja, hakkas uuesti munele!

Hetkel on mul kahe mammi peale 2 tibu. Mõlemad haudusid omal pesal. Käivad koos kahe tibuga.

Nüüd siis selline üllatus. Tundub, et see on üsna ebatavaline... scratch

Imelikuna hakkas tunduma see, kui panin isahane nendele uuesti seltsi. Hääled olid sellised, kui tehakse seda nn vanainimese asja Laughing No ja nüüd siis muna Razz
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Munad peale haudumist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Munad peale haudumist   Munad peale haudumist Empty07.04.11 23:30

Munemine jätkub! Tänaseks on munetud 3 muna.Tänane muna tundub teise kujuga. Paistab,et ka teine hakkas munele...

Kellel haned on palun kommenteerige. Kas see on normaalne nähtus,et mõni nädal peale haudumist, hakkab hani uuesti munele?

Ja kas ta ka haudele võib jääda??
Tagasi üles Go down
maiken006
Tibu
maiken006


Female
Postituste arv : 33
Age : 63
Asukoht : sulu
Registration date : 19/06/2009

Munad peale haudumist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Munad peale haudumist   Munad peale haudumist Empty17.04.11 5:08

Ei oska öelda mul kippusid möödunud sügisel munema ja hauduma soovitati sööta vähendada ja siis ka kui laut on niiske või hanel jalad külmetavad Sellised on naabri memme arvaused mida mina edastan.nüüd kevadel andku ainult tuld
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Munad peale haudumist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Munad peale haudumist   Munad peale haudumist Empty19.04.11 7:32

Viimane muna tuli 14.04. Kokku sain 6 muna. Rohkem pole munenud ega ka haudele jäänud. Ei suli. Ehk muneb veel scratch Ei suli ka mädamuna mammi.

Igal juhul üsna põnev, vaatan, mis saama hakkab Razz
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Munad peale haudumist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Munad peale haudumist   Munad peale haudumist Empty25.07.11 7:29

10 juunil hakkasid haned taas munele. Nüüdseks on juba kolme peale kokku oma 30 muna munetud. Esimene lõpetas ja jäi 23 juulil haudele. Teine veel muneb. Hauduma ma teda ei lase,sest keeras kevadel terve pesakonna mune nässu. Kolmas vist ka muneb - papi üritas täna teda vannis vägistada.
Haned munevad minul esimest aastat. Kogemusi selles vallas pole. Raamat väidab, et 30-40 muna aastas. Minu omadel on juba 40 ja rohkemgi. scratch
Ei tea kas võtavad kanadest eeskuju Laughing
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Munad peale haudumist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Munad peale haudumist   Munad peale haudumist Empty

Tagasi üles Go down
 
Munad peale haudumist
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Munavalge on peale keetmist vedel?
» Munad hauduma

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Haned-
Hüppa: