KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kana munes mingi asja

Go down 
2 posters
AutorTeade
pipi




Female
Postituste arv : 1
Age : 48
Asukoht : tartu
Registration date : 18/10/2010

Kana munes mingi asja Empty
PostitaminePealkiri: Kana munes mingi asja   Kana munes mingi asja Empty18.10.10 2:39

Tere!

Palun targematelt nõu. Olen kolmandat kuud kodune kanakasvataja ja kogemusi väga vähe. Iga päev toob üllatusi, millele vastuseid otsida. Üleeilne üllatus oli järgmine:
pessa oli munemise ajal munetud mingi ollus. Shocked See nägi välja nagu läbipaistev valge soolikas, mille sees oli pisikese valge muna kujuline munake (läbimõõt vast 2cm) ja siis selles samas soolikas veel paar grammi hakklihalaadset asja.
Kahju, et pilti ei taibanud teha. Aga loodetavasti on see ettekujutatav.
Kanad on kõik terved ja rõõmsad. Vabapidamisel. Söövad, teri, munakoori, kõike mida loodusest lisaks leiab. Lisaks jõusööta.

Kanakari koosneb mul Äntukatest, kes pidid munele hakkama juba kuu aja eest... aga mina neid munelt tabanud veel pole.
Teise osa karjast moodustava need n.ö aasta Peri kanakasvatuses töötanud kanad kelle olen nüüd kingitusena endale saanud.

Küsimus siis targematele- misasi see olla võis? Kas nii võivad teha kanad, kes hakkavad esmakordselt munele? Või on midagi hullemat kellegagi lahti? Palun aidake hää nõuga.
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

Kana munes mingi asja Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kana munes mingi asja   Kana munes mingi asja Empty18.10.10 5:34

Üsna tõenäoline on, et tegu ikka noore kana nahkmunaga. Mina ei muretseks! Kui asi ei parane, siis küsi uuesti Very Happy
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
 
Kana munes mingi asja
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kanadel sulgimine
» Kana munemine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: