KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jaanuari tibutamine

Go down 
3 posters
AutorTeade
kopraonu
Muneja
kopraonu


Male
Postituste arv : 272
Age : 63
Asukoht : tõlliste vald valgamaa
Registration date : 27/02/2010

Jaanuari tibutamine Empty
PostitaminePealkiri: Jaanuari tibutamine   Jaanuari tibutamine Empty02.02.11 6:39

Niisiis üks kuu on läbi saanud ja tulemused on 160 tibu-340 munast.Selle ajaga sain vähemalt nende 80 munaste inkude niiskuse paika.Ma ei tea kas mul on need kaaned avamise ja sulgemisega nii palju kulunud,et niiskust ei pea,aga juurdeehitis oli 6 nõudepesukäsna nende plastrestide alla.Vett törtsan sinna igal õhtul munapööramise ajal pisut peale.Ennem oli niiskus 30-35% nüüd sain 50% kätte.Viljastatud olid munad küll vist 85%ringis.Ah jaa 1hane ja 2 kalkunipoega on ka.Nende inkusse pandud munade arvu jätan esijalgu enda teada-ei taha endale päris häbi teha.Minu isikliku otsusega tuleb kooruvust 10% tõsta-märtsi algul luban teada anda oma plaanimajanduse edukusest.
Tagasi üles Go down
http://www.koprakarjamois.ee
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Jaanuari tibutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaanuari tibutamine   Jaanuari tibutamine Empty02.02.11 7:14

Panin minagi munad inkusse. Hetkel siis 30 hanemuna. Tänase seisuga tundub 5 viljastamata. Mõne päeva pärast on ehk parem ülevaade.
Koorumist ootan 18-20 veebruar. Loodan, et seekord läheb mul paremini, kui esimest korda.
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Jaanuari tibutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaanuari tibutamine   Jaanuari tibutamine Empty02.02.11 8:15

Minul kanamunad inkus, 24 munast viiljastatud 21, tibusid ootan vahetult enne sõbrapäeva.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Jaanuari tibutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaanuari tibutamine   Jaanuari tibutamine Empty14.02.11 7:08

Inkubaatorisse sai nädal hiljem lisatud veel 15 muna. Eelnevalt sai need 30 läbivalgustatud. 6 neist olid viljastamata.
Eile valgustasin mune. 15st juurdepandud munast oli vaid 1 viljastamata. Kuid eelmistest oli 6 surnud loodetega. Seega praegu on mul seal tulemas terve armee hanetibusi.
Eksisin kuupäevaga. Esimese partii koorumine peaks olema 26 veebruar. Teine partii nädal hiljem, seega märtsi algus.

Ainuke raskus praegu on niiskuse hoidmine stabiilsel tasandil. Munad suisa õgivad vett. Loodan, et niiskuse kõikumine eriti looteid ei kahjusta.
Tagasi üles Go down
Buntik
Muneja
Buntik


Female
Postituste arv : 758
Age : 54
Asukoht : Luke, Tartumaa
Registration date : 24/11/2009

Jaanuari tibutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaanuari tibutamine   Jaanuari tibutamine Empty26.02.11 3:02

Sepapoisid kopsivad hoolega. 2 tk koorunud, üks ähkimas ja kräkkimas. Ülejäänutel augud. Homseks peaks kõik plätudega tegelased ilmavalgust nägema. Teine ports hakkab järgmise nädala lõpul kooruma.

Märtsi keskel peaks hanemammade alt kooruma ka keegi

Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jaanuari tibutamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jaanuari tibutamine   Jaanuari tibutamine Empty

Tagasi üles Go down
 
Jaanuari tibutamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tibutamine
» veebruari tibutamine
» Algaja inkubeerimine ja tibutamine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: