KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pekingi pardi haudeaeg?

Go down 
+2
florita7
relkasar
6 posters
AutorTeade
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty19.03.11 7:30

Tere,
soovikisn teada kui pikk on just pekingitel haudeaeg sest olen kuulnud,et erinevatel parditõugudel erinevad ajad(sorry kui kuskil sellest juba juttu olnud aga ma ei leidnud) Embarassed Juba ette tänades..R
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty19.03.11 8:22

Minu teada 26-28 päeva.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty19.03.11 12:37

Ise ma arvestasin ka nii 27-28 päeva aga sain eile s.o 25ndal päeval ehmatuse osaliseks kui nägin,et massiline koorumine on alanud.Õnneks kõik praeguseks ilusti koorunud,terved ja tublid linnuhakatised Smile Samas tean ,et munade markeerimisel pole raudselt eksinud.Jälgin edasist kulgu kuigi olen segaduses,sest nüüd ei teagi mitmendal päeval peaks keeramise lõpetama?
Tagasi üles Go down
Kana-Kata
Muneja
Kana-Kata


Female
Postituste arv : 191
Age : 53
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 16/08/2009

Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty19.03.11 20:30

Minu muskusetibud on kahel aastal koorunud 35.päeval Smile
Tagasi üles Go down
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty19.03.11 21:26

Muskusel ongi haudeaeg pikem Smile
Tagasi üles Go down
relkasar
Noorlind
relkasar


Female
Postituste arv : 67
Age : 44
Asukoht : lääne-virumaa
Registration date : 20/04/2009

Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty20.03.11 7:54

..jh seda olen minagi kuulnud ,et muskustel pikem haudeaeg aga siin foorumis peaks ju liikuma pekingi inkubeerijaid ka ,et küsiks siis nendelt ,et kuidas selle haudeajaga on? Smile
Tagasi üles Go down
ellys
Muneja



Female
Postituste arv : 131
Age : 65
Asukoht : Tallinn
Registration date : 24/11/2009

Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty20.03.11 20:55

Pekingi pardil on haudeaeg 28 päeva. Minu kümnesest satsist koorus üks 27. päeva lõpul ja üks 29. päeva alguses. 26. päeva algul oli mitmel juba augud sees. Tahtsin mune veel kaaluda ja läbi valgustada, kuid loobusin, sest koorumine oli juba alanud. Haudere¾iimi määramisel lähtusin aadressil www.catoire-fantasque.be (calendrier d`incubation) esitatud näitajatest.
Seal pardi puhul 2 viimast päeva mune ei keerata ja tõstetakse niiskuse protsenti. Seetõttu ma ei kiirustanud, järgmisel korral lõpetan munade pööramise 25. päeva lõpus.
Tagasi üles Go down
vares
Tibu
vares


Female
Postituste arv : 40
Age : 42
Asukoht : Oma talus Põlvamaal
Registration date : 07/05/2009

Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty20.03.11 23:43

Minul koorus alles suur hulk pekingi tibusid. Munadesse tulid augud 25-ndal ja suur enamus tibusid koorusid 26 ja 27ndal päeval. Mõned üksikud jäid ka 28-ndale päeval aga neid oli vaid 3. Kõik kes kooruma pidid ka koorusid. Inkubeerimisel lähtusin inku tootja soovitustest, kuigi seal oli ka kirjas, et koorumine peaks toimuma 28-33 päeval
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pekingi  pardi haudeaeg? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pekingi pardi haudeaeg?   Pekingi  pardi haudeaeg? Empty

Tagasi üles Go down
 
Pekingi pardi haudeaeg?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Mitu aasat muneb pekingi part?
» Pekingi munemine
» Pekingi pardid .
» pekingi pardid

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Pardid-
Hüppa: