KODULINDUDE FOORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
KODULINDUDE FOORUM

Missioon: soodustada lindudega tegelemist
 
PealehtPealeht  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kääbus kana jääb vist haudele.

Go down 
3 posters
AutorTeade
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Kääbus kana jääb vist haudele. Empty
PostitaminePealkiri: Kääbus kana jääb vist haudele.   Kääbus kana jääb vist haudele. Empty09.05.10 7:49

Minu kääbus kana plaanib vist haudele jääda.Kluksumist ei ole täna kuulnud aga istus pool päeva kolme suure kana muna otsas.Munad võtsin õhtul alt ära,kuna hauduma jäämisel panen ta nagunii teise puuri eraldi ära.Siit küsimus,kui mitu muna nii väiksele kanale alla võib panna?
Tagasi üles Go down
Admin
Admin
Admin


Male
Postituste arv : 1072
Asukoht : Lääne-Virumaa,Rakvere vald
Registration date : 19/02/2008

Kääbus kana jääb vist haudele. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kääbus kana jääb vist haudele.   Kääbus kana jääb vist haudele. Empty09.05.10 8:04

No mis tähendab kääbus kana ?Tõesti on tunne et iga tähe eest makstakse ?Mul on kääbuskochin ja tiukre kana ,ei saa ju neid ega nende mune võrrelda.Kui on umbmäärane küsimus siis ei saa ju sellele vastata Mad
Tagasi üles Go down
https://kodulinnud.forum.co.ee
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Kääbus kana jääb vist haudele. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kääbus kana jääb vist haudele.   Kääbus kana jääb vist haudele. Empty09.05.10 8:17

No ta on pisikene kana.2 kuuse noorlinnuga ühe suurune. Smile Õiget tõugu ma temal ei tea,
Tagasi üles Go down
florita7
Muneja
florita7


Female
Postituste arv : 366
Age : 43
Asukoht : Jõgevamaa, Pala
Registration date : 11/04/2008

Kääbus kana jääb vist haudele. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kääbus kana jääb vist haudele.   Kääbus kana jääb vist haudele. Empty09.05.10 8:58

No niipalju mune võib panna, et need linnu alla ilusti ära mahuks. Mina olen nii teinud, et panen kanadele 10 sellist muna alla, mida ta ise tavaliselt muneb. Kui tahan teist suurust mune panna, siis vastavalt sellele kas vähem või rohkem.
Tagasi üles Go down
http://diversityrabbits.blogspot.com/
malvekas
Muneja
malvekas


Female
Postituste arv : 530
Age : 46
Asukoht : Hiiumaa
Registration date : 10/04/2009

Kääbus kana jääb vist haudele. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kääbus kana jääb vist haudele.   Kääbus kana jääb vist haudele. Empty09.05.10 20:57

Eks ma nüüd jälgingi teda.Ja kui jääbki täielikult pesale,siis panen nii paar suuremat muna alla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kääbus kana jääb vist haudele. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kääbus kana jääb vist haudele.   Kääbus kana jääb vist haudele. Empty

Tagasi üles Go down
 
Kääbus kana jääb vist haudele.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas kana haudele mitte lasta?
» Millal kanu haudele lasta?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
KODULINDUDE FOORUM :: Räägi kaasa! :: Kanad-
Hüppa: