KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hanepojakene ei söö :(

Go down 
3 posters
AutorTeade
VII
Tibu



Female
Postituste arv : 28
Age : 47
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 07/12/2009

Hanepojakene ei söö :( Empty
PostitaminePealkiri: Hanepojakene ei söö :(   Hanepojakene ei söö :( Empty23.06.10 7:40

Appikene, sain täna oma tuttavalt kolmepäevase hanepojakese, kes tooja sõnul ei ole veel söönud,kuid on joonud. Kuidas ma peaks teda toitma, kas nokast sisse toppima ??? Tundub , et otsib ema taga??? Tal seltsilseks veel kaks tibu..kuid ei söö? Äkki oskate nõu anda!
Tänan.
Tagasi üles Go down
Naki
Muneja
Naki


Female
Postituste arv : 188
Age : 49
Asukoht : Harjumaa, Nissi v, Rehemäe k.
Registration date : 30/03/2009

Hanepojakene ei söö :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanepojakene ei söö :(   Hanepojakene ei söö :( Empty23.06.10 10:44

Nii pisikene hanepoeg ei söögi veel märgatavalt, see on hea märk kui ta joob, küll ta ka sööma hakkab.
Tagasi üles Go down
http://nagi.ee/photos/Kodulinnud2/sets/255531/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Hanepojakene ei söö :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanepojakene ei söö :(   Hanepojakene ei söö :( Empty23.06.10 19:21

Mina andsin lehmapiima hanetibule esialgu.
Tagasi üles Go down
VII
Tibu



Female
Postituste arv : 28
Age : 47
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 07/12/2009

Hanepojakene ei söö :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanepojakene ei söö :(   Hanepojakene ei söö :( Empty23.06.10 19:46

Ma jälgin teda ikka edasi, kui ta ei peaks sööma hakkama, siis kindlasti hüüan jälle appi! Kuid suured tänud, et mu natukeseks maha rahustasite
Tagasi üles Go down
VII
Tibu



Female
Postituste arv : 28
Age : 47
Asukoht : Pärnumaa
Registration date : 07/12/2009

Hanepojakene ei söö :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanepojakene ei söö :(   Hanepojakene ei söö :( Empty23.06.10 20:18

No nii, uus hädakisa, uurisin tibukest natuke ja avastasin, et tal on pool nokka natuke tuhmim või heledam? kas see annab märku mingist haigusest? Ja pea juures on tal nagu kuivanud lootevedelikku, ise arvan, et koorumisest. Kas ma peaksin teda sealt silmade ja noka juurest pesema, et normaalsed pehmed udukad sinna tuleks?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hanepojakene ei söö :( Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hanepojakene ei söö :(   Hanepojakene ei söö :( Empty

Tagasi üles Go down
 
Hanepojakene ei söö :(
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Tibud ja inkubeerimine-
Hüppa: