KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 VAJAN RUTTU ABI :(

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline




VAJAN RUTTU ABI :( Empty
PostitaminePealkiri: VAJAN RUTTU ABI :(   VAJAN RUTTU ABI :( Empty26.09.08 2:48

Sad MA EI TEA MIDA TEHA MEIE 1 KUU JA 1NÄDAL VANAD TIBUD OLID KANALAS KOOS OMA TIURRE MAMMAGA LAHTI JA NÜÜD ÜKS TIBU KELLEGI RIIUKUKE POOLT NOKKIDA SAANUD TÕIN SIIS SELLE PISIKESE TUPPA JA PANIN TEISED 2 TIBU 2 NÄDALAT NOOREMATE TIBUDE JUURDE SUURDE PUURI AGA OH JUBEDUST SIIS HAKKAS TEINE KANA MAMMA TEISELE TIBULE NOKAGA VASTU PEAD TOKSIMA VÕTSIN SIIS SELLE MAMMA KA PUURIST VÄLJA NÜÜD ÕUDUS ÕUES KAKS KANAMAMMAT KAKLEVAD JA OH ÕUDUST KÕIK TEISED KANAD LÄHEVAD KA NEILE MÕLEMILE KANAMAMMALE KALLALE ENNE TIBUSID SAID KÕIK OMAVAHEL HÄSTI LÄBI MIDA TEHA KAS UUESTI MÕLEMALE KANAMAMMALE KUMMAGILE OMA 2 TIBU KÄTTE ANDA? AGA KAHJUKS POLE MUL 2 SUURT PUURI JA ÜKS PEAB SIIS OMA TIBUDEGA VÄIKSES PUURIS HAKKAMA SAAMA Sad MA EI TEGI MIDA TEHA SEE PISIKE KES TOAS KOSUB TALLE ON KA PUURI VAJA Sad
Tagasi üles Go down
Kiti
Muneja
Kiti


Female
Postituste arv : 1127
Age : 50
Asukoht : Harjumaa, Kurtna/Tagadi
Registration date : 09/04/2008

VAJAN RUTTU ABI :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: VAJAN RUTTU ABI :(   VAJAN RUTTU ABI :( Empty26.09.08 3:20

Kanadele pannakse tibud alla pimedas (nii,et kana ei näe),siis võtab omaks.Muidu tõesti võib surnuks nokkida Sad
Tagasi üles Go down
http://kitikanala.korstnaabi.ee/
Külaline
Külaline




VAJAN RUTTU ABI :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: VAJAN RUTTU ABI :(   VAJAN RUTTU ABI :( Empty26.09.08 3:29

olin enne ka tibusid teise kanamamma hoole alla andnud kui puuri koristasin praegu tibud omaette ja üks kanamamma väljaspool puuri kanalas teine õues vanas jänese puuris kinni
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




VAJAN RUTTU ABI :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: VAJAN RUTTU ABI :(   VAJAN RUTTU ABI :( Empty16.12.08 0:54

yllepille kirjutas:
olin enne ka tibusid teise kanamamma hoole alla andnud kui puuri koristasin praegu tibud omaette ja üks kanamamma väljaspool puuri kanalas teine õues vanas jänese puuris kinni


KAS KANAD ON LÕPUKS LEPPINUD?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




VAJAN RUTTU ABI :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: VAJAN RUTTU ABI :(   VAJAN RUTTU ABI :( Empty18.12.08 10:03

tolplatalu kirjutas:
yllepille kirjutas:
olin enne ka tibusid teise kanamamma hoole alla andnud kui puuri koristasin praegu tibud omaette ja üks kanamamma väljaspool puuri kanalas teine õues vanas jänese puuris kinni


KAS KANAD ON LÕPUKS LEPPINUD?
leppinud jah Very Happy 1sept. koorunud kukkepoiss käib nüüd oma mammat juba sabistamas Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




VAJAN RUTTU ABI :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: VAJAN RUTTU ABI :(   VAJAN RUTTU ABI :( Empty24.12.08 3:18

proovi lapsed emast eraldi hoida, veresugulus võib tekkida. ega kukkesid üle küll ei ole, kui kevadel jälle kanu tulema hakkab on ju "uusi seemendajaid" ka vaja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





VAJAN RUTTU ABI :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: VAJAN RUTTU ABI :(   VAJAN RUTTU ABI :( Empty

Tagasi üles Go down
 
VAJAN RUTTU ABI :(
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» O:kanamunad - KIIRE - vajan kanamunadega varustajat

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: